Strona główna Polish Szkicownik

Regulamin, przeczytaj zanim zamieścisz wpis

YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
edytowano 10.09.2018 w Szkicownik

Witajcie Farmerzy!

Oto zasady naszej nowej sekcji na forum. To miejsce na naszym forum, będzie swego rodzaju wehikułem czasu, pokazującym nadchodzące nowości, oraz idee, które być może odnajdą swoje odzwierciedlenie w grze. Zatem odnajdźcie w sobie McFly'ego! My będziemy Waszym Doktorem Brownem i poprowadzimy Was bezpiecznie w przyszłość!* 
Musicie jednak znać zasady podróżowania w czasie, aby nie zagiąć czasoprzestrzeni - ponieważ będziecie mogli powrócić do przeszłości z mniejszą ilością komentarzy w wątku, lub spowodować paradoks w którym świnie staną się gatunkiem dominującym na Ziemi, a wy skończycie taplając się w błotku razem z nimi! scream 

Aby być pewnym, że ta sekcja forum zostanie przez Was wykorzystana w jak najlepszy sposób, ustaliliśmy kilka dodatkowych zasad tu panujących (regulamin forum pozostaje niezmieniony i obowiązuje także tutaj)

KAŻDY KTO ZECHCE WSTAWIĆ POST W TYM MIEJSCU MUSI NAJPIERW ZAPOZNAĆ SIĘ Z PONIŻSZYMI ZASADAMI, GDYŻ NIEZASTOSOWANIE SIĘ DO KTÓREJŚ Z NICH BĘDZIE MOGŁO SKUTKOWAĆ WYKLUCZENIEM WASZEJ OBECNOŚCI W TYM MIEJSCU, A NIESTOSOWNE KOMENTARZE BĘDĄ USUWANE PRZEZ CM'ÓW LUB MODERATORÓW FORUM. 

bee01cgudrpng1. Zapoznaj się z zasadami: Każdy Gracz musi zaznajomić się z treścią regulaminu, aby pisać w tym wątku.  Naruszenia spowodują wykluczenie obecności Gracza w tym wątku. Przeczytanie zasad i przestrzeganie ich  pozwoli Wam w pełni wykorzystać tę sekcję na forum - gdzie będziemy umieszczać dla Was interesujące informacje dotyczące przyszłych uaktualnień, oraz pomysłów, które się pojawią. 

bee01cgudrpng2. Oczekuj zmian: Informacje udostępnianie w tym miejscu nie będą w pełni zdefiniowane i należy mieć na uwadze to, że niekoniecznie muszą znaleźć finalnie miejsce w grze. W niektórych przypadkach pomysły mogą zostać całkowicie odrzucone, przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac nad nimi. Pamiętajcie, że informacje tu umieszczane są pewnego rodzaju koncepcją i zwiastunem pomysłów - więc wszystko może ulec zmianie! Skargi na to, że coś nie zostało finalnie wprowadzone do gry - zawsze będą skutkowały usunięciem postu. 

bee01cgudrpng3. Nie pytaj o daty: Gdy słyszycie o czymś nowym, w szczególności o czymś bardzo ekscytującym, lub interesującym dla Was - naturalnie pojawia się pytanie, kiedy pojawi się to w grze. Dla rzeczy omawianych w tej sekcji odpowiedzi są dwie: jedna z nich to "Kiedyś, w przyszłości", lub druga "W sumie.. to nigdy". Zapytania o konkretne daty, zawsze będą kończyć się usunięciem postu. 

bee01cgudrpng4. Zadawaj pytania, lecz nie za dużo: Możecie oczywiście zadawać pytania, zostawiać informacje zwrotne, oraz Wasze przemyślenia i opinie - jednak miejcie na uwadze, że istotą przedstawienia Wam funkcji które mogą zostać zaimplementowane w grze w przyszłości jest to, że najprawdopodobniej nie będziemy jeszcze znali odpowiedzi na Wasze zapytania. Może tak być ze względu na to, że dany aspekt nie został jeszcze opracowany, lub nie możemy podzielić się z Wami niektórymi informacjami. Niektóre nowości muszą pozostać niespodzianką! Jeśli na jakieś pytanie nie znajdziecie odpowiedzi, jest bardzo prawdopodobne, że nie jesteśmy w stanie jej teraz udzielić i lepiej będzie poczekać na oficjalne ogłoszenie ukończonej funkcji. Skargi na niedopowiedziane pytania w tej sekcji zawsze będą skutkowały usunięciem postu. 

bee01cgudrpng5. Nie oczekuj zmian: Ok, powyżej mówiliśmy "oczekuj zmian", a teraz mówimy "nie oczekuj zmian?" Chodzi nam o to, że chociaż cenimy sobie twoje opinie i przemyślenia, nie możemy po prostu wdrożyć do gry każdego otrzymanego pomysłu. Istnieje wiele przyczyn tego; czasem jest to brak dostępnych środków / czasem zbyt obszerny pomysł. Czasami również pomysł może nie pasować do naszej wizji gry, lub kolidować z innym planem lub istniejącą funkcją. Przyjmiemy Twoją opinię i uwzględnimy ją, gdy tylko będziemy mogli, ale skargi, że pomysły nie zostały zaimplementowane w grze, zawsze będą powodować usunięcie Waszego postu.

Skrócona wersja:
Bądź miły, bądź cierpliwy, bądź wyrozumiały - po prostu bądź super!

Będziemy dodawać i edytować powyższe reguły zgodnie z potrzebami. Póki co, zachęcamy do zapoznania się z tym działem forum, abyście mogli zaczerpnąć nowych informacji na temat tego czym aktualnie się zajmujemy, oraz tym co nadejdzie w przyszłości. 

*Nawiązanie do filmu "Powrót do przyszłości".
Ta dyskusja została zamknięta.