Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Brak zadań na głównej farmie

Cześć,
mój problem dotyczy głównej farmy. Zwykle po osiągnięciu następnego poziomu wyskakiwały zadania dotyczące ulepszenia różnych obiektów na farmie. Od jakiegoś czasu (niestety nie pamiętam jakiego, na pewno od kilku poziomów) one nie wyskakują, co najwyżej takie typu sprzedaj jabłka, rozpocznij produkcję nawozu itd., nic o ulepszaniu budynków. Z początku mi to pasowało, bowiem nie wyrabiałam się ze starymi ulepszeniami, a tu już kolejne, ale teraz trochę mnie to niepokoi. Na farmie smakosza oraz kwiatowej zadania wyskakują normalnie, wraz z osiągnięciem poziomu.
Czy to normalne? Mój poziom to aktualnie 71, na głównej farmie widzę, że mam budynki do ulepszenia nawet i z 50+ poziomu. Gram na PL1, na przeglądarce Chrome, czyściłam ciasteczka jeśli ma to znaczenie.
Przepraszam jeśli temat był powielany, ale nie bardzo wiem jak to wpisać w wyszukiwarkę, a to co wpisałam ma 94 strony i przyznaję, że zabrakło mi zapału do wertowania tych tematów, zerknęłam tylko w pierwszych kilka, ale tam nie znalazłam poruszanej przeze mnie kwestii. Ale może tak ma być? Sama nie wiem, będę wdzięczna za pomoc :smile:

Komentarz

• farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    każda farma ma swój minimalny poziom rozwoju który musisz osiągnąć po jego osiągnięciu na głównej farmie zostają 3 zadania zbierz, sprzedaj, rozpocznij produkcję zarób lub wydaj i 3 dzienne uruchom maszynę zdobądź punkty reputacji i złów basy
  • Ahaaa, czyli już nie będą mnie nękać :D ślicznie dziękuję za wyjaśnienie!
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    zostają tylko powiększ farmę ale nie wiem czy to nie błąd bo na głównej zostało mi jeszcze 6 działek do kupienia a nie mam już zadań powiększ farmę
  • YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
    ungabunga (PL1) powiedział(a):
    Cześć,
    mój problem dotyczy głównej farmy. Zwykle po osiągnięciu następnego poziomu wyskakiwały zadania dotyczące ulepszenia różnych obiektów na farmie. Od jakiegoś czasu (niestety nie pamiętam jakiego, na pewno od kilku poziomów) one nie wyskakują, co najwyżej takie typu sprzedaj jabłka, rozpocznij produkcję nawozu itd., nic o ulepszaniu budynków. Z początku mi to pasowało, bowiem nie wyrabiałam się ze starymi ulepszeniami, a tu już kolejne, ale teraz trochę mnie to niepokoi. Na farmie smakosza oraz kwiatowej zadania wyskakują normalnie, wraz z osiągnięciem poziomu.
    Czy to normalne? Mój poziom to aktualnie 71, na głównej farmie widzę, że mam budynki do ulepszenia nawet i z 50+ poziomu. Gram na PL1, na przeglądarce Chrome, czyściłam ciasteczka jeśli ma to znaczenie.
    Przepraszam jeśli temat był powielany, ale nie bardzo wiem jak to wpisać w wyszukiwarkę, a to co wpisałam ma 94 strony i przyznaję, że zabrakło mi zapału do wertowania tych tematów, zerknęłam tylko w pierwszych kilka, ale tam nie znalazłam poruszanej przeze mnie kwestii. Ale może tak ma być? Sama nie wiem, będę wdzięczna za pomoc :smile:
    Witam

Wydaje mi się, że na Twojej farmie wystąpił błąd z zadaniami pobocznymi. A patrząc na Twoja farmę jestem niemal tego pewna. Poproszę kogoś z Zespołu gry by przyjrzał się zaistniałej sytuacji na Twoim koncie w grze.

farm boy (PL1) powiedział(a):
    zostają tylko powiększ farmę ale nie wiem czy to nie błąd bo na głównej zostało mi jeszcze 6 działek do kupienia a nie mam już zadań powiększ farmę
    W tym wypadku nie jest to błąd, zadania pobocznie związane z kupnem nowych i ostatnich terenów nie zostały dodane. Zgłaszaliśmy to już jakiś czas temu Zespołowi gry.

Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik