Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Pakiety subskrypcji- pytania i odpowiedzi

YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,497
edytowano 12.11.2018 w Oficjalne Ogłoszenia

Witajcie Farmerzy! 

Chcielibyśmy Wam przedstawić kilka  podstawowych informacjami na temat pakietów subskrypcji, odpowiadając na niektóre z najczęściej zadawanych pytań.
Ta lista pytań i odpowiedzi zostanie zaktualizowana, gdy otrzymamy więcej pytań tego typu.

Gdzie można kupić subskrypcje?
W menu subskrypcji, które będzie dostępne bezpośrednio w grze na dolnym pasku zarządzania.

Kiedy pakiety subskrypcji będą dostępne w grze?
Po aktualizacji na początku listopada. Data zostanie dodana po potwierdzeniu.

Czy korzyści z pakietu sojuszniczego liczą się tylko dla mnie lub tylko dla członków, w tym dla mnie, którzy wykupili pakiet subskrypcji czy dla całego mojego sojuszu?
Niektóre korzyści z pakietu sojuszniczego mogą być wykorzystane przez cały sojusz, niezależnie od tego, czy pozostali członkowie są także subskrybentami czy nie, a z niektórych będziesz mógł korzystać tylko Ty.

Czy pojedynczy gracz może kupić subskrypcję dla całego sojuszu?
Nie. Każdy gracz może kupować pakiety subskrypcji wyłącznie dla siebie.

Od którego poziomu w grze mogę uzyskać pakiet subskrypcji?
Gracze będą mogli zakupić pakiet subskrypcji od poziomu 7.

Jakie są dokładne koszty pakietów subskrypcji?
Dostępne są dwa różne pakiety subskrypcji. Pakiet udogodnień kosztuje 4,99 €, a pakiet sojuszniczy 9,99 €. Jeśli zdecydujesz się na oba pakiety, wynosić będzie to jedyne 14,98 €.

Co obejmują pakiety?
Pakiet udogodnień będzie obejmować bezpłatne korzystanie z Turbożniwiarki (Zbierz wszystko na raz), oraz Błyskawicznej żniwiarki (Powtórzenia produkcji).

Pakiet sojuszniczy będzie składać się z wielu różnych boosterów i redukcji, które zwiększą się wraz z każdym nowym subskrybentem w sojuszu. Z każdym nowym członkiem subskrypcja nowych bonusów / zniżek zostanie odblokowana lub już aktywna zostanie zwiększona.

Dla całego sojuszu 
-Zmniejszenie kosztów badaczy 
-Zwiększenie czasu trwania projektów sojuszniczych
-Zmniejszone ilości materiałów potrzebnych do rozbudowy wioski sojuszniczej(Bank, Centrum Pracy, Łódź  poszukiwacza przygód, Końska łąka sojuszu, Skład, Manufaktury )
-Redukcje czasu budowy budynków na wiosce sojuszu (Bank, Centrum Pracy, Łódź  poszukiwacza przygód, Końska łąka sojuszu, Skład, Manufaktury )
-Zwiększone zbiory z Manufaktury drzewno-tekstylnej.
-Zwiększone zbiory z Manufaktury mineralno-metalowej

Dla  Ciebie
-Mniejsza ilość produktów potrzebnych w kontraktach na targu organicznym.
-Mniejsze ilości ryb w kontraktach na targu rybnym. 
-Większe zyski dolarowe z targu organicznego. 
-Większe zyski dolarowe z targu rybnego. 
-Więcej PD z regularnych produkcji.
-Mniej wymaganych żetonów konstrukcyjnych w jednorazowym oknie konstrukcyjnym.
-Mniej wymaganych podków podczas szkolenia koni.
-Mniejsze kary dla roślin brzegowych.
-Więcej produktów ubocznych z roślin brzegowych .
-Większa wydajność specjalistów. 

Pełny przegląd wartości procentowych itp. będziecie mogli sprawdzić w grze, gdy pakiety subskrypcji będą aktywne, a później również i tu.

W jaki sposób procentowe bonusy sumują się w sojuszu?
Dla każdego nowego subskrybenta zostaną odblokowane nowe bonusy i rabaty lub już aktywne zostaną zwiększone.

Czy pakiet udogodnień znajduje się w pakiecie sojuszniczym?
Nie. Pakiet udogodnień i pakiet sojuszniczy nie pokrywają się z zapewnionymi korzyściami.

Jakie są możliwe sposoby płatności?
Możesz zapłacić kartą kredytową, przelewem bankowym lub za pomocą konta PayPal.

Czy małe sojusze mogą również kupić pakiet sojuszniczy?
Tak, każdy sojusz może kupić pakiet sojuszniczy, gdy kupujący osiągnie co najmniej poziom 7 w grze.

Czy subskrypcja może się rozpocząć w dowolnym momencie?
Gracze mogą rozpocząć subskrypcję w dowolnym momencie. Zapłata za subskrypcję jest ważna przez jeden miesiąc od dnia, w którym gracz rozpoczął subskrypcję. Załóżmy na przykład, że subskrypcję rozpoczynasz 15-tego, a potem możesz cieszyć się nią do 15 dnia następnego miesiąca. Piętnasty dzień jest również Twoją zwykłą datą fakturowania. Cykl powtarza się, dopóki nie anulujesz subskrypcji.

Co mam zrobić, jeśli chcę anulować subskrypcję?
Po rozpoczęciu subskrypcji otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Zachowaj ten e-mail w bezpiecznym miejscu, ponieważ dzięki tej wiadomości będziesz mógł zrezygnować z subskrypcji. Dlatego upewnij się, że używasz prawidłowego adresu e-mail! Subskrypcja trwa do daty automatycznego odnowienia.

Czy jest to płatność automatyczna, czy też możemy wybrać, jak i kiedy zapłacić za każdym razem?
Jest to płatność automatyczna, ale możesz zmienić metodę płatności, anulując i ponownie subskrybując ją przy użyciu innej metody płatności.

Czy możemy płacić złotem?
Niestety, nie można płacić złotem.

Jak długie są okresy subskrypcji?
Jest to miesiąc od dnia rozpoczęcia subskrypcji - brak długoterminowego zobowiązania lub umowy. Jeśli twoja subskrypcja rozpoczyna się 15, odnawia się 15 dnia kolejnych miesięcy. Gracze mogą subskrybować i anulować w dowolnym momencie. Anulowanie subskrypcji oznacza, że subskrypcja kończy się z następną datą odnowienia.

Czy inni członkowie mojego sojuszu będą mogli zobaczyć, czy kupiłem pakiety subskrypcyjne?
Nie. Członkowie Twojego sojuszu nie widzą, czy kupiłeś pakiet subskrypcyjny, czy nie. W przypadku Pakietu sojuszniczego wyświetlane jest tylko ile członków go kupiło, ale nie kto.

Czy gracze na stronach partnerskich będą mogli kupować pakiety subskrypcji?
Ze względu na konfigurację niektórych serwerów partnerskich witryny pakiety subskrypcji nie będą dostępne dla niektórych graczy. Gdy tylko pakiety subskrypcji zostaną wprowadzone do gry, sprawdźcie symbol subskrypcji w menu subskrypcji, które będzie dostępne bezpośrednio w grze na dolnym pasku zarządzania.

Z farmerskimi pozdrowieniami
Wasz Zespół Big Farm

Post edited by Yalenka on
Sign In to comment.