Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

20.09.2018 | Rozpoczynamy Oktoberfest!

124»

Komentarz

• YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,497
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    oferty już się pojawiają.... ceny Oczywiście są na każda kieszeń...

pytanie:  czy otrzymamy monety z poprzedniego razu?
    Witam
    Monety są resetowane z każdym nowym uruchomieniem Oktoberfest. Nie otrzymacie zwrotu poprzednich zgromadzonych monet króla Ludwika.

Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 149
    Być może będę odosobniona w swojej opinii ale uważam, że skoro monety są kasowane po zakończeniu wydarzenia to ich wymiana powinna być możliwa 24 h/dobę, a nie tylko w wybranych godzinach, w dodatku w nocnych albo porannych. Ludzie, kto ustawia ten grafik? przecież gro z nas pracuje i ma realne życie. I nie mam na myśli tylko nas Polaków. Jak mi się uda to załapię się ew. na jedną wymianę... Dla kogo jest ta gra? dla bezrobotnych z bogatą babcią łożącą na utrzymanie? przepraszam jeżeli jakiś niepracujący albo babcia poczuje się urażony - to nie było zamierzone, ale jakoś innego porównania nie mogę znaleźć.
  • El2a (PL1)El2a (PL1) PL1 Posty: 7
    A tak dokładnie to gdzie tego szukać - w ofertach BigFarm? tam są tylko na wymianę za szczęśliwe monety. Czy może tam ale polować trzeba w godzinach podanych? Chyba spowolniona dziś jestem, czy co 
  • YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,497
    El2a (PL1) powiedział(a):
    A tak dokładnie to gdzie tego szukać - w ofertach BigFarm? tam są tylko na wymianę za szczęśliwe monety. Czy może tam ale polować trzeba w godzinach podanych? Chyba spowolniona dziś jestem, czy co 
    Witam 

Oferty z Oktoberfest odnajdziesz w ulubionych, pojawiają się one w ściśle określonych godzinach które odnajdziesz TUTAJ.
    Oferta pojawia się w koszyczku:

Klikając w nią otrzymasz taki widok:

Pozdrawiam,
    Yalenka

• El2a (PL1)El2a (PL1) PL1 Posty: 7
    Bardzo dziękuję za ekspresową odpowiedź.
    (a jednak jestem dziś spowolniona ;-))
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ostatnimi czasy niestety nie ma za co zespołu chwalić...przykre to ale prawdziwe...ale kiedy jest...to pochwale za to:
    1. że można siać piwne roślinki na wszystkich farmach
    2. za ludwikową ofertę, zawsze kiedy mogę zdobyć dekorkę upragnioną, łagodnieje ;)

Mam nadzieję, że pomysł znajdzie zastosowanie...bo powodowanie przyjemności z gry, to radość Graczy :D

Czego chce kobieta, tego i Bóg chce.

• jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,052
    nawet nie wiedziałem, a faktycznie, można siać wszędzie
    jola62 @ pl 1

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik