Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

16.10.2018 | Szczęśliwego Samhain!

JiperJiper Inactive Posty: 495
edytowano 12.10.2018 w Oficjalne Ogłoszenia


Witamy wszystkich w specjalnej, upiornej notce aktualizacji Halloween! Wyciągnijcie kostiumy z szafy i przygotujcie się na prawdziwy i straszny festiwal Halloween! 

Aktualizacja jest zaplanowana na 16 października. Zatem bez zbędnych ceregieli...

Halloween

Halloweenowe poszukiwania ponownie nadciągają! Standardowe wydarzenie szukania dyń będzie ponownie dostępne w grze z nieco odświeżonymi nagrodami, które możecie zobaczyć poniżej:

Wielkość: 6 x 4
Zadowolenie: 76
Wioskowe zadowolenie: 22
Dokąd zmierza? Tego nie wie nikt...


Wielkość: 5 x 6
HP: 96
Jesteś na tyle odważny, by otrzymać tę dekorację?

Dyniowa flaga Halloween 2018.


Sezon jeździecki VII / 2018 - Witaj w upiornym miasteczku!

Nasz nowy sezon jeździecki rozpocznie się już niebawem pod znakiem Halloween! Spójrzcie na nowe awatary i dekoracje przygotowane specjalnie na tę okazję:


Nie łatwo złapać czarownice na ich miotłach - musisz mieć szczęście, by odnieść sukces.

Spójrz na liście spadające z drzew na ziemię... 
Nakładka na sad jabłoniowyWielkość: 4 x 4
Zadowolenie: 46 | 51 | 59
Wioskowe zadowolenie: 11 | 16 | 22
Co pichcą świnki? To specjalny ..

Któż nie lubi klasycznego humoru?!

Piwnica dekoracji

Czy jest lepszy sposób, aby mieć pewność, że uzyskacie te wspaniałe nagrody dla siebie, niż zwiększenie pojemności piwnicy dekoracji?! Wiemy, że czekaliście na tę funkcję i o to w końcu jest! Pojemność piwnicy dekoracji zostanie zwiększona ze 100 do 200 dekoracji możliwych do przechowania w jednym czasie, po tej aktualizacji. Mnóstwo nowego miejsca na wszystkie dekoracje halloweenowe! 


Wzmocnienia nakładek

Za pewne widzieliście naszą zapowiedź tej nowości, a teraz możemy przedstawić Wam ją w pełnej krasie! 

Od teraz będziecie mogli nakładać na Wasze budynki nowe, tymczasowe skórki, aby przyspieszyć produkcję określonego towaru lub zmniejszyć czas jego wzrostu. Istnieją 4 rodzaje rzadkości skórek, te najrzadsze zapewnią Wam do trzech równocześnie działających efektów z potencjalnych 4! 

Zaczniemy od niewielkiego asortymentu, który będziecie mogli kupić złotem za pośrednictwem ofert, a także zdobyć jako nagrody za wydarzenia! W późniejszym czasie rozszerzymy wachlarz nakładek i zwiększymy różnorodność bonusów. Wasze zwykłe, standardowe nakładki zostaną nieruszone i będą nadal dostępne. Tak wygląda wygląd nakładki ze wzmocnieniem w menu. Wyświetla wzmocnienie produkcji (lub redukcję czasu produkcji), oraz czas trwania wzmocnienia. 

Nakładki wzmacniające przyniosą także nieco zmian w ogólnym systemie wzmocnień. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ w osobnym poście. 


Dodatkowa zawartość

Ponadto wraz z aktualizacją nadejdą także pomniejsze zmiany, które możecie znaleźć poniżej: 

 • Rekompensata za koło fortuny: Przez błąd przyznania rekompensaty u części Graczy przy poprzedniej aktualizacji, uruchomimy dla nich rekompensatę ponownie. Przepraszamy za wszelkie niedogodności!  

 • Komisja Fridy: Nowe zlecenie u Fridy zostało zakończone! Sprawdźcie poniższą dekoarcję, stworzoną przez Bułgarską farmerkę  Мона Бонбона (Mona Bonbona), która zdobyła najwięcej punktów w przedostatnich Światowych Mistrzostwach i stworzyła przepiękną, partiotyczną dekorację! Będzie ona dostępna już wkrótce do zakupu! 

Wielkość: 4 x 4
Zadowolenie: 65
Wioskowe zadowolenie:16

 • Dodatkowe opcje pojawią się w Jarmarku wioskowym: 

  • System promocji i spadków - Jeśli Wasz sojusz zdobędzie wystarczająco dużo punktów - zostanie wypromowany do wyższej ligi. Jeśli tym razem zdobędziecie nieco mniej punktów - w kolejnej edycji wydarzenia znajdziecie się w niższej lidze. 

  • Czat sojuszniczy: Nick Gracza rozpoczynającego wyzwanie będzie pojawiał się na czacie.

  • Ilość sojuszy w danej lidze zostanie skorygowana.

 • Link zapraszania przyjaciół do gry zostanie zaktualizowany do wersji HTML5, aby mieć pewność, że funkcja ta będzie działała poprawnie w przyszłości, gdy nadejdzie pełna wersja HTML5. 

 • Część z Was mogła doświadczać problemów związanych z blokowaniem pól, gdy ilość zbiorów z pól przekraczała maksymalną pojemność magazynów na Waszej farmie. Jeśli taka sytuacja zaistnieje - zostaniecie poinformowani o tym specjalnym oknem dialogowym, a nadwyżka produktów niemieszcząca się w magazynie zostanie automatycznie sprzedana za dolary. 


Poprawki błędów

 • Poprawka sporadycznie występującego błędu wyświetlania przycisku "Zasiej ostatnie ziarno" 

 • Gdy oferty czasu prime są dostępne jednocześnie, wyższa procentowa oferta będzie zawsze uzyskiwana. Błąd eliminuje kilka przypadków ofert w których tak się nie działo.


To by było na tyle! Upiornego Halloween! TUTAJ zapraszamy do komentowania i wyrażania swojej opinii na temat najnowszej aktualizacji.


Wasz Zespół BigFarm

Komentarz

Sign In to comment.