Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Informacje o nagrodach

YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496

Drodzy Farmerzy

Wiemy, że część z Was nie jest zadowolona z ostatnich zmian nagród w niektórych wydarzeniach. Powodem zmiany nagród jest nowy, automatyczny system do generowania listy nagród, który ostatnio wdrożyliśmy. Poprzednio, lista nagród była kreowana ręcznie dla każdego wydarzenia i każdej ligi. Proces potrzebował jednak wielu dni manualnych obliczeń dla każdego wydarzenia i był wysoce nieefektywny dla całego zespołu. Od kilku dni używamy nowego narzędzia, które automatycznie kalkuluje i tworzy nowe listy nagród w wydarzeniach zaoszczędzając sporo czasu. 

Jako że system jest nowy, nadal ma pewne niedociągnięcia nad którymi wciąż pracujemy i staramy się zbierać opinie od Was na temat nagród, oraz ulepszać to narzędzie. Ponadto, w przyszłości system ten pozwoli zaoszczędzić nam więcej czasu, dzięki czemu będziemy mogli skupić się na innych tematach. 

Nowe narzędzie pozwoli nam tworzyć wydarzenia z różnymi typami nagród, dzięki czemu staną się one bardziej dynamiczne i unikalne, z różnymi zestawami nagród za każdym razem. Jesteśmy świadomi Waszych skarg i będziemy pracować nad ulepszeniem nowego systemu.


Dziękujemy za Wasze opinie i sugestie dotyczące nagród, doceniamy Waszą pasję i poświęcenie dla gry oraz przepraszamy za negatywne odczucia jakie stworzyliśmy.


Wasz Zespół BigFarm

Sign In to comment.