Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Komisja Fridy - Nowa dekoracja!

JiperJiper Inactive Posty: 495Witajcie Farmerzy!

Chcielibyśmy z radością ogłosić, że w Mistrzostwach Światowych pojawi się całkowicie nowa, bardzo unikalna nagroda! Z pewnością wielu z Was pamięta nasz ostatni konkurs dekoracji związany ze Świętem Ciężkiej Pracy, gdzie najlepszy Gracz miał możliwość zaprojektować unikalną dekorację z naszym Zespołem Artystycznym. Nasz zwycięzca, farmerrose12 z angielskiego serwera, stworzyła pięknego feniksa, którego możecie nabyć w grze. Jej imię widnieje w opisie dekoracji i zostanie tam na zawsze, aby każdy mógł zasięgnąć informacji o twórcy tej unikalnej dekoracji.Majestatyczny feniks zaprojektowany przez Gracza farmerrose12

To był naprawdę świetny czas spędzony na tworzeniu tej wspaniałej, ruchomej rzeźby - mamy nadzieję, że lubicie ją tak bardzo jak my! Stworzyliśmy także jej drugą wersję - wodnego feniksa, w kolorze błękitu. Bardzo spodobał nam się taki rodzaj konkursu, dlatego postanowiliśmy ponownie rozpocząć nad nim prace! 

Dokładnie tak! Po raz kolejny będziecie mogli powalczyć o stworzenie własnej dekoracji z naszym art zespołem. Wielki Zwycięzca Światowych Mistrzostw które rozpoczną się na początku maja, otrzyma szansę na wykreowanie własnej dekoracji! 
Jak możecie wziąć udział w tym wydarzeniu? Szczegóły
- Zwycięzcą konkursu będzie osoba, która osiągnie najwyższy wynik w Mistrzostwach Światowych spośród wszystkich serwerów na całym świecie. 
- Zwycięzca otrzyma szansę zaprojektowania unikalnej dekoracji z naszym zespołem, a następnie otrzyma ją jako prezent gdy zostanie ukończona. 
- Sojusz Zwycięzcy również otrzyma nagrodę w postaci stworzonej dekoracji. 
- Tabele punktowe z najlepszymi wynikami Graczy będą regularnie pojawiały się podczas trwania Mistrzostw Światowych na naszym Twitterze i Facebooku, abyście mogli śledzić jak blisko zwycięstwa jesteście. 
- Gdy Zwycięzca zostanie wyłoniony, skontaktujemy się z nim drogą mailową, aby rozpocząć proces tworzenia dekoracji. 
- Gdy etap tworzenia zakończy się, dekoracja zostanie dodana do gry w kolejnej aktualizacji, a Zwycięzca wraz ze swoim sojuszem otrzyma ją w nagrodę. O
- Nick Gracza będzie widniał w opisie dekoracji 
- Po niedługim czasie, gdy dekoracja będzie dostępna wyłącznie dla jednego gracza i jego sojuszu, zostanie ona wprowadzona do sprzedaży dla wszystkich graczy

Teraz nie tylko zawalczysz o pozycję swojego serwera, ale także będziesz mógł zawalczyć o bycie współtwórcą niezwykłej dekoracji! Co zaprojektujesz jeśli zostaniesz Zwycięzcą? Wytęż umysł i pomyśl - bo to właśnie Ty możesz wygrać konkurs i podzielić się z nami swoim pomysłem, a następnie patrzeć jak trafia do gry! W naszej specjalnej sędziowskiej komisji zasiądzie Frida! 


Reguły
- Zwycięzcą będzie Gracz z najlepszym wynikiem spośród wszystkich serwerów
- Członkowie sojuszu Zwycięzcy zostaną zapisani w momencie wyboru Zwycięzcy, a członkowie przystępujący do jego sojuszu po ogłoszeniu wygranej nie wpłyną na ostateczną listę osób, którzy otrzymają nagrodę. Ponadto późniejsza ewentualna zmiana sojuszu przez Zwycięzcę nie będzie miała już wpływu na listę osób które otrzymają nagrodę.
- Zastrzegamy sobie prawo do przyznania nagrody komuś innemu, jeśli jakiekolwiek zachowanie nieopisane tutaj, ale później zdefiniowane jako nieetyczne, zostanie znalezione, lub wygrana zostanie uzyskana w wyniku użycia środków spoza uczciwego ducha konkurencji.
- Nagrodę można przyznać jeden raz na osobę, jeśli wcześniej wygrałeś niestandardową dekorację i pojawisz się na liście ponownie, nie będziesz mógł jej wygrać, ani zdobyć podobnych nagród
- Sugestie dotyczące dekoracji nie mogą: zawierać żadnych dzieł chronionych prawami autorskimi, marek, postaci lub jakiejkolwiek innej własności prawnej nie należącej do Goodgame Studios; nie mogą przedstawiać skrajności takich jak przemoc, rasizm, seksizm, skrajny nacjonalizm, narkotyki, alkohol, wulgaryzmy lub jakiekolwiek koncepcje lub obrazy, które nie zostały uznane przez zespół za odpowiednie do gry; nie mogą mieć większego rozmiaru niż 21 kratek; charakteryzują się bokiem dłuższym niż 7 pól lub mniej niż 3 pola; w swojej konstrukcji mają dowolną nazwę dowolnego użytkownika lub sojuszu; przedstawiają prawdziwe osoby, żywe lub martwe
- Przedmiot początkowo będzie dostępny wyłącznie dla Zwycięzcy i jego sojuszu
- Zwycięzca zostanie ogłoszony po zamknięciu Mistrzostw Światowych i powiadomiony e-mailem. Aby ubiegać się o nagrodę, Zwycięzca musi skontaktować się z nami w odpowiednim czasie (5 dni) ze wszystkimi żądanymi przez nas informacjami. Jeśli Zwycięzca nie skontaktuje się z nami lub nie przekaże wymaganych informacji, zostanie wybrany nowy Zwycięzca.

Powodzenia!
Wasz Zespół BigFarm

Komentarz

 • CM_HunterCM_Hunter Posty: 448

  Warunki uczestnictwa

  Niniejsze warunki dotyczą udziału w konkursach lub loteriach (zwanych dalej „konkursami”) organizowanych przez Altigi GmbH pod znakiem handlowym Goodgame Studios (Goodgame Studios jest znakiem handlowym Altigi GmbH, Theodorstraße 42-90, Haus 9, 22761 Hamburg, Niemcy).

  Akceptacja warunków uczestnictwa

  Biorąc udział w konkursie organizowanym przez Goodgame Studios, uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania jego warunków.

  Warunki użytkowania

  Warunki użytkowania określają zasady korzystania z gier sieciowych, gier mobilnych i innych usług oferowanych przez Altigi GmbG / Goodgame Studios na stronach Goodgame Studios i w sklepach z aplikacjami. Dotyczą one również konkursów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie http://www.goodgamestudios.com/terms_pl/.

  Osoby uprawnione

  Każda osoba fizyczna, która zarejestrowała konto w grze i w dniu przystąpienia do konkursu jest pełnoletnia, może wziąć w nim udział. Wszyscy pracownicy i konsultanci Goodgame Studios i firm powiązanych z Goodgame Studios wykluczeni są z udziału w konkursach. Zakaz ten obowiązuje również członków ich rodzin.

  Tryb

  Goodgame Studios zastrzega sobie prawo do przedłużenia konkursu i okresu promocji. W takim przypadku stosowne informacje zostaną opublikowane za pośrednictwem kanałów komunikacyjnych Goodgame Studios. Uczestnictwo w konkursie wymaga uprzedniej rejestracji w odpowiedniej grze.

  Wykluczenie z uczestnictwa

  Goodgame Studios zastrzega sobie prawo do wykluczenia dowolnej osoby z udziału w konkursie, zwłaszcza w przypadku zaistnienia następujących okoliczności: manipulowanie procesem uczestnictwa, zakłócanie przebiegu wydarzenia lub samej rozgrywki, nękanie lub grożenie współpracownikom lub innym uczestnikom, rozpowszechnianie (lub próba rozpowszechniania) nielegalnych lub niestosownych materiałów. W takich przypadkach firma Goodgame Studios nie przekaże uczestnikowi żadnych nagród. Jeśli nagrody zostały już przekazane, firma Goodgame Studios ma prawo je odebrać.

  Zgoda na przetwarzanie danych

  Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie ich danych osobowych przez Goodgame Studios na potrzeby konkursów. Zwycięzcy mogą zostać ogłoszeni poprzez upublicznienie ich pseudonimów z gry na stronach Goodgame Studios. Wysłanie Goodgame Studios jednego lub więcej zdjęć podczas konkursu jest tożsame z udzieleniem Goodgame Studios zgody na wykorzystywanie tych zdjęć na potrzeby konkursu, a także na ich dystrybucję i/lub publikację w dotyczących go informacjach medialnych. W tym zakresie uczestnik konkursu przekazuje Goodgame Studios prawa do użytkowania i eksploatacji tych zdjęć bez żadnych ograniczeń. W związku z tym zarówno uczestnik konkursu, jak też inne osoby występujące na zdjęciu nie mogą wysuwać wobec Goodgame Studios żadnych roszczeń finansowych.

  Wypłata nagród

  Goodgame Studios przekazuje nagrody jedynie osobom, które spełniają warunki wstępne wyznaczone w warunkach użytkowania, i może je odebrać już po ich przekazaniu, jeżeli okaże się, że warunki nie zostały spełnione. Goodgame Studios nie wypłaca nagród pieniężnych osobom nieletnim. Nagrody pieniężne wypłacane są wyłącznie w postaci czeków giro, o ile zwycięzca posiada konto giro w międzynarodowej instytucji finansowej. Czek zostanie przekazany w ciągu 30 dni od zakończenia konkursu. W przypadku nagród materialnych nie ma możliwości wypłacenia ich ekwiwalentu pieniężnego ani zamiany jednej nagrody na inną. Nagrody, które nie są nagrodami pieniężnymi, zostaną dostarczone do zwycięzcy w ciągu 30 dni od zakończenia konkursu, o ile jego warunki nie będą stanowiły inaczej. Goodgame Studios nie pokrywa kosztów żadnych wypadkowych ani wynikowych opłat dodatkowych, a także opłat wynikowych związanych z nagrodami lub ich przekazaniem i dystrybucją.

  Zakończenie konkursu

  Goodgame Studios zastrzega sobie prawo do odwołania lub przerwania konkursu w dowolnym momencie, zwłaszcza w przypadkach związanych z działaniem siły wyższej bądź gdy konkurs nie może być zorganizowany lub kontynuowany z przyczyn organizacyjnych, technicznych lub prawnych. Jeśli konkurs zostanie z takich przyczyn odwołany lub przerwany, jego uczestnicy nie będą mieli prawa do żadnych roszczeń wobec Goodgame Studios.

  Odpowiedzialność prawna

  Firma Goodgame Studios dokłada wszelkich starań, by oferowane przez nią gry zawsze działały bez zarzutu i by informacje dotyczące konkursów były precyzyjne. Mimo to, Goodgame Studios nie odpowiada za błędne oświadczenia (takie jak na przykład błędne oświadczenia dotyczące nagrody) lub błędy techniczne związane z podejmowaniem decyzji dotyczących nagrody.

  Ochrona danych

  Dane osobowe uczestników gromadzone podczas konkursu podlegają zasadom ochrony danych osobowych. Wykorzystywane będą wyłącznie na potrzeby konkursu.
  Dane te zostaną w całości skasowane po zakończeniu konkursu z uwzględnieniem ustawowych okresów przechowywania. Goodgame Studios traktuje przetwarzanie takich danych bardzo poważnie, co znajduje odzwierciedlenie w naszych zasadach ochrony danych osobowych: https://www.goodgamestudios.com/terms_pl/#privacy.


 • YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
  15 najlepszych graczy w konkursie Komisja Fridy.

 • YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
  Wyniki najlepszych graczy w konkursie Komisja Fridy ;)
  Pozdrawiam,
  Yalenka
 • YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
  Witajcie Farmerzy! 

  Mamy zwycięzcę konkursu! Jannali (GR1) zdobył szanse na zaprojektowanie unikalnej dekoracji wraz z zespołem artystycznym Big Farm! Gratulujemy!
  Pozdrawiam,
  Yalenka
Sign In to comment.