Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Światowe Mistrzostwa a farma tymczasowa

To pytanie bardziej do @Yalenka i reszty moderatorów. Dziś rozpoczęły się światowe. Czy rozpoczęcie teraz tymczasowej farmy i robienie na niej daje pkty do światowych ? Za co te punkty są otrzymywane ?

Komentarz

  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Z tego co zaobserwowałem u siebie - punkty wydarzenia (kategoria V)  wypadają z działań na wyspie i są doliczane do ogólnej puli. Dotyczy to jednak jedynie zbiorów i produkcji na farmie tymczasowej.

    Jeśli chodzi natomiast o wykonywanie zadań z wyspy - punkty nie widnieją w nagrodach za wykonanie zadania i najprawdopodobniej nie są doliczane (jednak potwierdzimy to jutro z Zespołem).

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • Dziękuję za odpowiedz i czekam na dalsze informacje ;)
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam ponownie,

    Z tego co udało mi się ustalić z moderatorami z innych społeczności - punkty wydarzenia nie są dostępne jako nagrody za wykonywanie poszczególnych zadań na wyspie (i nigdy nie były dostępne). Przy okazji przekażę to jako sugestię do dodania.
     
    Podsumowując:
    - Punkty wydarzenia można uzyskać za zbiory i produkcje na farmie tymczasowej
    - Punkty wydarzenia można zdobyć jako nagrodę za wysiłek na farmie tymczasowej (zebranie danej ilości muszelek. Za 10 000 000 muszelek - 500 punktów, za 20 000 000 - 1 000 punktów, za 50 000 000 - 1 500 punktów. 

    Pozdrawiam,
    Jiper

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik