Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

SUPORT

Kilkanaście razy w tej grze zgłaszałam jak głupia błędy na mojej farmie do suportu i stale otrzymywałam jedną odpowiedź " nie stwierdziliśmy żadnych błędów na Twojej farmie, wszystko działa poprawnie" ale skoro tak wszystko jest wspaniale to po co mi przysyłają na e mail takie infa:
- Wracaj czym prędzej na farmę! -
Nie chcesz otrzymywać wiadomości od Goodgame Big Farm? Zrezygnuj.
 
   
 ZWIERZAKI POTRZEBUJĄ CIĘ! 
   
The animals and your farm are missing you
 
   
 Witaj, elek 1! 
   
 Twoje zwierzaki są tak głodne, że burczenie w ich brzuchach słychać na całej farmie. Wracaj na farmę jak najszybciej się da i zajmij się nimi! 
   
 
      Graj teraz       
 
 
 
seperator
 
 
 
 
Get a daily login bonus
 
Dzienne nagrody
 
Wracaj na farmę codziennie i zdobywaj świetne, nadające się do natychmiastowego użycia, prezenty.
 
  Zbadaj to  
 Get a daily login bonus
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Goodgame Studios
 
 
   
   
   
 facebook    twitter 
   
   
 Goodgame Studios jest marką firmy Altigi GmbH, Theodorstraße 42-90, Haus 9, 22761 Hamburg. Prezesi zarządu: Dr Kai Wawrzinek, Dr Christian Wawrzinek, Verena Schnaus. Sąd rejestrowy: Amtsgericht Hamburg. Numer rejestracji: HRB 99869. Numer VAT: DE253777364. 
   
   
 Ta wiadomość e-mail została wysłana na adres elzbieta.plazuk@interia.pl. Otrzymujesz ją, ponieważ jesteś osobą zarejestrowaną w grze Goodgame Big Farm. 
   
 Aby nie otrzymywać więcej wiadomości związanych z tym kontem gry, kliknij tutaj. 
   
Nadmieniam, że gram regularnie i na swojej farmie jestem codziennie po kilka godzin. :o:o

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witam,
    błąd został zgłoszony i naprawiony wczoraj,nie powinnaś już otrzymywać informacji o tym by wrócić na farmę.
    Temat zamykam.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
Ta dyskusja została zamknięta.