Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Graj w Big Farm na urządzeniach mobilnych!

YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
edytowano 19.09.2018 w Oficjalne Ogłoszenia
Cześć Big Farmerzy! 

Wiemy, że niektórzy z Was grali w Big Farm na swoich urządzeniach mobilnych (z przeglądarką Puffin) przed przejściem na HTML5 i chcielibyśmy wesprzeć Was w kontynuowaniu tego zwyczaju. Pamiętajcie jednak, że używanie dowolnego urządzenia mobilnego do gry w Big Farm nie jest oficjalnie zalecane i nie będzie przez nas dalej wspierane.


Niektórzy z Was uwielbiają grać w naszą grę na urządzeniach mobilnych, a w przeszłości można było korzystać z przeglądarki Puffin. Prawdopodobnie zauważyłyście, że to się zmieniło wraz z ostatnią aktualizacją, a Puffin nie ładuje już gry tak jak wcześniej. Tutaj przedstawimy kroki, które możecie wykonać, aby zagrać w grę na swoim tablecie lub przeglądarce telefonu, w szczególności Firefox, Chrome i Opera.

Jeśli spróbujecie otworzyć Big Farm w przeglądarce na telefonie komórkowym lub tablecie, zostaniecie przekierowani do gry Big Farm: Mobile Harvest, i jest to inna gra niż Big Farm.


Przekierowanie bezpośrednie do Big Farm: Mobile Harvest

Aby nadal grać w Big Farm w przeglądarce urządzenia przenośnego, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi dla preferowanej przeglądarki:

Firefox


Pamiętaj, aby aktywować "wersje na komputer " (2) i przechyl swoje urządzenie (6) aby grać.

Chrome (nie dla najnowszej wersji 69)


Pamiętaj, aby aktywować "wersje na komputer " (2) i przechyl swoje urządzenie (6) aby grać.

Opera


Pamiętaj, aby aktywować "wersje na komputer " (2) i przechyl swoje urządzenie (6) aby grać.


Mamy nadzieję, że to pomoże niektórym z Was ponownie zagrać w Big Farm  

P.S. Przepraszam, że tak późno zamieszczam dla Was to ogłoszenie ale miałam mały problem techniczny z moim internetem ;)
Yalenka

Wasz Zespół  Big Farm


Post edited by Yalenka on

Komentarz

 • JiperJiper Inactive Posty: 495

  Dzień dobry Farmerzy,

  Ostatnio wyjaśnialiśmy metodę gry w Big Farm na urządzeniach mobilnych po aktywowaniu wersji HTML5 i chcielibyśmy powrócić do tematu gdyż część z Was nadal ma pytania z nim związane.

  Jak wiecie Big Farm jest grą zaprojektowaną z myślą o komputerach, jako gra przeglądarkowa. Możliwość grania w Big Farm na urządzeniu mobilnym to korzyść, która niesie za sobą możliwość zaglądania na farmę, gdy nie jesteście w pobliżu komputera. Cieszymy się, że możemy zaoferować Wam tę opcję i dać Wam szansę zagrania w Big Farm na jeszcze większej liczbie urządzeń.

  Chcemy jednak wyraźnie zaznaczyć, że Big Farm jest grą przeglądarkową, stworzoną na komputery - co uniemożliwia nam pełne wsparcie gry na urządzeniach mobilnych. Sam przewodnik tłumaczy logowanie się do gry na urządzeniach przenośnych, jednak warto mieć świadomość, że podczas samej gry mogą występować różne problemy, których nie jesteśmy w stanie odtworzyć. Obecnie gra wydaje się działać poprawnie na nowszych urządzeniach mobilnych, spodziewamy się wzrostu liczby obsługiwanych urządzeń w miarę upływu czasu. 

  Niestety, Zespół CM nie jest w stanie bezpośrednio odpowiadać na pytania dotyczące tematu gry na urządzeniach mobilnych, gdyż głównym założeniem Zespołu jest skupienie się na poprawnym działaniu gry w przeglądarkach komputerowych. 

  Doceniamy naszych Graczy na urządzeniach mobilnych! Mamy nadzieję, że rozumiecie, że głównym celem zespołu gry musi być optymalizacja jej pod przeglądarki komputerowe, jednak będziemy pracować nad wydajnością HTML, aby gra działała na jak największej liczbie urządzeń.

  Dziękujemy!

  Wasz Zespół BigFarm

Sign In to comment.