Strona główna Polish Informacje zwrotne od farmerów

Informacja zwrotna- Piękne konie są niesamowite!

 Piękne konie są niesamowite!Jak dobrze wiecie uwielbiamy być kreatywni w sezonach koni, a kolejna seria awatarów i dekoracji, którą przygotowaliśmy jest jedną z naszych ulubionych! 

Chcielibyśmy jednak Was zapytać, co chcielibyście zobaczyć w nadchodzących sezonach jeździeckich. Oto kilka zasad, którymi musicie kierować się przy Waszych sugestiach:  

 • tematyka wolna od wykorzystywania praw autorskich, np. Zestaw Spider- Mana (... wszyscy lubimy Spider-Mana, nieprawdaż!) jednak niestety takie sugestie zostaną odrzucone.  Nawet nie wiecie jak nam przykro, że CM Hunter nigdy nie dostanie swojego zestawu Spider- Mana  
 • przejrzysta tematyka, sugestie muszą być jasne i "bezpieczne" dla gry
 • oryginalna tematyka, jeśli widzisz, że podobna sugestia została już umieszczona, zostaw po prostu "Lubię to" pod tym postem, nie dubluj. 
Dajcie nam znać jakie są Wasze pomysły!  

Wasz Zespół BigFarm

Komentarz

 • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
  a może z okazji 5 lat sezon Big Farmowy :) nie wiem - może już taki senon był tylko jeszcze się na niego nie załapałem :)- czyli awatary które pojawiają się w grze ale za kosmiczne ilości złota z podobiznami bohaterów BF- co najmniej jedna sojuszniczka chciałaby mieć Lilly, inna Eve, a ja sam po wyglądałbym sobie jak wiking :D chociaż bliżej mi do Lestera ;):dizzy: :D 
 • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
  A może sezon Wielka Piątka Afryki
  lub mało znana Ugly (Brzydka) piątka Afryki?
  tego chyba nie było...
   
 • nie gram w bezsensowne elementy gry
  jedyna korzyść z koni to jest szkolenie, bo za to są nagrody w światowych mistrzostwach
  JotbernatPlayer @ pl 1
Sign In to comment.