Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

20.09.2018 | Rozpoczynamy Oktoberfest!

13

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Uprzejmie zauważam, że przyszło kolejne rozczarowanie :p nowe cudo, które nazwałam 4 O [ obórki, obfita, obszerna, ogromna ] są zwyczajnie okropne !!! czyli właściwie 5 O :D  Jak zawsze chwaliłam i  chwalę grafika czy grafików za rewelacyjne dekorki i sukienki...tak mega obórki to heh...jakiego by tu słowa użyć ? niedokończony świetny pomysł...zrobione na kolanie, byle jak, byle szybko, byle coś nowego...szkoda...Ciągle jestem olśniona mega kaczuszkami :D
  • Owsianka (PL1)Owsianka (PL1) PL1 Posty: 12
    Nawet chyba nie skomentuje...albo nie, właśnie skomentuje...czyli co z tego, że wszyscy mówią, że leci sam popcorn, a raz na jakiś czas wypada coś innego, bo skoro u Moderatora wszystko super, to po co, coś robić....no tak..głupia ja, bo skoro u Moderatorów wszystko spoko...to przecież wszystko musi być spoko....a ja mam pecha...mega, ogromnego, niewytłumaczalnego pecha... - przecież pech istnieje bardziej niż statystyka..ale cóż ja się znam.... 

    P.s. co do "konto se sprawdź", ale po co skoro mam pecha...na pecha nic się nie poradzi przecież.... 

  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Nawet chyba nie skomentuje...albo nie, właśnie skomentuje...czyli co z tego, że wszyscy mówią, że leci sam popcorn, a raz na jakiś czas wypada coś innego, bo skoro u Moderatora wszystko super, to po co, coś robić....no tak..głupia ja, bo skoro u Moderatorów wszystko spoko...to przecież wszystko musi być spoko....a ja mam pecha...mega, ogromnego, niewytłumaczalnego pecha... - przecież pech istnieje bardziej niż statystyka..ale cóż ja się znam.... 

    P.s. co do "konto se sprawdź", ale po co skoro mam pecha...na pecha nic się nie poradzi przecież.... 

    Witam,

    Czego w takim razie od nas oczekujesz? Nie jesteśmy w stanie zaradzić na sytuacje losowe występujące w grze. Podałem alternatywne rozwiązanie Twojego problemu. Możesz napisać do Supportu w celu weryfikacji błędu na Twoim koncie. Na forum nie jesteśmy w stanie nic więcej zrobić. Nie jest to bynajmniej błąd globalny, a wszelkie indywidualne problemy muszą być załatwiane w dziale wsparcia technicznego.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Już 22.09.2018 pierwszy raz napisałam o pop cornie na podstawie info graczy mojego sojuszu...czyli rozumiem, że wszyscy razem nie mamy szczęścia :D wyklęci jacyś czy cuś ??? ;) czyli pozew zbiorowy do działu wsparcia :D

    Ciekawi mnie gdybyśmy tak nagle zaczęli otwierać beczki, a tam złoto, złoto, złoto...to co by wtedy powiedziano ? że mamy nieszczęście ? ;)

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Większości trafia się sam popcorn w beczkach i wiele osób na to narzeka, a że nie dudnimy o tym na forum, to dlatego, że już niewiele ludzi tu zagląda, a po drugie, wychodzi się z założenia, że jak już ktoś zgłosił dany błąd, czy też uwagę to nie trzeba pisać o tym ponownie, bo została ona przekazana przez Moderatorów do właściwych osób.,,,
      
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 27.09.2018
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Uprzejmie zauważam, że przyszło kolejne rozczarowanie :p nowe cudo, które nazwałam 4 O [ obórki, obfita, obszerna, ogromna ] są zwyczajnie okropne !!! czyli właściwie 5 O :D  Jak zawsze chwaliłam i  chwalę grafika czy grafików za rewelacyjne dekorki i sukienki...tak mega obórki to heh...jakiego by tu słowa użyć ? niedokończony świetny pomysł...zrobione na kolanie, byle jak, byle szybko, byle coś nowego...szkoda...Ciągle jestem olśniona mega kaczuszkami :D

     Widocznie dają nam tyle popcornu bo chcą nas wysłać do kina :):), a moęe to na zasypanie tej obórki? :p

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 27.09.2018
    Zawsze Oktoberfest to było dla mnie święto piwa, przez tą grę stało się świętem popcornu haha Ja tam nie liczę na złoto ani inne rarytasy, ale powinno być równe prawdopodobieństwo wylosowania każdej potrawy z tego eventu w beczce , a widać, że 90% szans to popcorn, a 10% może coś innego.. te 10 sztuk lodów czy sałatki w  beczce naprawdę balansu i rankingów nie zaburzy, a chociaż to całe losowanie będzie trochę bardziej ekscytujące, a nie popcorn, popcorn, popcorn  :p:p:p:p

  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 28.09.2018
    ciaagle popcorn i popcorn...
  • Też pisałam o tym, że cały czas popcorn :( a, nie, raz trafiły się precle :D to chyba niemożliwe, żeby tyle osób miało aż takiego pecha?
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
    ja od początku piwa miewam tylko popcorn heheh 
  • Owsianka (PL1)Owsianka (PL1) PL1 Posty: 12
    edytowano 30.09.2018
    och..och..och...
    Napisałam do supprotu jak radził nasz Moderator i co? jedno wielkie G! Twoje konto jest cacy...czy ja się spodziewał czegoś innego? Głupia ja...oj głupia.. 
    Ale o co właściwie mi chodzi tak?
    1. Od początku gry z beczek jest sam popcorn - jakieś 30 razy dostałam popcorn.. -ale widać mam pecha, chociaż support i moderatorzy nie wiedzą czy to pech (subiektywne odczucie) czy losowość (rzecz wynikająca  z kodu gry). (Fajnie, jakbyście to wreszcie ustalili, bo zawęzi to dyskusję do praw nauki lub do praw magicznego koła Fortuny). 
    2. Zrobiłam eksperyment i 5 razy z rzędu losowałam pierwszą beczkę - no bo jak losowość to teoretycznie powinno się zmienić choć jeden raz. I nic....zobaczymy jak będzie do końca eventu...
    3.TO JEST BŁĄD GLOBALNY. Bo nie tylko ja o tym informuje. Ale widać musi być problem u "znaczących graczy", by reakcja była odpowiednia. 
    4.Czego oczekuje? Żeby któreś z moderatorów czy supportu - poszło po rozum do głowy, usiadło i się zastanowiło, czy to jest możliwe i czy to serio wynika z pecha czy losowości, czy być może tradycyjnie już niemal - PROGRAMIŚCI ZROBILI ZŁY KOD. 
    Podsumowując:  Grać się odechciewa w te wasze eventy - bo non stop błędy i błędy, rozumiem, to się zdarza, ale skoro już gracze o tym informują, to wypadałoby to naprawić..... a przynajmniej nie lekceważyć. 
    To smutne, że gra której się poświęciło prawie 3 lata - stała się źródłem jednej wielkiej frustracji. 
    Post edited by Owsianka (PL1) on
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    U mnie góruje świeża sałatka i jaką bym beczkę nie wybrała, po lewej, po prawej czy środkowa, co prawd udało się coś innego, może z 3 razy a tak to odbieram za nagrodę tą sałatkę. Losowość moja przypadek? Nie uważam, bo inni też mają jednakowe nagrody, widzę że popcorn jednak wygrywa. Najbardziej popularne.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Z ciekawości zacząłem zapisywać. Aby pomiar był sensowny zawsze wybieram tę samą beczkę. Wyniki: Sałatka 4, Popkorn 4, Potrawka 2, Sok, 1, Lody 1, Precle 0. Na 12 razy po 33 proc. Sałatka i Popkorn. Coś jest na rzeczy. 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    można spać wszędzie :DB)

    Jak widać mamy błąd sałatkowo-popcornowy :D wici puszczone do zaprzyjaźnionych sojuszy to potwierdzają...mało kto ma złoto i punkty, za to prażoną moglibyśmy handlować :D:p:D...i jakoś tak się dzieje...że głodomory nasze głodne sałatki...a te inne pewnie czekają na popcorna ;)może zespół jutro zajrzy i coś naprawi...bo mamy świadomość, że jeszcze tych beczek parę zostało do otworzenia.


  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    można spać wszędzie :DB)

    Jak widać mamy błąd sałatkowo-popcornowy :D wici puszczone do zaprzyjaźnionych sojuszy to potwierdzają...mało kto ma złoto i punkty, za to prażoną moglibyśmy handlować :D:p:D...i jakoś tak się dzieje...że głodomory nasze głodne sałatki...a te inne pewnie czekają na popcorna ;)może zespół jutro zajrzy i coś naprawi...bo mamy świadomość, że jeszcze tych beczek parę zostało do otworzenia.


    Faktycznie zaliczam się chyba do jednych z niewielu bo raz miałem złoto i raz 100 pkt. chyba jakiś cud o:)
    a reszta to sieczka z popcornu (do kina chodzę , ale tyle kukurydzy to nie dam rady zjeść), sąłatki to niech sami jedzą, soku też mam powyżej dziurek. Uchlali się tym piwem i tyle. Myślą ,że wszyscy tak mają
    balans piwa :'(
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Rozumiem że śpioch mógł się znaleźć na dachu stoczni, jest do budynek stały. Znajduję się obok farmy. Sprawa inna i sytuacja nie powinna taka zajść według mnie że śpioch znajduję się na dachu Drugi dom, czy zwykły dom. Buduję go sama i stawiam w miejscu dla mnie odpowiednim, a nie że zespół sobie wgrał gdzie chciał. Po za tym budynki znajdują się w obrębie mojej farmy. Co moim zdaniem nie powinno mieć miejsca że śpioch tam sobie drzemie.
  • slavo757 (PL1)slavo757 (PL1) Posty: 1
    edytowano 01.10.2018
    1
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    slavo757 (PL1) powiedział(a):
    1
    Możesz wyjaśnić co ma znaczyć ten wpis? Bo to co robisz, to tu nazywamy spamem. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka


  • Już myślałam, że moderatorzy jednak zainteresowali się tym tematem, ale dalej nie :(
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, tak mówią ;):D a ja sobie zaglądnęłam :D bo duże te zęby :D i co się okazało...
    Dekorka może stać tylko w jednej pozycji...pozdrawiam Twórców...
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 08.10.2018
    u mnie dekorka się obraca przed postawieniem. A już wiem, że 5 odwrocona... bo trzeba podejść do kompa od tylu :) i pasuje.

    ja myślalem , że to 5x5 , a to 5x6 to lipa z takim zadowoleniem, za 5 lat męki zBF...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    YALENKO
    wybacz, że tu zapytam, ale już się sama nie raz gubię, gdzie co można ;) czy w tym roku nie będziemy szukać grzybków  ? ja wiem,  że susza opanowała lasy...ale nasze BF lasy mają się świetnie i wody im nie brakuje ;) 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    YALENKO
    wybacz, że tu zapytam, ale już się sama nie raz gubię, gdzie co można ;) czy w tym roku nie będziemy szukać grzybków  ? ja wiem,  że susza opanowała lasy...ale nasze BF lasy mają się świetnie i wody im nie brakuje ;) 
    Witam

    W ubiegłym roku faktycznie to wydarzenie było uruchomione w sierpniu,wrześniu oraz październiku. Na chwile obecną nie jest planowane, ale przesłałam taką sugestie do Zespołu gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    No i wypiliśmy piwo :D:D:D było treściwe, o ostrym finiszu i wielkiej gamie kolorów...do końca zachowało swój pomidorowy aromat ...i niech tak zostanie...taki festiwal niepowtarzalnych bukietów smakowych i pianka ;)
    Dekorki super !!!
    A śpiochy ? śpią  niech śpią spokojnie do października 2019... popcornu spory zapas  mamy :D
  • Żyrafsko (PL1)Żyrafsko (PL1) PL1 Posty: 19
    Mam pytanie: czy i kiedy zostanie otwarty sklep w którym będzie można robić zakupy za czekoladowe ludwiki?

    Pozdrawiam
    Żyrafsko
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Żyrafsko (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie: czy i kiedy zostanie otwarty sklep w którym będzie można robić zakupy za czekoladowe ludwiki?

    Pozdrawiam
    Żyrafsko
    Witam
    Odpowiedź znajdziesz TUTAJ.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    edytowano 05.12.2018
    jak będzie z rozbudowanymi stoiskami w oktoberfeest? 
    przy kolejnej edycji poziomy będą zachowane czy wyzerowane?
    Post edited by joasia50 (PL1) on
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 01.12.2018
    Yalenka powiedział(a):
    Żyrafsko (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie: czy i kiedy zostanie otwarty sklep w którym będzie można robić zakupy za czekoladowe ludwiki?

    Pozdrawiam
    Żyrafsko
    Witam
    Odpowiedź znajdziesz TUTAJ.

    Pozdrawiam,
    Yalenka


    Niestety Yalenko ale to nie jest żadna odpowiedz...
    W tej zapowiedzi sklep za monety mial być otwarty 4 dni przed końcem octo czyli wychodzi że dzisiaj, a sklepu jak nie było tak nie ma...

    A zatem sklep bedzie czy monety graczom znów przepadną?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    Żyrafsko (PL1) powiedział(a):
    Mam pytanie: czy i kiedy zostanie otwarty sklep w którym będzie można robić zakupy za czekoladowe ludwiki?

    Pozdrawiam
    Żyrafsko
    Witam
    Odpowiedź znajdziesz TUTAJ.

    Pozdrawiam,
    Yalenka


    Niestety Yalenko ale to nie jest żadna odpowiedz...
    W tej zapowiedzi sklep za monety mial być otwarty 4 dni przed końcem octo czyli wychodzi że dzisiaj, a sklepu jak nie było tak nie ma...

    A zatem sklep bedzie czy monety graczom znów przepadną?
    Witam

    Niestety ze względu na to że jest weekend, nie mogę uzyskać dla Was rzetelnych wiadomości w tej sprawie. Przykro mi, ale ta sprawa musi poczekać do poniedziałku. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    oferty już się pojawiają.... ceny Oczywiście są na każda kieszeń...

    pytanie:  czy otrzymamy monety z poprzedniego razu?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik