Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm Porady i Triki

Gdzie szukać leprechauna?

Jako że dane na znanej "szalonej" stronie nie są aktualne i zielony psotnik chyba przeszedł szkolenie ze sztuki kamuflażu, co udowodniła chociażby swoim postem @neferetka (PL1), to dorzucam kolejne miejsce, które sprawiło mi niemały kłopot:



a tu mimo wszystko linki do starych map - może komuś pomogą :)

główna: https://imgur.com/g144AVV
smakosz: https://imgur.com/34b4FR3
kwiatowa: https://imgur.com/aKDXI63


Komentarz

  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    moje pytanie brzmi jak często ten psotnik będzie się pojawiał 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    miki1948 (PL1) powiedział(a):
    moje pytanie brzmi jak często ten psotnik będzie się pojawiał 
    po 5h od odnalezienia ostatniego skrzata ;)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dzięki wielkie Karadok ...  <3...tylko nie wiem czy krasnal w zielonym kapeluszu nie powinien siedzieć na trawie, w krzakach, ewentualnie pod drzewami :D
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór Karadok

    Przeniosłam otworzony przez Ciebie wątek w bardziej odpowiednie miejsce na forum ;)

    ~Yalenka
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    A tu też można go znaleźć :D
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 10.03.2018
    Co jest w garnkach pokazuje się na farmie zanik w nie klikniecie. Właśnie tak było przed chwilą u mnie. Czyli - nie ma losowości, że w każdym garnku jest coś innego. Balans garnków jednym słowem... 
    Post edited by Świniarz (PL1) on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Hej Świniarzu ...a jakim to cudem ? ;) i co było w tych garnkach ? to samo ?

    Balansu garnków jeszcze nie mieliśmy :D;)
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Wyglądało to tak: nagle pojawiła się na farmie klątwa (w sensie, na budynku - obserwowałem akurat na pomniejszeniu całą farmę hamburgerową, bo akurat na niej pojawił się kobold i dlatego miałem farta, że ją przyuważyłem) - potem klikam na garnek - i tadam wyskakuje z niego klątwa... Losowość polega za to tylko na tym, że zmienił się po kliknięciu dotknięty nią obiekt. 
    Balans garnków :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    I tu też może być :D
  • FAN2 (PL1)FAN2 (PL1) PL1 Posty: 36
    Witam ,   mam problem z Leprechaun nie mogę go dziś szukać bo jak klikam na strzałkę otwiera mi się okno z budynkami  do budowy ,młyn ,silos ,kompostownik i laboratorium wszystkie te budynki stoją na farmie oprócz laboratorium bo go na głównej farmie nie mam ,a pokazuje tak jakby na niego żeby postawić.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    FAN2 (PL1) powiedział(a):
    Witam ,   mam problem z Leprechaun nie mogę go dziś szukać bo jak klikam na strzałkę otwiera mi się okno z budynkami  do budowy ,młyn ,silos ,kompostownik i laboratorium wszystkie te budynki stoją na farmie oprócz laboratorium bo go na głównej farmie nie mam ,a pokazuje tak jakby na niego żeby postawić.
    Jeśli dobrze zrozumiałam korzystasz z podpowiedzi klikając na strzałkę... proponuje ominąć ten sposób i szukać krasnoludka w obrębie farmy tam gdzie otrzymałeś psikusa. Dodatkowo proszę o przeczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki i ciasteczek i problem powinien ustąpić ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka


  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    A już mam dość tego święta Patryka, kolejny weekend i znowu to samo jest psikus nie ma Lepierucha.
    Ciasteczka i historia nie raz czyszczona. Problem był w zeszły weekend i ten sam jest w ten weekend.........
    mam mniejsze zbiory a gdzie nagrody ??????????????????
    Nawet nie będę próbować pisać do suportu bo odpowiedź jest jedna " nie widzimy żadnego błędu na Twojej farmie" 
    Dlatego pytam ZA CO MAM KARE ???????????????????????????????? :'(:'(:'(:'(:'(:'(
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Niestety Leprehaun w tym roku mocno się chowa, i trzeba mocno się naszukać ale zawsze gdzieś jest 
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    wiem, że się chowa i trzeba się naszukać ale skoro nawet na full ekranie go nie widać to gdzie jest jak sądzisz ??????
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    i jeszcze skoro potrafię znaleźć cukierki,grzybki,dynie itp.....to chyba i tego gada potrafiłabym znaleźć ????????
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    hmm, znajdowanie czegokolwiek na farmach nie jest takie oczywiste, jak by się mogło wydawać ;) 

    Podobno po przelogowaniu leprechaun zmienia swoją "pozycję", więc czasem pomaga, gdy się mocno zakamufluje i nie możęmy go znaleźć.. Niestety osobiście nie sprawdzałam w sytuacji, gdy wiedziałam, gdzie jest, ale przy najbliższej okazji sprawdzę (jak nie zapomnę ;) ) i zobaczymy, czy to prawda..

    a tu w poście masz link do mapy - czasem pomaga :) 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    czasami jest też jakby w obrębie farmy, albo na dachu garażu :) a tam się jego nie szuka ...
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Sprawdziłam tę zmianę miejsca "chowania" się leprechauna po przelogowaniu i u mnie nie działa. Trzy razy próbowałam i cały czas stał tam, gdzie go zostawiłam.. No cóż, może to takie moje szczęście ;)
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Dobry wieczór 

    Czasami warto skorzystać z opcji widok zarysu, bo niestety faktycznie jest kilka takich miejsc na farmie gdzie krasnal potrafi porządnie się schować ;) Ja sama ostatnio miałam problem na farmie kwiatowej ;) 


    Pozdrawiam,
    Yalenka


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    tu też potrafi stać :D
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Zamieszczam nowe mapy - stare linki niestety przestały działać..

    farma główna: https://imgur.com/d3CUAKs
    farma smakosza: https://imgur.com/ld0glFL
    farma kwiatowa: https://imgur.com/rpU6cjK

    A tu w zbliżeniu miejsce, które mimo iż zaznaczone na mapie, sprawiło mi trochę kłopotów..

    farma kwiatowa:

  • bzzzyk (PL1)bzzzyk (PL1) PL1 Posty: 256
     

    pośmigać mu się zachciało :D>:)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik