Strona główna Polish Konkursy

Konkurs - Kwiatowe origami

JiperJiper Guest Posty: 495


Szczęśliwego Dnia Kwiatów! 

Jedynie kilka rzeczy na Ziemi jest tak pięknych jak kwiaty. Na naszej planecie istnieje ponad 250 000 różnych gatunków kwiatów, które są używane do różnorakich celów. Wykorzystywane są m.in. w medycynie, perfumach, pięknych bukietach dzięki czemu nasze życie nabiera nowego sensu. 

Oddając hołd kwiatom w prawdziwym życiu jak i w BigFarm, chcielibyśmy zorganizować konkurs o tematyce kwiatowej ze świetnymi nagrodami do zdobycia w grze! 




Korzystając z okazji trwania azjatyckiego wydarzenia w grze z nowym trybem szybkiego wyzwania, pomyśleliśmy, że interesująca sztuka origami i kwiaty to idealny pomysł. Dlatego chcielibyśmy prosić Was, abyście użyli wyobraźni i kreatywności, by za pomocą materiałów stworzyć coś pięknego. 


Czego dotyczy konkurs?

Chcielibyśmy, abyście stworzyli kwiat origami - kolorowy, unikalny i tak piękny jak to możliwe; a następnie zrobili jego zdjęcie i umieścili w wątku do tego przeznaczonym. 

Pamiętajcie o zasadzie jedno zdjęcie od jednego Gracza. Zdjęcie może zawierać jeden lub więcej kwiatów. 

Ważne: Pamiętajcie, aby Wasze zdjęcie zawierało widoczny nick i serwer! Zdjęcia bez podpisu nie będą mogły zostać uwzględnione w konkursie. 

Trzy najlepsze, najpiękniejsze, najbardziej kretywne i unikalne kwiaty zostaną docenione. 


Poniżej znajdziecie kilka poradników origami:

Łodyga: http://www.origami-instructions.com/origami-lily-with-stem.html

Kwiat: http://www.origami-instructions.com/origami-lily.html


Jeśli czujecie się na siłach, aby spróbować innych rodzajów kwiatów origami, poniżej znajdziecie więcej instrukcji: 

http://www.origami-instructions.com/origami-flowers.html


Do kiedy mogę wysłać pracę?

Zwycięzców konkursu ogłosimy 19 marca na forum! Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 marca, godziny 23:59.


CO JEST W PUDEŁKU?!

Na końcu, troje Graczy z każdej społeczności zostanie nagrodzonych specjalną dekoracją społeczności "Rodzinny stolik piknikowy" - aby móc spędzić kilka miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi, wśród kwiatów na świeżym powietrzu. 

Zadowolenie: 54

Wielkość: 3 x 3

Czekamy na zdjęcia Waszych pięknych prac!

Wasz Zespół Community Manager.


__________________________

Jeśli ktoś z Was zechce wziąć udział w konkursie - do czego zachęcamy(!), może umieścić zdjęcie ze swoją pracą w tym wątku.

Prosimy także o zachowanie tematu dyskusji w tym wątku  i niespamowanie niepotrzebnymi postami.

~Załoga Forum

Komentarz

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    moja kula kwiatowa Kusudama- origami







  • Mój kwiatek origami



    Pozdrawiam ..;)
  • WalSysteM2 (PL1)WalSysteM2 (PL1) Posty: 4
    edytowano 16.03.2018
    A oto mojej żony pasja..;]
    Post edited by WalSysteM2 (PL1) on
  • Deedee (PL1)Deedee (PL1) PL1 Posty: 53
    oto moj kwiat origami zrobiony po raz pierwszy w zyciu :))))))
    https://scr.hu/grmnkK
    zycze powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu ;))) pozdrawiam 
  • glamurka (PL1)glamurka (PL1) PL1 Posty: 74
    Oto moja praca, wykonana specjalnie na konkurs :)


  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Dzień dobry Farmerzy,

    Muszę przyznać, że jestem bardzo mile zaskoczony Waszymi pracami. Dziękuję za to, że znalazły się u nas na forum osoby, które wykonały przepiękne prace. 

    Jestem pod wielkim wrażeniem!

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 19.03.2018
    Witajcie Farmerzy!!!!!!!!!!!!!!

    Konkurs  dobiegł końca i nadszedł czas na ogłoszenie wyników!
    Nicki 3 zwycięzców podaję poniżej, a uczestnikom zabawy serdecznie dziękuję za udział i do zobaczenia w następnym konkursie! "Rodzinny stolik piknikowy" otrzymają:  
    1.glamurka (PL1) 
    2.
    WalSysteM2 (PL1) 
    3.
    Paralusek (PL1)
     
    Gratulujemy!!!!

    Pozdrawiam,
    Yalenka 
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dobry wieczór
     a kiedy można się spodziewać na koncie tego dekora?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    dobry wieczór
     a kiedy można się spodziewać na koncie tego dekora?
    Witam 
    Dekoracje zostaną Wam przypisane w tym tygodniu ;)

    ~Yalenka
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Dzień dobry Farmerzy,

    Dostaliśmy informację, że dekoracje powinny już czekać w inwentarzach Zwycięzców!

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    tak, jest dekorek...dziękuję :) bardzo
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Brawo dla Was, chodź było nawet dość czasu na stworzenia arcydzieła, to ja go jednak nie znalazłam nawet w weekend, a lubię takie prace. Piękne prace :)
Ta dyskusja została zamknięta.