Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

mikolaj -renifer

Witam wszystkich
Nie wiem o co chodzi jestem w 100% pewien że znalazłem wszystkie kryjówki wiewiórek w 13 dniu , wczoraj patrzyłem wszystko było ok natomiast dziś muszę sobie kupić wiewiórki za ponad 2000 złota. Bardzo ładnie.
Jestem w sojuszu killers już od ok  roku wczoraj chcąc wykupić osobiste wzmocnienie w mistrzostwach nie mogłem tego zrobić ponieważ kłódka informowała mnie o tym że jest to tylko dla uczestników sojuszu którzy byli zapisani w sojuszu przed startem mistrzostw.
Brawo aż grać sie nie chce

Komentarz

  • pszczoLa (PL1)pszczoLa (PL1) PL1 Posty: 16
    edytowano 15.12.2018
    jak wyżejj
     znalazłam wszystkie łopatki a dziś jak u ciecie muszę kupic za ponad  2000 zlota
    i okazuje ze w sojuszu tez sa osoby ktore maja tak samo
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Potwierdzam...u części Graczy są puste okienka [oczywiście rudaczki zebrane] i opcja kup za złoto...zgłaszamy sojuszowo błąd w kalendarzu - 13 grudnia.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór

    Błąd w kalendarzu został zgłoszony. 
    Jeśli w dniu 13 grudnia wykonaliście zadanie w mini grze z wiewiórkami, a dzisiaj kalendarz pokazuje Wam, że zadanie nie zostało ukończone, w momencie kiedy klikniecie na kup otrzymacie taki oto komunikat:

    Oczywiście nie namawiam Was byście tam klikali ;) Sprawdziłam u siebie z ciekawości ;)
    To wskazuje, że istnieje niezgodność w kliencie i serwerze, klient twierdzi, że nie ukończyłeś/aś zadania, a serwer mówi, że to zrobiłeś/aś. Jest to bardzo prawdopodobne, że tylko problem z wyświetlaniem ;)

    @Czarek2803User (PL1) Problemy z zakupem wzmocnień indywidualnych w Mistrzostwach sojuszniczych, zostały już zgłoszone. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
     

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik