Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Beta Big Farm w HTML5 – opinie i zgłoszenia błędów

1618

Komentarz

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Mnie też przełączyli na html, właśnie zastanawiałam się co się stało, ale udał się na flash przejść bez problemu.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    na komputerze mi  html chodzi jak należy, a na żadnych komórkach nie gram, wiec problemu nie ma. jestem zadowolony, nawet zaladunek statków z shiftem dziala :)
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    ja napisze wam cos ciekawego. Na smakoszu robie ewent. Udostepnilam wszystko co chcieli, wiec wyswietlil sie napis- gotowe. Chce zebrac nagrody i przejsc do kolejnego zadania tego ewentu, a nie daje sie. Gram na flashu, bo na html strasznie muli. Przeszlam wiec na html i oczom nie wierze. Na flashu lyknelo udostepnienia i bylo gotowe, a w html same braki. Z ciekawosci znow udostepnilam, dopiero zaliczylo mi zadanie. Czyli musialam 2 razy udostepniac to samo. Granda. Co o tym sadzicie?. Moze i u was tak sie dzieje. Gram na flashu, a udostepniac musze na html.
  • Edzia77 (PL1)Edzia77 (PL1) PL1 Posty: 4
    MargotPlayer (PL1) powiedział(a):
    A tak wygląda  powrót na głowną farmę,która zniknęła...tzn. budynki,a nałożyła sie na to wszystko kwiatowa
    Czyli to jest glowna farma: 



    MAM TO SAMO NA FARMIE KWIATOWEJ NIE DA SIE NIC ZROBIC
  • Edzia77 (PL1)Edzia77 (PL1) PL1 Posty: 4
    CO ZROBIC NIE MOGE NA FARME KWIATOWA 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Edzia77 (PL1) powiedział(a):
    CO ZROBIC NIE MOGE NA FARME KWIATOWA 
    Witam

    Spróbuj zalogować się na grę z innej przeglądarki.

    P.S. Nie pisz dużymi literami na forum- to oznacza krzyk. Używaj również edycji postu. Jeżeli nie znasz jeszcze naszego regulaminu, to proszę się z nim zapoznać.

    ~Yalenka
  • Żyrafsko (PL1)Żyrafsko (PL1) PL1 Posty: 19
    Wczoraj cichaczem przełączono mnie na HTML. Objawiło się to w taki sposób, że bardzo długo nie mogłam wejść do gry, bo mnie wywalało w trakcie łączenia. W końcu wyczyściłam ciasteczka i dostąpiłam wersji HTML, której nie używałam, bo jest nieprzyjemnie rozmyta i masa rzeczy nie działa. A może działa inaczej?

    Zaraz potem zaczęły się MS i odkryłam, że nie jestem w stanie w trakcie misji zajrzeć na farmy przeciwników. Czy to się jakoś da/będzie dało zrobić, czy odtąd misje mamy robić na ślepo? W robieniu misji bawiła mnie taktyka, czysta losówa nie bawi mnie ani ciut.

    Czy da się/będzie się dało kopiować w czacie?
    Czy guzik do wychodzenia z pełnego ekranu będzie martwy na wieki?

    Jedyne, co mi się póki co podoba w HTML, to pisanie na dużym ekranie. Reszta mi się nie podoba ani trochę. :-(
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Żyrafsko (PL1) powiedział(a):
    Wczoraj cichaczem przełączono mnie na HTML. Objawiło się to w taki sposób, że bardzo długo nie mogłam wejść do gry, bo mnie wywalało w trakcie łączenia. W końcu wyczyściłam ciasteczka i dostąpiłam wersji HTML, której nie używałam, bo jest nieprzyjemnie rozmyta i masa rzeczy nie działa. A może działa inaczej?

    Zaraz potem zaczęły się MS i odkryłam, że nie jestem w stanie w trakcie misji zajrzeć na farmy przeciwników. Czy to się jakoś da/będzie dało zrobić, czy odtąd misje mamy robić na ślepo? W robieniu misji bawiła mnie taktyka, czysta losówa nie bawi mnie ani ciut.

    Czy da się/będzie się dało kopiować w czacie?
    Czy guzik do wychodzenia z pełnego ekranu będzie martwy na wieki?

    Jedyne, co mi się póki co podoba w HTML, to pisanie na dużym ekranie. Reszta mi się nie podoba ani trochę. :-(
    Witam

    Aby zobaczyć z jakiego sojuszu masz przeciwnika w misji kliknij w zieloną kropeczkę.

    Na temat kopiowania czatu pisałam TU .
    Trybu pełnego ekranu działa, bynajmniej ja nie mam problemu. Z jakiej przeglądarki korzystasz? 

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Żyrafsko (PL1)Żyrafsko (PL1) PL1 Posty: 19
    Dzięki za odpowiedź. Używam Firefoxa 63.0.1 Guzik działa połowicznie: mogę nim wejść w pełny ekran, ale nie mogę nim wyjść z onego. We flashu działał mi w obie strony. To nie jest wielki problem, bo można używać Esc, ale już mam odruch.
    Pozdrawiam,
    Żyrafsko
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Żyrafsko (PL1) powiedział(a):
    Dzięki za odpowiedź. Używam Firefoxa 63.0.1 Guzik działa połowicznie: mogę nim wejść w pełny ekran, ale nie mogę nim wyjść z onego. We flashu działał mi w obie strony. To nie jest wielki problem, bo można używać Esc, ale już mam odruch.
    Pozdrawiam,
    Żyrafsko
    Dziękuję ;) Zgłosiłam.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • witam ja mam takie pytanie codziennie jak włączam gre to na głównej farmie stopień zadowolonia jest na minusie  dopiero po jakimś czasie tak około 5 minut przesuwa się na taki jaki mam czyli z plusem 48 przez to już bardzo dużo kasy straciłam bo zanim zobaczyłam że koszty produkcji liczy mi inaczej   to troche kasy poleciało nie wiem  czy to robią specjalnie czy nie ale jest to trochę dziwne
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Niski poziom zadowolenia masz dopóki nie nakarmisz psa, jak pies zje to jest zadowolony i to wpływa na zadowolenie na farmie:)
  • psa mam też na innych farmach i tam jest ok a na głównej mam dzięki dekoracjom plus 48 a zawsze jak włączam gierkę  to mam na minusie dopieor po około 5 minutach dopiero przestawia się na plusowe zadowolenie 
  • i musze czekać aż przesunie się na plus aby cokolwiek robić bo tak to nabija mi takie koszty że szok a nie zawsze mam karmę premium
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Chciałam uprzejmie zapytać dlaczego w HTML nasz rozkoszny reniferek stoi jakby przymarzł do ziemi...a wersji flash podskakuje aż miło...czy animacje, które w tej grze są bardzo istotne, dalej kuleją ???
  • Abalis (PL1)Abalis (PL1) PL1 Posty: 25
    Co się dzieje...? Nie mam Świątecznej farmy tylko tło,i tylko część kwiatowej reszta także tło, jak mam grać...? Może ktoś mi odpowie...
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Ostatnio html powoduje u mnie wysypywanie się sterownika karty graficznej. Na flaszce gra normalnie. 
  • Bertolina (PL1)Bertolina (PL1) PL1 Posty: 32
    na html mam zablokowane wzmocnienia osobiste na Flashu działa
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Może ktoś wcześniej pisał...ale nie przesuwa się czat...jest to bardzo uciążliwe, i ostatnio kółko daleko od obiektu...a karma na głównej wisi kawałek od młyna, proszę o zgłoszenie tych niedogodności.
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    edytowano 30.12.2018

         Gra chodzi bardzo powoli. Jakość obrazu w miarę dobra, ale co jakiś czas dochodzi do "krachu" i wszystko się sypie. Niestety szybkość działania na starym 12 letnim komputerze zniechęca. System operacyjny to Win XP SP3, a więc nie będzie juz lepiej...Czeka mnie kupno nowej maszyny lub... rezygnacja z zabawy. 
         Chyba, że format HTML5 zapewni grę niezależnie od sprzętu i systemu operacyjnego i będzie można grać w pełną wersję "desktopową" na tablecie, gdzie jest przeglądarka obsługująca HTLM5 (mam takowy). Teraz niestety na tablety jest tylko ta "smieszna" wersja Harvest, która dla mnie jest za "dziecinna". 


    -------------------------------------------------------------------
    tu adres strony http://html5test.com/
    można sprawdzić przegladarkę czy jest zgodna z HTLM5

    Przegldarka Comodo Dragon Version 45.9.12.393 - tylko 480 pkt na 555
    system  Windows XP SP3
    Post edited by mse (PL1) on
  • Abalis (PL1)Abalis (PL1) PL1 Posty: 25
    Witam , ponownie wszystko znika...! Nie mam farmy cukierkowej, brak budynków szkoły, Mistrzostw , Psotnika, Architekta ...itd...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Chciałam uprzejmie zapytać...może ktoś zauważył  ???  brak świnka na wiosce czyli trofeum z MS...poprzednio w html-u też go nie było widać...ale był we flashu...a teraz nie ma ani tu ani tu...bo chyba nie wycofano nagrody ???
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Chciałam uprzejmie zapytać...może ktoś zauważył  ???  brak świnka na wiosce czyli trofeum z MS...poprzednio w html-u też go nie było widać...ale był we flashu...a teraz nie ma ani tu ani tu...bo chyba nie wycofano nagrody ???
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/4021459/#Comment_4021459

    Cześć wszystkim,

    Niewidzialne trofea, z MS, która zakończyła się 27., wciąż dają efekt trofeum. To tylko wizualny błąd.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Pexi dziękuje
    Poczekamy aż się stanie trofeum widzialne :D dobrze że świnek działa...
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    edytowano 11.01.2019
    Moje zdanie jest takie: wszelkie problemy to wina przegldarki.

    Gra jest dopracowana (chyba) bardzo dobrze. Zaczałem grac na systemie Mint 18.3 i na przegladarce Chromium - wszystko chodzi bardzo dobrze. nie mam zadnych uwag. Dla porownania: przegladarka Opera na tym samym Mint 18.3 nie zdala egzaminu: Bigfarm wykrzacza sie co chwile.

    Tak więc moim zdaniem dobre granie w Bigfarm to kwestia rodzaju przegladarki i jej zgodnosci z formatem HTLM5, rodzaju systemu operacyjnego oraz odpowiednio mocnego sprzętu.

    Gram tez na tablecie. Tu jednak mimo ze nie ma problemow z jakoscia obrazu to jednak slaby procesor nie pozwala na dobra płynność zabawy. 


  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Zlitujcie sie i ustawcie prawidlowo gre. Wciskam kurnik, pojawia sie obora itd. I tak ta gra wymaga olbrzymiej ilosci klikania, wiec zbedne juz denerwuje. Przestawcie ciut ikonki- dziekuje
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Chyba równie dobrze możemy wysyłać zgłoszenia do ONZ... 

  • Irena 60 (PL1)Irena 60 (PL1) PL1 Posty: 13
    edytowano 24.01.2019
    witam :) wchodze na gre mam sama kratownice po 10 minutach zaczyna sie wszystko pokazywac  , wszystko mam za mgla,, na Flash mi ok dzialala a teraz wszystko mam pogrubione ,chodzi jak zolw ,jak mozna cos kolwiek ugrac w MS,, porosze o przelaczenie na Flash :) lub naprawienie tego bledu !
  • Ewa1210 (PL1)Ewa1210 (PL1) PL1 Posty: 107
    Witam! Ja również mam problem z HTML, na które mi się samoistnie przełączyło i nie mogę przełączyć na Flash, mimo że klikam na przełączenie "tak". Co się dzieje ? Na Flash gra działała poprawnie !!! Kto tam "grzebie" na serwerze i utrudnia granie ??? Proszę o spowodowanie powrotu do Flash !!!
  • Zbycho51 (PL1)Zbycho51 (PL1) PL1 Posty: 2
    Odpowiedź ✓
    HTML testują już około pół roku ,przez cały ten okres nie działa, ankieta wyszła negatywna a tu nagle uszczęśliwiają ludzi na siłę,wygląda na to że mają za dużo graczy .

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik