Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

23.11.2018 | Wprowadzamy Pakiety subskrypcji

YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
edytowano 23.11.2018 w Oficjalne Ogłoszenia


Witajcie Big Farmerzy!

Mamy dla Was drobną aktualizację która nadchodzi z początkiem listopada. Poniżej przedstawiamy Wam pakiety subskrypcji, kilka zmian oraz szczegóły rekompensaty. Aktualizacja jest planowana na początku przyszłego tygodnia.
Jeśli cokolwiek się zmieni, postaramy się Was o tym poinformować, ale uważnie obserwujcie symbol przestoju w grze. Pełen przegląd zmian prezentujemy poniżej:

Zwiększenie wzmocnienia z podręczników 

Niedawno wprowadziliśmy kilka zmian w kolejności wzmocnień, po czym zebraliśmy Wasze opinie na temat wyników, które powiedziały nam, że nie dokonaliśmy jeszcze wszystkich zmian . Właśnie dlatego otworzyliśmy ankietę i poprosiliśmy o Waszą "normalną" konfigurację obór i pól, abyśmy mogli obliczyć to za pomocą solidnych danych, a następnie zwiększyć działanie podręczników. Mamy nadzieję, że ilości produktów otrzymywanych po zmianach będą jak najbliżej tego, co otrzymaliście wcześniej. Po aktualizacji podamy bardziej szczegółowe informacje o zmianach, które wprowadzimy, a także będziecie mogli sprawdzić je bezpośrednio w grze.

Jeszcze więcej Oktoberfest!

Jak już wspomnieliśmy w jednej z naszych zapowiedzi, Oktoberfest będzie pojawiać się częściej niż raz w roku. Napomknęliśmy też o pewnych zmianach, które pojawią się w tym samym czasie. Zmiany obejmą dostępność specjalnych nasion festynowych we wszystkich trzech gospodarstwach, zmieniliśmy ikonę "Punktów Oktoberfest" na coś bardziej wyjątkowego, a monety Króla Ludwika będą wyświetlane w ekwipunku. Jak już wiecie, Monety Króla Ludwika zostaną zresetowane z początkiem każdego Oktoberfestu, ale chcemy dać Wam szansę użycia Waszych Monet Króla Ludwika. Dodamy ofertę, w której możecie kupić przedmioty z poprzednich imprez Oktoberfest w ciągu ostatnich 4 dni, w razie gdybyście nie zdołali ich wcześniej zdobyć. 

Uwaga: Monety będą nadal usuwane po każdym wydarzeniu, ale jeśli posiadasz dodatkowe monety, gdy wydarzenie jest aktywne, możesz z nich skorzystać w ofercie.

 


Obserwuj, subskrybuj i nie zapomnij zostawić "Lubię to"!

Przedstawiliśmy Wam już kilka szczegółów na temat pakietów subskrypcji w minionych tygodniach i wreszcie zostaną one wprowadzone do gry! Kilka wyjaśnień na temat nowych pakietów subskrypcji możecie znaleźć TUTAJ  ,oraz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie odnajdziecie TUTAJ 
Podwójne punkty doświadczenia po ostatniej aktualizacji 

Po poprzedniej aktualizacji niektórzy gracze, którzy mieli aktywne podwójne punkty doświadczenia (PD), zauważyli, że nie działają one poprawnie. Aby zrekompensować te straty, Zespół postanowił aktywować 100-procentowy wzrost PD przez tydzień, który rozpocznie się po aktualizacji.

Wioskowy Jarmark nagrody rankingowe 

Po aktualizacji gracze ,którzy nie otrzymali końcowych nagród rankingowych w Wioskowym Jarmarku otrzymają nagrody.

Dodatkowa informacja dla graczy na serwerze PL:  Niestety nastąpiła utrata danych dla serwera PL, dlatego możliwe jest, że niektórzy gracze nie otrzymają nagród po aktualizacji,w takim wypadku gracze powinni skontaktować się z suportem gry po aktualizacji.


Naprawa błędów :

  • PD podwójne punkty doświadczenia nie działające podczas produkcji

  • Podczas rozpoczęcia cyklu produkcji z niewystarczającą ilością Wioskowych dolarów do powtórzenia produkcji (z Błyskawiczną żniwiarką ),w grze wyświetlał się dialog "Za mało złota" zamiast wyłączania (na szaro) przycisku powtarzania.

  • Błąd wyświetlania w piekarni podczas użycia maszyny rolniczej" Rolniczy ekspres" , wzmacniacz nie był wyświetlany na wyświetlaczu, a prawidłowa ilość była wyświetlana tylko podczas zbiorów. 

  • Problemy związane z blokowaniem pól, gdy ilość zbiorów z pól przekraczała maksymalną pojemność magazynów na Waszej farmie nie był zastosowany do prezentów od Tanuki zostanie to również naprawione (pisaliśmy o tym również TUTAJ).

  • Poprawka błędu wyświetlania nieprawidłowej wartości roślin brzegowych z zastosowaniem humusu.

  • Zablokowane zbiory z pól podczas siewu roślin brzegowych w ostatniej sekundzie, pojawiał się komunikat o błędzie.

  • Nowy budynek krowy(dostępny z MS) nie daje punktów światowych mistrzostw, zostanie to naprawione.

  • Powitalny prezent nie był przypisywany do konta, gdy gracz był w trybie offline podczas weryfikacji.

  • Monety króla Ludwika nie były widoczne w ekwipunku( po aktualizacji będą wyświetlane w ekwipunku).

  • Błąd wyświetlania wszystkich boosterów w interfejsie zostanie naprawiony.

I to już wszystko dziś! Nadchodzącą aktualizacje możecie skomentować TUTAJ.


Miłego farmerowania!
Wasz Zespół BigFarm
Post edited by Yalenka on

Komentarz

Sign In to comment.