Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm Porady i Triki

Jak odblokowac stocznie?

Stoje juz od paru miesiecy na ostatnim zadaniu Olega, wedka nie dziala , suporrt na pytania nie odpowiada, koledze z sojuszu z tym samym problemem nie z tad ni z owad stocznia sie odblokowala, chociaz tez mu wedka nie dzialala.

Odpowiedzi

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    FarmerWaldi1 (PL1) powiedział(a):
    Stoje juz od paru miesiecy na ostatnim zadaniu Olega, wedka nie dziala , suporrt na pytania nie odpowiada, koledze z sojuszu z tym samym problemem nie z tad ni z owad stocznia sie odblokowala, chociaz tez mu wedka nie dzialala.
    Witam

    Zapoznaj się z naszym poradnikiem na temat zadań w stoczni, który odnajdziesz TUTAJ.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Poradnik poradnikiem, ale jak nie mozna zastosowac haczyka, poniewaz wedka nie dziala i to od kilku miesiecy to nic nie wyczytam
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    FarmerWaldi1 (PL1) powiedział(a):
    Poradnik poradnikiem, ale jak nie mozna zastosowac haczyka, poniewaz wedka nie dziala i to od kilku miesiecy to nic nie wyczytam
    Witam
    Upewnij się, że wszystko wykonujesz prawidłowo:

    Krok pierwszy: Kliknij na Olega w stoczni, a następnie na skrzynkę ze sprzętem.
    Krok drugi: Kliknij w sprzęt wędkarski i zakup wymagany element, jeśli dobrze zrozumiałam jesteś na kroku 25 i nie możesz go przejść ;) Zadanie 25 w stoczni mówi Ci byś zakupił drewnianą wędkę oraz duże wiaderko.
    Krok trzeci: Upewnij się że w polu wyposażenie umieściłeś tylko wymagane elementy, jeśli nawet posiadasz inne wędki to pozostaw w kwadracikach tylko tą jedną wymaganą, w Twoim przypadku będzie to drewniana wędka.


    Krok czwarty: Upewnij się czy wykupiłeś odpowiednie wiaderko do tego zadania.


    Tak jak na powyższym zrzucie musi to być duże wiaderko i wystarczy wykupić jeden poziom pojemności.

    Następnie idź na ryby :)

    Jestem przekonana, że Twoja wędka zadziała i uda Ci się ukończyć ten etap zadań w stoczni ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytania związane złowieniem ryb:
    - dlaczego nie mogę złowić ani jednej ryby, pomimo iż zakupiłam potrzebny sprzęt?
    - jak zaczynam łowić to po 5 sekundach zrywa się żyłka albo ryba ucieka. Nie wiem dlaczego jest tak krótki czas na złowienie ryby.
    Przez te problemy nie mogę przejść na dalszy etap, aby otworzyć stocznię.
    W grze mam 204 poziom
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    OlaPlayer27 (PL1) powiedział(a):
    Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytania związane złowieniem ryb:
    - dlaczego nie mogę złowić ani jednej ryby, pomimo iż zakupiłam potrzebny sprzęt?
    - jak zaczynam łowić to po 5 sekundach zrywa się żyłka albo ryba ucieka. Nie wiem dlaczego jest tak krótki czas na złowienie ryby.
    Przez te problemy nie mogę przejść na dalszy etap, aby otworzyć stocznię.
    W grze mam 204 poziom
    Cześć
    Spróbuj łowić z taka żyłka

    Diana
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    OlaPlayer27 (PL1) powiedział(a):
    Czy może mi ktoś odpowiedzieć na pytania związane złowieniem ryb:
    - dlaczego nie mogę złowić ani jednej ryby, pomimo iż zakupiłam potrzebny sprzęt?
    - jak zaczynam łowić to po 5 sekundach zrywa się żyłka albo ryba ucieka. Nie wiem dlaczego jest tak krótki czas na złowienie ryby.
    Przez te problemy nie mogę przejść na dalszy etap, aby otworzyć stocznię.
    W grze mam 204 poziom
    Sprawdź jak będziesz łowić ryby to u góry się pojawia taki pasek zielono czerwony z tego co pamiętam i teraz jak ryba Ci się mocno szarpie to żyłka się szybciej zużywa jak ją ciągniesz do góry na siłę. A widać to właśnie po tym pasku lepiej mieć bardziej na zielonym tzn na chwile odpuszczasz dajesz rybie zejść na dół i za chwile znów ją trochę podciągasz.Nie od razu do oporu bo zerwiesz każdą żyłkę...
  • Dziękuję za rady. Może teraz ruszę trochę do przodu, bo od paru miesięcy stoję przy jednym zadaniu.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik