Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

23.11.2018 | Wprowadzamy Pakiety subskrypcji

YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
Witajcie Farmerzy!

W Oficjalnych Ogłoszeniach pojawiła się zapowiedź najnowszej aktualizacji.
Całe ogłoszenie możecie znaleźć TUTAJ.

Zachęcamy do komentowania i wyrażania swojej opinii na temat najnowszej aktualizacji.

Pozdrawiam,
Yalenka
Post edited by Yalenka on
«1

Komentarz

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Co do częstszego wydarzenia octoberfest i łączenie go z innymi wydarzeniami jak miało miejsce ostatnio to nieciekawy pomysł dla graczy-Octoberfest trwa za długo, po tygodniu siania pomidorów ma się dość, a co dopiero po miesięcznym ich sianiu.Zastąpienie pomidorów czymś innym nie zmieni faktu,że to nader upierdliwe za długie i irytujące wydarzenie.... zwłaszcza,że mieszane z innymi wydarzeniami równocześnie gdzie potrzeba pól do siania,możliwość wysiewu pomidorów czy czegokolwiek innego, na pozostałych farmach niczego nie zmienia.

    Pakiet subskrycji...dla mnie całkowicie zbędny,może sobie być turbożniwiarki nie używam i nie zamierzam a jak mi się klikanie znudzi to zamknę grę, a nie będę grać systemem...zero frajdy z czegoś takiego jak dla mnie....

    Z niecierpliwością czekam na wyrównanie tego czego mamy mniej od czasu pojawienia się systemu wzmocnień fasadowych...zobaczymy jak to wyrównywanie wyszło. 
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    ,Ostatni Oktoberfest był rozczarowujacy. Sianie pomidorów , buraków i wody przy jednoczesnych Mistrzostwach koligowało z misjami a ilość zbieranych plonów skandaliczna. Żeby więcej zebrać to za złoto  zakupować nasiona !! Ciągle tylko złoto ! złoto! Teraz jak połączycie to innym wydarzeniem to nic dobrego nie spodziewam się. Mam nadzieję jednak na miłe zaskoczenie. Może nie będzie tak źle. Nadzieja umiera ostatnia
  • Znowu promujecie osoby i sojusze dysponujące "grubym portfelem", bo dlaczego nie ma możliwości zakupu pakietów z złoto, tylko z kasę i to tylko w Euro?
    Co z krajami w których nie obowiązuję ta waluta? Mają przewalutowywać swoje "Credidcard"? A może mają biegać co miesiąc do kantoru by nabyć Euro?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    Znowu promujecie osoby i sojusze dysponujące "grubym portfelem", bo dlaczego nie ma możliwości zakupu pakietów z złoto, tylko z kasę i to tylko w Euro?
    Co z krajami w których nie obowiązuję ta waluta? Mają przewalutowywać swoje "Credidcard"? A może mają biegać co miesiąc do kantoru by nabyć Euro?
    Witam

    Ceny pakietów subskrypcji będą dostępne w złotówkach, niestety nie posiadamy jeszcze aktualnej ceny pakietów dlatego też w ogłoszeniu ceny podane są w euro.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    A ja napiszę znów o podwójnych punktach.
    Cytat z O.O.:

    "Podwójne punkty doświadczenia po ostatniej aktualizacji 

    Po poprzedniej aktualizacji niektórzy gracze, którzy mieli aktywne podwójne punkty doświadczenia (PD), zauważyli, że nie działają one poprawnie. Aby zrekompensować te straty, Zespół postanowił aktywować 100-procentowy wzrost PD przez tydzień, który rozpocznie się po aktualizacji."

    Rozumiem, że wszyscy, którzy choć przez chwilę mieli problem z podwójnymi punktami, dostaną taką samą rekompensatę?

    Aktualizacja ma być w przyszłym tygodniu, cały czas mam podwójne punkty, zatem tracę już prawie 4 tyg. A są na pewno osoby, które miały punkty tylko przez kilka dni. Chyba proponowana rekompensata nie będzie sprawiedliwa...

    1. - jak ktoś miał punkty przez cały czas, tracił 4 tygodnie, dostanie tydzień rekompensaty

    2. - jak ktoś miał punkty np tylko przez 1 dzień, tracił krótko i też dostanie tydzień rekompensaty...

    wg mnie powinno być to załatwione trochę inaczej...

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 08.11.2018
    A ja za bardzo nie kumam na jakiej zasadzie abonament będzie odnawiał się automatycznie???
    Jak zapłacę przelewem, to co samo mi zdejmie z konta za następny okres jeżeli nie anuluję subskrypcji??
    Niby e-mailem można anulować?? a jak nie zapłacę za kolejny okres , to i tak subskrypcja się sama anuluje???  Poza tym GGS nie posiada e-maili graczy z serwera naszaklasa, to gdzie wyśle ten e-mail??

    Co mam zrobić, jeśli chcę anulować subskrypcję?
    Po rozpoczęciu subskrypcji otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Zachowaj ten e-mail w bezpiecznym miejscu, ponieważ dzięki tej wiadomości będziesz mógł zrezygnować z subskrypcji. Dlatego upewnij się, że używasz prawidłowego adresu e-mail! Subskrypcja trwa do daty automatycznego odnowienia.
    Jest to płatność automatyczna, ale możesz zmienić metodę płatności, anulując i ponownie subskrybując ją przy użyciu innej metody płatności.
    Czy jest to płatność automatyczna, czy też możemy wybrać, jak i kiedy zapłacić za każdym razem?

    Sama może na próbę bym była zainteresowana kupnem pakietu na 1 miesiąc, ale brakuje mi  np. w tym pakiecie, aby było darmowe podlewanie drzew sojuszników, bo to jest dla mnie najbardziej upierdliwe, a nie jakieś tam turbożniwiarki :/

  • Obawiam się, że taki był główny cel GGS w przypadku owych subskrypcji. Widocznie mało zysku przyniosły epickie złotożniwiarki, trzeba było szukać źródła pieniędzy gdzie indziej.
    Z tego co zrozumiałam skoro subskrypcja odnawia się automatycznie, czyli bez naszej ingerencji, to co miesiąc GGS pobiera sobie z naszego konta pieniądze nie pytając nas czy tego chcemy czy nie, bo jakby nie patrzeć wyrazimy na to zgodę. Więc mamy ciągłość bonusów z subskrypcji bez martwienia się o ciągłe jej odnawianie.
    Sprytnie, bardzo sprytnie.
    Jestem pewna, że wiele osób kupi owy rarytas na próbę, ot sprawdzić jak to działa i czy bardzo jest to przydatne, to jest całkiem zrozumiałe, człowiek istota ciekawska. Ale... Ile z tych osób zapomni o anulowaniu gdy jednak im się to znudzi? Lub przypadkiem usunie tego emaila? Ile na takich właśnie zapominalskich GGS zyska?
    Więc radzę uważać z kupnem subskrypcji, albo przynajmniej notować sobie gdzieś kiedy ona się kończy, żeby nie mieć później dziwnych niespodzianek na koncie.
  • SłodkaMałaKicia (PL1)SłodkaMałaKicia (PL1) PL1 Posty: 2,168
    edytowano 08.11.2018
    Tak,właśnie tak będzie działać owa subskrypcja.. z jednej strony ok rozwiązanie,samo się odnawia i nie trzeba się martwić,dobra opcja dla zapominalskich... choć ja osobiście wolałabym aby mnie za każdym razem pytało czy przedłużyć ową subskrypcję czy jednak nie... 
    ...ale moim skromnym zdaniem GGS powinno zająć się najpierw naprawą WSZYSTKICH błędów w grze a później dodawać subskrypcje i inne "przyjemności"
  • Nie zamierzam płacić za jakieś tam durne subskrypcje i wam też radzę olać te idiotyczne pakiety, to ich kolejny sposób by od nas graczy kasę wyciągać a gra wciąż jest niedorobiona

    Przykłady - HTML 5 ciągle nie działa jak powinien, więc niech najpierw to naprawią a potem po kasę łapy wyciągają :(

    Mogli dać przecież te pakiety i subpskycje za złoto, ale nie musimy płacić realną gotówką by bogowie z GGS mieli na swoje pensje :(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 09.11.2018
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    A ja za bardzo nie kumam na jakiej zasadzie abonament będzie odnawiał się automatycznie???
    Jak zapłacę przelewem, to co samo mi zdejmie z konta za następny okres jeżeli nie anuluję subskrypcji??
    Niby e-mailem można anulować?? a jak nie zapłacę za kolejny okres , to i tak subskrypcja się sama anuluje???  Poza tym GGS nie posiada e-maili graczy z serwera naszaklasa, to gdzie wyśle ten e-mail??

    Co mam zrobić, jeśli chcę anulować subskrypcję?
    Po rozpoczęciu subskrypcji otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Zachowaj ten e-mail w bezpiecznym miejscu, ponieważ dzięki tej wiadomości będziesz mógł zrezygnować z subskrypcji. Dlatego upewnij się, że używasz prawidłowego adresu e-mail! Subskrypcja trwa do daty automatycznego odnowienia.
    Jest to płatność automatyczna, ale możesz zmienić metodę płatności, anulując i ponownie subskrybując ją przy użyciu innej metody płatności.
    Czy jest to płatność automatyczna, czy też możemy wybrać, jak i kiedy zapłacić za każdym razem?

    Sama może na próbę bym była zainteresowana kupnem pakietu na 1 miesiąc, ale brakuje mi  np. w tym pakiecie, aby było darmowe podlewanie drzew sojuszników, bo to jest dla mnie najbardziej upierdliwe, a nie jakieś tam turbożniwiarki :/

    Witaj Zaczarowana28

    Niestety na stronach partnerskich nie będziecie mieli pakietów subskrypcji.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043


    Witaj Zaczarowana28

    Niestety na stronach partnerskich nie będziecie mieli pakietów subskrypcji.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    No i super , osobiście wcale mnie to nie martwi :) Dzięki za odp :)
  • aurelka40 (PL1)aurelka40 (PL1) PL1 Posty: 103
    hmmm 
    chyba czas powoli zegnać sie z ta gra 
    jak żyje jeszcze nie widza lam czego s takiego ze ktos sam pobiera pieniążki z mojego konta

    od dziś nie ma  szans na kuopno czegokolwiek co by się nie obudzić z glowa  w nocniku
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    aurelka40 (PL1) powiedział(a):
    hmmm 
    chyba czas powoli zegnać sie z ta gra 
    jak żyje jeszcze nie widza lam czego s takiego ze ktos sam pobiera pieniążki z mojego konta

    od dziś nie ma  szans na kuopno czegokolwiek co by się nie obudzić z glowa  w nocniku
    W GGS możliwe jest wszystko, także to. Sami niech pakiety kupuja
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Ponieważ toczy się tu dość ożywiona dyskusja, mam pytanie. Czy ktoś z Was zauważył, że Matylda odlicza 48 godzin do końca, czyli dwa rzuty grzybów na farmy? co oznacza, że wydarzenie zakończy się jakby nie liczył 12.11. a nie jak w kalendarzu 13-go. Ucieka jeden dzień czyli 35 grzybów... Ludzie czy w tej grze może coś działać prawidłowo? i przyjaźnie dla gracza? 
    Yalenko, proszę o interwencję w tej sprawie, bo osobiście edytowałaś wpis w kalendarzu (jeżeli wpis jest nie na miejscu to go przenieś, ale i tak nie zmienia to zaistniałej sytuacji).
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    Ponieważ toczy się tu dość ożywiona dyskusja, mam pytanie. Czy ktoś z Was zauważył, że Matylda odlicza 48 godzin do końca, czyli dwa rzuty grzybów na farmy? co oznacza, że wydarzenie zakończy się jakby nie liczył 12.11. a nie jak w kalendarzu 13-go. Ucieka jeden dzień czyli 35 grzybów... Ludzie czy w tej grze może coś działać prawidłowo? i przyjaźnie dla gracza? 
    Yalenko, proszę o interwencję w tej sprawie, bo osobiście edytowałaś wpis w kalendarzu (jeżeli wpis jest nie na miejscu to go przenieś, ale i tak nie zmienia to zaistniałej sytuacji).
    Widziałem, już mi sie nawet pisac nie chciało, to pewnie jakiś balans grzybow.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Pewnie masz rację co do "balansu", ale potem co po dwóch miesiącach analizowania błędu dadzą wszystkim nagrodę? nawet tym co nic nie zbierali? ech, szkoda słów... a właśnie dostałam ankietę do wypełnienia... dziękuję, z "przyjemnością" wypełnię tylko, że to i tak jak woda w piach.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 10.11.2018
    Dzień dobry :)

    Odnośnie wydarzenia "Słynny grzybowy gulasz Matyldy", to według zegara który widzicie w grze wydarzenie to kończy się o 10:00 rano w poniedziałek. Przed godziną 10:00, zostaną dodane kolejne 24 godziny, aby wydarzenie zakończyło się o 09:59 rano we wtorek.

    Miłej soboty Wam życzę ;)
    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Dzięki za odpowiedź i oby tak było, a jak będzie to czas pokaże.
  • Juz jest nowy jarmark, a nagród z poprzedniego nie ma . No ale to zrozumiałe, bo zespół nie ma czasu, żeby zająć się takimi drobiazgami. Są ważniejsze sprawy niż naprawa błędów
    Na przykład dzisiejsza super-okazja : Nowy poziom podręcznika za jedyne 1000 polskich złotych.Na pewno na to wszyscy czekali z utęsknieniem :wink:
  • pszczoLa (PL1)pszczoLa (PL1) PL1 Posty: 16
    a teraz nie dziala na smakoszu kulinarna knajpa ?
    czy tylko u mnie jakiś błąd zaliczyłam 1 kroki nie mogę przejść dalej 
    error obiekt aktualnie  zajęty
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    u wiekszosci graczy w ewencie furgonetka wyskakuje error albo ewent ogolnie znikl
  • witam u mnie w sojuszu podobnie...ewent po ukończeniu 1 etapu zanika..
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    Dzięki za odpowiedź i oby tak było, a jak będzie to czas pokaże.
    Doris , jak zbierasz codziennie wszystkie grzyby to już teraz masz wszystkie nagrody zebrane. ( ja mam) i jutrzejszy dzień jest zbędny, to dla tych co jakiegoś nie znajdą zapewne, więc niech JEST jak najbardziej, ale można szybciej pokończyć.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Problem w wydarzeniu Ciężarówka z jedzeniem zgłosiłam. Oczywiście dzisiaj nie zostanie to w żaden sposób rozwiązane, ponieważ GGS nie pracuje.

    Wydaje mi się jednak, że problem występuje u graczy którzy korzystają z wersji Flash. Spróbujcie zmienić wersję gry na HTML5 i dajcie mi znać czy nadal macie problemy. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    w wersjiHTML5 niestety nieda sie grac obraz jest nieco zamazany i tempo gry bardzo powolne co tu duzo gadac..
  • A po to by zmusić jak największą liczbę z nas, graczy do przejścia na niedopracowanego HTML5 - prawda?

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Mam ten sam błąd na HTML5 z wydarzeniem na smakoszu ..na Fleszu mam zadanie zaliczone 
    a na HTML5 ..mam zadanie nie ukończone ..więc o co tu chodzi .. ?i  dlaczego ..??? coraz więcej 
    jest tych błędów ... :persevere:  :persevere: 
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    tak to jakies nowinki zeby jedno wydarzenie roboic na 2 przegladarkach hmmm ??
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Problem w wydarzeniu Ciężarówka z jedzeniem zgłosiłam. Oczywiście dzisiaj nie zostanie to w żaden sposób rozwiązane, ponieważ GGS nie pracuje.

    Wydaje mi się jednak, że problem występuje u graczy którzy korzystają z wersji Flash. Spróbujcie zmienić wersję gry na HTML5 i dajcie mi znać czy nadal macie problemy. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Na serwerze naszaklasa nie mamy HTML5 tylko flash  nie działa wszystkim.
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Doris40 (PL1) powiedział(a):
    Dzięki za odpowiedź i oby tak było, a jak będzie to czas pokaże.
    Doris , jak zbierasz codziennie wszystkie grzyby to już teraz masz wszystkie nagrody zebrane. ( ja mam) i jutrzejszy dzień jest zbędny, to dla tych co jakiegoś nie znajdą zapewne, więc niech JEST jak najbardziej, ale można szybciej pokończyć.
    Oczywiście Jolu masz rację, pod warunkiem, że zbierzesz codziennie wszystkie grzyby. Nie wszystkim się to udało jak Tobie (oczywiście gratulacje!), mi np. nie i innym członkom naszego sojuszu też nie więc 10ty dzień trwania wydarzenia akurat nam jest potrzebney. Też chyba nie wymagamy za dużo, skoro 10 dni to przy tym evencie standard a nie bonus.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik