Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.12.2018 | W Dolinie dekoracji

124»

Komentarz

  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    magdus6 (PL1) powiedział(a):
    lepsze pytanie dlaczego silos trwa znow 1 dzien...
    Dobre pytanie !!!
    a w kalendarzu jest tak :smiley:
    Mamy zmianę końcowej daty Święta ciężkiej pracy edycji rybnej. Wydarzenie zostało wydłużone 

    Święto ciężkiej pracy edycja rybna: 27/12/2018 - 29/12/2018 31/12/2018
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Kogoś to jeszcze dziwi? 
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    Dobry wieczór farmerzy 

    Mamy zmianę końcowej daty Święta ciężkiej pracy edycji rybnej. Wydarzenie zostało wydłużone 

    Święto ciężkiej pracy edycja rybna: 27/12/2018 - 29/12/2018 31/12/2018

    I ponownie zmienię datę Warsztatu Świętego Mikołaja  Aby być na bieżąco sprawdźcie nasz wpis z datami 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Skopiowałam to co pisała Yalenka

    Czyli nastapiła korekta rozpoczęcia lejka -jak zrozumiec tę datę ..? ja nie potrafie .A dziś okazalo się , że edycja lejka to tylko jeden dzień ...paranoja
  • no własnie, znów sobie nasz kochany zespol żartuje???
    lejek mial byc wydłużony a na zegarze jeden dzień, znowu oszczedzamy na graczach zeby tylko licencji nie wygrali????
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    olimpia43 (PL1) powiedział(a):
    Dobry wieczór farmerzy 

    Mamy zmianę końcowej daty Święta ciężkiej pracy edycji rybnej. Wydarzenie zostało wydłużone 

    Święto ciężkiej pracy edycja rybna: 27/12/2018 - 29/12/2018 31/12/2018

    I ponownie zmienię datę Warsztatu Świętego Mikołaja  Aby być na bieżąco sprawdźcie nasz wpis z datami 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Skopiowałam to co pisała Yalenka

    Czyli nastapiła korekta rozpoczęcia lejka -jak zrozumiec tę datę ..? ja nie potrafie .A dziś okazalo się , że edycja lejka to tylko jeden dzień ...paranoja
    Postaram się  wyjasnic tę datę "jak zrozumiec tę datę ..? ja nie potrafie ""

     początkowo lejek miał wystartować  27/12/2018 - 29/12/2018,,to dotychczasowy czas trwania lejka .Potem data  29/12/2018,została skreślona i dodana 31/12/2018 ,czyli lejek oficjalnie miał trwac dłuzej o czym pisze Yalenka
    A jak jest rzeczywistośc to widzimy co nam pokazuje dzisiaj lejek.
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    jeszcze raz pytam dlaczego nie mam ryb potrzebnych sztorm był? a może na święta wykupili
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    W GGS to chyba jacyś szpiedzy pracują, dezinformacja to podstawa dzialan zespołu. Cholery można dostać. Może na koniec roku ryb zabrakło do lejka, bo zjedzone zostały? GGS mnie już nie zdziwi. Wszelkie działania mają zaplanowane, czasem tylko ściemniają o bledach rzekomych itp.
    Pewnie wolne maja, więc po nowym roku/ trzech królach kolejne radosne wyjaśnienia dostaniemy
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    Czy zespol zrobi cos z mikolajowym zlodziejem..
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    olimpia43 (PL1) powiedział(a):
    Dobry wieczór farmerzy 

    Mamy zmianę końcowej daty Święta ciężkiej pracy edycji rybnej. Wydarzenie zostało wydłużone 

    Święto ciężkiej pracy edycja rybna: 27/12/2018 - 29/12/2018 31/12/2018

    I ponownie zmienię datę Warsztatu Świętego Mikołaja  Aby być na bieżąco sprawdźcie nasz wpis z datami 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Skopiowałam to co pisała Yalenka

    Czyli nastapiła korekta rozpoczęcia lejka -jak zrozumiec tę datę ..? ja nie potrafie .A dziś okazalo się , że edycja lejka to tylko jeden dzień ...paranoja
    Postaram się  wyjasnic tę datę "jak zrozumiec tę datę ..? ja nie potrafie ""

     początkowo lejek miał wystartować  27/12/2018 - 29/12/2018,,to dotychczasowy czas trwania lejka .Potem data  29/12/2018,została skreślona i dodana 31/12/2018 ,czyli lejek oficjalnie miał trwac dłuzej o czym pisze Yalenka
    A jak jest rzeczywistośc to widzimy co nam pokazuje dzisiaj lejek.

    To wiedziałam  ale za żadne skarby,nie mogłam uwierzyć aby lejek trwał od 27/12 do 31/12/2018 -stąd moj problem ze zrozumieniem tej daty.Taki prezent? Niemozliwe:)))
  • na niemieckim forum jest ogloszenie ze    lejek do 29 12 bedzie    cos sie popsulo   ale jak bedzie to nie wiadomo
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    RulerAgnieszk04 (PL1) powiedział(a):
    na niemieckim forum jest ogloszenie ze    lejek do 29 12 bedzie    cos sie popsulo   ale jak bedzie to nie wiadomo
    Na angielskim forum moderator też to napisał, że jest mu przykro, i przeprasza graczy, bo wie że czekali na ten event.
    U nas zero informacji, że też mnie to nie dziwi :):)
    Może trzeba zacząć bluzgać na grę?GGS, o wtedy szybka reakcja gwarantowana
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 27.12.2018
    Dog...a kto ma nas poinformować ? przecież nie mamy już moderatorów...a że okres świąteczny...to pewnie nawet dyżurów nie ma u produkcji...Firma odpoczywa po roku wydajniej pracy :D;)

    Mikołaj kochany znów w komin nabity...poprzednio zbierał za wykolejony pociąg i fabrykę w ruinie...teraz, bo warsztat pełen dekoracji cichaczem kradnie złoto...
    Jak zawsze mnie intryguje ;) czy znów rozejdzie się bokami...czy ktoś coś zrobi...by Graczom oddać to co stracili.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Mikołaj chyba nie zabrał mi złota
    ale część dekoracji po zbudowaniu nie trafiła do wieży z dekoracjami :(
    Trafiły mi się mistrzowskie grządki (są duże, mają stosunkowo małe zadowolenie). Zbudowałam na kwiatowej, chciałam zaraz oddać architektce... Ale w wieży nadal są czarne, nie mogę ich odblokować... Chyba w styczniu trzeba napisać do supportu, może coś poradzą
    taka sama sytuacja jest z rzeźbą jednorożca. Mikołaj dał, zbudowałam ale do wieży nie trafił :(
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    U mnie to samo. Normalka, jeśli chodzi o programistów GGS. Skoro nawet wpisanie prawidłowej daty zakończenia jakiegoś wydarzenia jest dla nich problemem nie do przeskoczenia, to co dopiero odblokowanie dekoracji w wieży... 
  • Adamcom (PL1)Adamcom (PL1) PL1 Posty: 29
    Ta gra to jest strategiczna, gra polega na strategii , a najlepszym strategiem jest tutaj GGS. 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Miały być śliczne kwiatki...za złoto - ale to ich śliczności nie umniejsza - w ofertach i jakoś nie widzę :D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Miały być śliczne kwiatki...za złoto - ale to ich śliczności nie umniejsza - w ofertach i jakoś nie widzę :D
    Zima kwiaty zmroziła, może to biełyje rozy były? :*
  • kasja (PL1)kasja (PL1) PL1 Posty: 23
    Kiedy przestaną lecieć kule śniegowe z wydarzenia bałwan..może na wiosnę ha ha
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    kasja (PL1) powiedział(a):
    Kiedy przestaną lecieć kule śniegowe z wydarzenia bałwan..może na wiosnę ha ha.

    Pewnie dotrwają do świąt Wielkanocnych, ostatnio śnieg na te święta właśnie jest. Może GGS jakiegoś śnieżnego zająca, albo barana wykombinuje?
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    GGS musiałoby zatrudnić jakiś programistów... Niektóre błędy trwają już latami. 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    kasja (PL1) powiedział(a):
    Kiedy przestaną lecieć kule śniegowe z wydarzenia bałwan..może na wiosnę ha ha
    We wtorek, 15.01.2019, nastąpi krótki przestój rano (przed godziną 10.00).  Wtedy mają zrobić poprawki i to wyeliminować.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Tak Świniarz...do niektórych idzie się już przyzwyczaić :D:p ale skoro pada za oknem ;) to pada w grze...
  • czy podwójnozadowoleniowe dekorki z wioski dekoracji podnoszą zadowolenie w wiosce sojuszu? wydaje mi się że tak ale może to jakiś błąd albo coś źle sprawdzam?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Sprawdziłam...nic nie zmieniają...dalej plac chwalipięty :D służy do pokazów dekoracyjnych :D
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 16.01.2019
    ale sprawdź dokładnie bo to się zmienia po kilku minutach dopiero i tylko w wiosce sojuszu
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Wiem na pewno bo sprawdziłem- jeżeli do placu chwalipięty  :) przerzucimy dekorację z którejkolwiek z farm z lokalnego magazynu, to po 24 godzinach pobytu (WAŻNE!) można tę dekorację wrzucić do magazynu głównego a potem postawić na farmie której chcecie.

    Umożliwia to karkołomnie ale jednak transfer dekoracji między farmami.

    Spieszcie się póki nie zablokują 
    pozdrawiam
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dog - piękne dziękuje za cynka ;) ...porządek zrobiony :D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Nie ma za co,  :)
  • zgadza sie ten sposob na razie dziala i to od poczatku, jakims cudem ggs cos dla odmiany na korzysc graczy pomylil :D:D:D
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 19.01.2019
    A mi właśnie nie działa :( Chciałam w ten sposób przenieść deko ze smakosza na główną i niestety nie mogę. W opisie dekoracji nadal widnieje opis Farma Smakosza, a nie Piwnica, chociaż stoi już ponad 24h.

    Edit: Już wszystko działa. Po usunięciu i postawieniu dekoracji w dolinie jeszcze raz rzeczywiście dekoracja trafiła do Piwnicy i mogę ją postawić na innej farmie niż dotychczas :)
    Post edited by karadok (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik