Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Silos - zawieszka

Po zmianie produktów w silosie z jajek na jabłka silos stanął jak wryty i na nic nie reaguje. Zbieranie jabłek nie ośmiela go na tyle, aby zaczął naliczać pkt, kolejka również nie wyświetla się właściwie. Odświeżanie, czyszczenie ciasteczek i zmiany przeglądarek nic nie pomagają


http://prntscr.com/knmjcf
«1

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Barby72 (PL1) powiedział(a):
    Po zmianie produktów w silosie z jajek na jabłka silos stanął jak wryty i na nic nie reaguje. Zbieranie jabłek nie ośmiela go na tyle, aby zaczął naliczać pkt, kolejka również nie wyświetla się właściwie. Odświeżanie, czyszczenie ciasteczek i zmiany przeglądarek nic nie pomagają


    http://prntscr.com/knmjcf
    Witam

    Problem jest znany i wielokrotnie przez nas zgłaszany. Niestety w obecnej chwili możemy jedynie przeprosić, za napotykane problemy w silosie. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Jarek Farm (PL1)Jarek Farm (PL1) PL1 Posty: 9
    edytowano 28.08.2018
    Przyjmuję przeprosiny i tradycyjnie dedykuję wiersz J.Tuwima :)



    Edit/ Forum zobowiązuje, a to co tu wstawiłeś jest nie zgodne z regułami jakie tu mamy. Więc zostało usunięte z Twojego postu.
    Yalenka
    Post edited by Yalenka on
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    czy kiedykolwiek w tej grze coś wyjdzie bez błędów???
    tyle pracy...i po co???lejek stanie i.....pomoże ggs czy nie?/?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    gandalf66 (PL1) powiedział(a):
    czy kiedykolwiek w tej grze coś wyjdzie bez błędów???
    tyle pracy...i po co???lejek stanie i.....pomoże ggs czy nie?/?
    Witam

    Tak jak napisałam powyżej, niestety nic nie możemy poradzić.
    Twój post połączyłam z istniejącym wątkiem na forum. Zalecam na przyszłość przejrzeć ostatnie dyskusje zanim zdecydujesz się otworzyć nową.

    Pozdrawiam,
    Yalenka


  • Silos jak zwykle to jakaś jedna wielka pomyłka,skrzynia zmienia się na jajka wiec zbieram te nieszczęsne jaka i jakie wielkie moje rozczarowanie kiedy okazuje się że jajek mi wcale nie zalicza bo w miedzy czasie nastąpiły czary mary  i zamiast jajek okazuje się ze jest skrzynia z kukurydzą!!!!! Jestem ciekawa kiedy w końcu zacznie coś poprawnie działać w tej grze.......
  • Po prostu się zatrzymał na kukurydzy i nie ładuje punktów. Dodatkowo za nim jest tylko jedno okno a nie dwa jak zwykle. Szkoda, bo byłam w w pierwszej 50-tce i liczyłam na licencję. Tylko mi nie mówcie że będzie następny silos bo będę wtedy już w innym przedziale poziomów, bez szans na licencję :(
    A swoją drogą muszę się nauczyć robić zrzuty ekranu.
  • u mnie w soju dokładnie to samo, na razie 2 osobom zabrakło skrzyń i przestało naliczać pkt
  • w moim sojuszu tez u 1 osoby wystapił ten bład...silos zatrzymał się i nie nalicza punktów..

  • zuzaij (PL1)zuzaij (PL1) PL1 Posty: 6
    o co chodzi z tym silosem ?
    Ruszył mi silos kuku leci ale nie zalicza a niby 3 h będzie leciał
    Nic już nie rozumiem 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    w moim sojuszu już przynajmniej 5 osób ma zepsuty silos... A może więcej, może ktoś o tym nie napisał...
    czy zespół planuje coś z tym zrobić? To jest silos sojuszniczy, zatem traci cały sojusz...
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    U mnie w sojuszu stoi już 6 silosów, z powodu błędu, czy szanowny zespół ma zamiar coś z tym zrobić i dać jakąś rekompensatę ? Bo to nie jest pojedynczy przypadek, ale kilka. 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam

    Nie ma w planach rekompensaty za obecne problemy w silosie. Zespół jest świadomy zaistniałej sytuacji i to wydarzenie znajduje się na liście napraw. Obecnie możemy Was jedynie przeprosić za napotykane problemy. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Yalenka powiedział(a):
    Witam

    Nie ma w planach rekompensaty za obecne problemy w silosie. Zespół jest świadomy zaistniałej sytuacji i to wydarzenie znajduje się na liście napraw. Obecnie możemy Was jedynie przeprosić za napotykane problemy. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Tylko szkoda, że tracą nie tylko gracze, którym zepsuł się silos... tracą także ich sojusze
    i jak ta gra ma być sprawiedliwa???????????????
    po co się starać?
    po jarmarku zostały Nam zabrane niektóre nagrody... Zespół wiedział, kto dostał za dużo...
    a teraz potrafi jedynie przeprosić...
    chyba Zespół wie, kto ma zepsuty silos
    skoro wiedział, kto dostał za dużo w jarmarku...
    chyba powinien potrafić dać rekompensaty sojuszom, w których zepsuły się silosy...

    POWINIEN ... TYLKO NIE CHCE
  • U Nas to już systematycznie co godzina komuś silos się zawiesza, wiec nie wiem czy do końca dotrwa choć jedna osoba z działającym silosem....
  • no i poszedł silos w zapomnienie po prostu zabrakło skrzynek ,piszą że rekompensaty nie przewiduja to kto nam zwróci dolary dane w wzmocnienie + fiolety które poszły na mniszka i nie zaliczyło pkt na 10 
  • To jakaś kpina..praktycznie u połowy sojuszu lejki się zatrzymały! Kto nam zwróci złoto wydane na wzmocnienia sojuszowe i osobiste,dolary,fiolety????
    Gdy dostaliśmy cokolwiek więcej w jarmarku mozna było niby to sprawdzić i momentalnie zabrać..Czy szanowny zespól ruszty teraz swoje szanowne 4 litery i też nam odda wydane  złoto i inne wspomagacze?
    Przeciez to Zespól tak szafuje słowami typu " balans" i  " sprawiedliwośc"...
    ps.służę screenami...u niektórych lejek znikł całkowicie,potem znowu się pojawił,w wersji obcojęzycznej,ale nadal nie działa! Odechciewa się  grać...
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór

    Jeżeli ktoś chce dodać jeszcze jakiś zrzuty ekranu, bardzo proszę o zamieszczenie ich w wątku. Z chęcią prześlę je do Zespołu gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka


  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    Czyli tradycyjnie nic nie zrobimy bo ta na "Waszą" (graczy) niekorzyść pomyłka to po co się starać... 
    Śmieszne to, że w drugą stronę od razu potrafił zespół się zorganizować i pozabierać co mu nie pasowało a teraz za przeproszeniem przekaz jest jasny "spadajcie"
  • gender (PL1)gender (PL1) PL1 Posty: 20
    ja też zostałam już wyeliminowana z gry w silosie,tak jakby przed dojście gracza do 50 zaburzało balans gry

  • tak wygladają lejki sojuszników!
    Mam wklejać kolejne ???? Duzo ich jest
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór 

    Proszę podać nick graczy. Na zrzucie ekranu nie są widoczne.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Pierwszy to Luiza1982
    drugi Asia 1208 
    to Pablo2308

    ten to gandalf66
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dzień dobry

    Problem w silosie został zgłoszony, a nasz CM  sporządził raport dla programistów. Jak wiecie przygotowujemy się do nadchodzącej aktualizacji, więc w chwili obecnej nie będzie można natychmiast naprawić pewnych problemów. Otrzymałam zapewnienie ze strony naszego CM'a, że w chwili gdy aktualizacja zostanie ukończona, Zespół porozmawia o zaistniałej sytuacji.
    Niestety rekompensat w tym przypadku nie będzie i to co pisałam powyżej zostaje podtrzymane.

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    A dzisiaj to o co chodzi wioskowy jarmark anulowany a jest silos sojuszniczy którego nie było w kalendarzu
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Renata04 (PL1) powiedział(a):
    A dzisiaj to o co chodzi wioskowy jarmark anulowany a jest silos sojuszniczy którego nie było w kalendarzu
    Taka mała zamianka, Jarmark jednak posiada jeszcze błędy, więc musiał zostać wycofany, zamiast tego jest silos :)
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    Taka mała zamianka, Jarmark jednak posiada jeszcze błędy, więc musiał zostać wycofany, zamiast tego jest silos 

    Tylko czemu akurat sojuszniczy przecież był niedawno dlaczego nie ten zwykły silos Odpowiedź jest prosta z sojuszniczego płynie dużo złota ze wzmocnień czyż nie
  • nie popłynie bo już sie chrzani :D
    ręce opadają
  •  :D:D:D  zamienili jeden bubel na jeszcze większy, na poprzednim sojowym lejku połowie mojego soju się wyłożył...
    no chyba że stał sie CUD i ktoś w lejku wreszcie błędy poprawił... :D:D:D
  • W silosie nie dolicza mi zdobytych plusów  Czyli powtórka z rozrywki
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    To nic nowego u nas w soju są osoby co im nie zmienia skrzyń może trzeba to naprawić ? nie wiem po co dali ten bubel skoro nie działa jak powinien

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik