Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

OSTRZEŻENIE!!!! MIKOŁAJ POBIERA OPŁATY!!! NIE KLIKAĆ!!!!

2»

Komentarz

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Dokładnie tak będzie. Poza tym to nasza wina... 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 02.01.2019
    Madllen

    Ja też nie posiadam, ale to był Nowy Rok...a w NR nie robi się rzeczy niemiłych, więc byłam łagodna :D...szczególnie że Wrzoski kręciły u Mikołaja i jesteśmy w plecy złoto.

    Nam akurat support odpisał...ale widać na kilometr, że nie wie o co nam chodzi...ponieważ informacja brzmiała tak, że jak chce się kręcić więcej niż raz na dobę muszę zapłacić złotem...
    Ja o chlebie, oni o niebie...faktycznie wsparcie :p
    Poza tym zawsze uważałam i uważam, że jeśli Gracze tracą w wyniku błędów gry złoto, firma powinna to potraktować poważnie.
    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    edytowano 04.01.2019
    Takkk... u nas było dokładnie to samo, po tym jak próbowaliśmy uświadomić support że nie o kręceniu wcale mowa to zupełnie przestali nam odpisywać.... :/ Tylko szkoda, że jeśli byłoby odwrotnie (święty rozdawał by złoto za kliknięcie- jak to na świętego przystało) to zakładając że GGS zaczyna pracę o 8.00 to o 8.15- 99% Graczy miałoby karną blokadę na farmy, wyczyszczone konta i pewnie jeszcze magazyny... no i naczytać każdy by się mógł do woli, jakimi to podstępnymi złodziejami jesteśmy.... ;) a tak to pewnie poczekamy, poczeeekamy troszkę, a potem jeszcze troszeczkę, a później się okaże, że czekaliśmy na...nic... :/



    Dziś właśnie tzn. 03.01 dostałem wreszcie odp. z supportu a w niej mniej-więcej coś takiego: dziękujemy za informacje (że pobiera złoto nie za zakręcenie kołem tylko za samo wejście do warsztatu) analizujemy sytuacje, naprawimy tak szybko jak się da....  -no i oczywiście-"przepraszamy" :D;)
    Post edited by maRuda (PL1) on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Bardzo to miłe ze strony zespołu BF...że oddał to, co zabrał nasz ulubiony Św. Mikołaj...miejmy nadzieję, że w tym roku nic złego się reniferkowi i Mikołajowi nie przydarzy.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik