Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Informacja- Przegląd dnia!

YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
Witajcie Big Farmerzy!Dzisiaj był dzień pełen wrażeń! Mieliśmy aktualizację, kilka poprawek i kilka problemów z odszkodowaniem. Chcielibyśmy Was poinformować o tym co się dzieje, i chociaż nie mamy w tej chwili odpowiedzi ani rozwiązań, udostępnimy Wam listę znanych nam problemów oraz wszelkie dostępne rozwiązania i informacje.

- Oktoberfest  odszkodowanie (BG|FR|PL)

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy gracze na wyżej wymienionych serwerach nie otrzymali nagród z Oktoberfest. Sprawdzamy obecnie te raporty, aby zobaczyć jakie informacje możemy uzyskać i zobaczymy co możemy zrobić, aby rozwiązać problemy z końcowymi nagrodami. Wszyscy pozostali gracze powinni mieć te nagrody z wydarzenia Oktoberfest, które nie zakończyło się poprawnie.

- Zmiany w Akrobatycznych latawcach 

Wykonaliśmy większość zmian dla akrobatycznych latawców, ale otrzymaliśmy doniesienia, że niektórzy nie dostali nowych latawców. Nieco później wielu graczy otrzymało latawce z opóźnieniem, ale wciąż mamy raporty, że niektórzy gracze wciąż nie otrzymali latawców. Przygotowaliśmy już listę osób, których to dotyczy, i przejdziemy do tego tematu jutro oraz w przyszłym tygodniu, określając jak sobie z tym poradzimy. Otrzymacie swoje latawce tak, jak je opisaliśmy, a to prawdopodobnie nastąpi z naszą kolejną aktualizacją, która jest obecnie planowana mniej więcej w połowie grudnia. Należy również pamiętać, że w przypadku modernizacji latawca z projektantem krajobrazu w przeszłości, otrzymacie części dekoracyjne równe ilości wymaganej do osiągnięcia poziomu szczęścia, jaki mieliście na swoim latawcu.


- Podręczniki, błąd w wyświetlaniu 

Mieliśmy pewne problemy z podręcznikami i pojawiały się raporty, że bonusy powróciły do ​​stanu sprzed ulepszeń. Jest to WYŁĄCZNIE błąd w wyświetlaniu i został już naprawiony. Odświeżcie swoje przeglądarki, wyczyśćcie pamięć podręczną i powinniście zobaczyć, że Wasze zbiory powracają do swoich prawidłowych i zamierzonych ilości.


- Dialog z subskrypcją + przycisk

Niektórzy gracze zgłaszali, że widzą komunikat z informacją, że wykupili pakiet subskrypcji po aktualizacji i kolejnych logowaniach. To był mały błąd, nie ma on żadnego złego wpływu i nic nie zostało dodane do Waszego konta, jeśli o to nie prosiliście. Naprawimy ten problem z wyświetlaniem i przepraszamy za wszelkie zamieszania. Istnieje również kilka raportów niektórych graczy, którzy chcieli kupić subskrypcje, ale nie mogą z powodu nowego przycisku, który nie działa dla nich prawidłowo. Wiemy również o tym problemie i szukamy dla tych graczy rozwiązania, aby ci, którzy chcą kupić pakiet, mogli to zrobić.


- Support problemy z wysłaniem zgłoszenia

Obecnie istnieją problemy dla niektórych graczy przy korzystaniu z formularza Działu Wsparcia Technicznego do przesyłania zgłoszeń. Jeśli macie tam problem i nie możecie wysłać biletu, spróbujcie zamknąć formularz pomocy i wejść do gry, a następnie użyć przycisku pomocy w grze, ponieważ wydaje się, że działa on poprawnie.


Pracujemy nad poprawkami, tak często jak to możliwe i tak szybko jak to możliwe. Jeśli coś zostało zapomniane lub nie zostało jeszcze wspomniane, nie wahajcie się poinformować nas o dodatkowych problemach, które napotykacie.
Pamiętajcie, że Zespół Społecznościowy bada szersze problemy. Jeśli Wasz problem dotyczy konkretnego konta, nasz Dział Wsparcia Technicznego może pomóc w indywidualnych przypadkach. Pamiętajcie też, że w takich chwilach Dział Wsparcia Technicznego może mieć wiele zgłoszeń. Przepraszamy za wszelkie opóźnienia! Ciężko pracujemy, aby rozwiązać jak najwięcej problemów, w ramach Zespołu Wsparcia Technicznego, Zespołu Gry i Społeczności.

Wasza cierpliwość, pracowitość i pasja są bardzo cenne!

Dziękujemy wszystkim,
Wasz Zespół BigFarm 
Sign In to comment.