Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

08.03.2018 | Wyzwania szybkości i więcej...

27

Komentarz

  • O której zaczyna się wydarzenie "Tajemnicza Azja"?
    Zazwyczaj wszystko ruszało o 9.00.
  • Nanona (PL1)Nanona (PL1) PL1 Posty: 132
    mmaarrkkoo (PL1) powiedział(a):
    O której zaczyna się wydarzenie "Tajemnicza Azja"?
    Zazwyczaj wszystko ruszało o 9.00.
    właśnie mam dokładnie to samo pytanie...
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 09.03.2018
    co??!!! no co to ma być?!!! co to jest?!! znowu niedoróbka, ja wiem, ucz się języków..ale przecież jestem  na polskim serwerze!!! i sobie nie życzę , żeby mi tu serwować takie coś!!! 

    a na dodatek, po wyjściu z tego czegoś, wyrzuca  z gry, i znowu błąd..błąd..błąd...
    okazało się, ze jest jeszcze gorzej...nie kończy zadania 1..i nie otwiera  zadania 2...

    halo!!! moderatorzy...jesteście tam? trzeba to zgłosić...i to szybciorem, bo ...no własnie...bo co?  bo szybkość  ...aaaa...tez mi szybkość.....hahahaha ..śmiechu warte to wszystko!! :D>:)
    a potem to...jakiś ściemniacz wszedł w grę...i wszystko od nowa...

    hahah żeby to był tylko ściemniacz..ale tu wlazł tez spowalniacz...hahahah i zrób tu szybko event...
    Post edited by Paralusek (PL1) on
  • Paralusek (PL1) powiedział(a):
    co??!!! no co to ma być?!!! co to jest?!! znowu niedoróbka, ja wiem, ucz się języków..ale przecież jestem  na polskim serwerze!!! i sobie nie życzę , żeby mi tu serwować takie coś!!! 

    a na dodatek, po wyjściu z tego czegoś, wyrzuca  z gry, i znowu błąd..błąd..błąd...
    Mam dokładnie to samo. Wprawdzie po kliknięciu w wachlarz nie wyrzuca mnie, ale zawiesza grę. 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    Problemy, które napotkaliście w wydarzeniu Tajemnicza Azja zostały zgłoszone do Zespołu gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • I kolejny bubel !!
    Jestem w piątce zwycięzców "rozszerzonego eventu" i pytam się gdzie dekoracja??
    W miejsce dekorki pojawił się BŁAD !
    Ohhhh moja naiwności..
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 09.03.2018
    Św Patryk, nie dość że odgrzewane kluchy z zeszłego roku, to nagrody nie zachęcają w ogóle do brania w nim udziału, no może poza losowaniem garnków, w nadziei, że złoto przyfarci.
    A już ten wodorost szklarniowy jako ostatnia - w domniemaniu najlepsza nagroda za wysiłek - to bez komentarza.
    Czemu GGS myśli, że to jest jakieś wartościowe, jak dla większości to chłam??
    Może Moderatorzy ich uświadomią w końcu w tym temacie? :)
    Bo już się odechciewa nawet do złotych skrzyń zaglądać, ciągle ten humus do szklarni.  :s

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Czy do szanownego zespołu trafiają nasze sensowne prośby o zmianę nagród w różnych wydarzeniach??? bo nie wierzę że cała społeczność BF przychodzi do gry, by tylko rywalizować, by ścierać się, konkurować o bycie w topie. Wierzę że są też tacy Gracze, którzy chcą sobie pograć normalnie, bez przepychanki !

    ...Zmianę polegającą na wycofaniu z gry pewnych rzeczy ...jak np 7500 dolarów z nietajemniczej skrzyni wartej 250 sztuk złota i jeszcze parę innych dennych.
    Wycofanie to znaczy że tego nie ma !!!... podobnie jak trybu, szarańczy i latawco-skrzyń ! [choć liczę że jednak zespół się opamięta i przywróci]

    Proszę po raz kolejny o uświadomienie zespołowi, że NAGRODY to podstawa w tej grze.

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 09.03.2018
    Jak by ktoś dziada szukał na kwiatowej...

    Post edited by neferetka (PL1) on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 09.03.2018
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    Jak by ktoś dziada szukał na kwiatowej...

    patrzę na ten screen i nie widzę  :D zaznacz prosze kółkem dla dziadowych daltonistów jak ja  :)
    ps a nie już dojrzałam :d omg :D
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Taak Nef...zabrali śnieg :p specjalnie...żeby nam oczy wylazły na wierzch od zmęczenia wypatrywania kapeluszników :D czy ktoś wie co ile będą garnki ? co 4 godziny czy inaczej ?
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    O ile dobrze pamiętam to wtamtym roku podczas św Patryka wylatywały szczęśliwe monet, w tym roku nie czy może ja źle pamiętam ?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 09.03.2018
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    O ile dobrze pamiętam to wtamtym roku podczas św Patryka wylatywały szczęśliwe monet, w tym roku nie czy może ja źle pamiętam ?
    szcześliwe monety to Japoński złoty tydzień 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/152040/25-04-2017-japonski-zloty-tydzien
    ;)

    Ps, dołączam do osób którym zawiesił się event Tajemnicza Azja, padł na odbiorze nagrody za 2 zadanie  :s

    Ps2. hmm event sie chwilowo naprawił po tym, jak wykonałam zadanie - zarób 150 tys i sprzedaj mleko jednocześnie..
    ja pitole... dostałam nagrodę za 2 zdanie, odpaliło sie 3 zadanie, ale sie dalej wiesza.. ale może komuś to pomoże ;)
  • Uprzejmie informuję, że II etap eventu ukończyłem i wszystko byłby ok, gdyby nie
    BRAK DEKORACJI - Nagrody głównej!!!!!

    Chyba, że znajduje się w tak tajemniczym miejscu, że o tym nie wiem.

    Proszę o info co mam z tym fantem zrobić.


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 09.03.2018
    Gratuluje Ścigaczom [ja jeszcze azji nie zaczęłam :D] ....przecierają dla nas nowe nieznane szlaki B) ...a że nie działa jak powinno ? czy kogoś to dziwi :p...jak by było ok...forum byłoby niepotrzebne :D;)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A ja mam w tym ewencie w kroku trzecim język angielski  :D:D:D:D myślałam ,że na Polskim serwerze posługujemy się językiem Polskim......no to się nieco zdziwiłam  ;););););) jak szanowny zespół to dopracuje i będzie to bez błędów to może się pobawię,póki co szkoda czasu i zachodu na coś co nawet nie działa jak powinno nie mówiąc o środkach.....pomijam to ,że gra się zawiesza po kliknięciu na to trzecie zadanie...
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 09.03.2018
    Yalenka powiedział(a):
    w ogłoszeniu nic nie napisano, iż event zawiesza się na odbiorze nagrody za jakieś zadanie i nie piszę tu o nagrodzie końcowej, tylko za te początkowe etapy, przy próbie odbioru farma szarzeje i wszystko się zawiesza, co z tym???????/

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    w ogłoszeniu nic nie napisano, iż event zawiesza się na odbiorze nagrody za jakieś zadanie i nie piszę tu o nagrodzie końcowej, tylko za te początkowe etapy, przy próbie odbioru farma szarzeje i wszystko się zawiesza, co z tym???????/
    Zespół jest świadomy wszystkich problemów, które się dzisiaj pojawiły i obecnie pracuje nad naprawianiem tych błędów.

    ~Yalenka
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Yalenka powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    w ogłoszeniu nic nie napisano, iż event zawiesza się na odbiorze nagrody za jakieś zadanie i nie piszę tu o nagrodzie końcowej, tylko za te początkowe etapy, przy próbie odbioru farma szarzeje i wszystko się zawiesza, co z tym???????/
    Zespół jest świadomy wszystkich problemów, które się dzisiaj pojawiły i obecnie pracuje nad naprawianiem tych błędów.

    ~Yalenka

    No pewnie, że jest świadomy. Sam je spowodował. Nikt inny... 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Yalenka powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Yalenka powiedział(a):
    w ogłoszeniu nic nie napisano, iż event zawiesza się na odbiorze nagrody za jakieś zadanie i nie piszę tu o nagrodzie końcowej, tylko za te początkowe etapy, przy próbie odbioru farma szarzeje i wszystko się zawiesza, co z tym???????/
    Zespół jest świadomy wszystkich problemów, które się dzisiaj pojawiły i obecnie pracuje nad naprawianiem tych błędów.

    ~Yalenka
    Moja sojuszniczka znalazła rozwiązanie tego problemu, proszę Jej dać za to gar złota, bo Zepsół widać do niczego się nie nadaje  :| Moderatorowi mogę napisać Jej nick , niech tam wnioskuje o nagrody :wink:
    Tak więc jak się nie może odebrać nagrody przez ten błąd, trzeba wejść do danego zadania nie przez boczny pasek zadań, ale przez namiot eventowy i kliknąć na zadanie , na którym stanęliśmy , u mnie podziałało odebrałam nagrodę za 3 zadanie i odpaliło się 4 zadanie  :p

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Witam, czy Laprechaun będzie robił psikusa co 4 czy 5 godzin ?
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Witam, czy Laprechaun będzie robił psikusa co 4 czy 5 godzin ?
    Witaj

    Krasnoludki pojawiają się co 4 godziny ;)

    Yalenka
  • Ewodia (PL1)Ewodia (PL1) PL1 Posty: 13
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    co??!!! no co to ma być?!!! co to jest?!! znowu niedoróbka, ja wiem, ucz się języków..ale przecież jestem  na polskim serwerze!!! i sobie nie życzę , żeby mi tu serwować takie coś!!! 

    a na dodatek, po wyjściu z tego czegoś, wyrzuca  z gry, i znowu błąd..błąd..błąd...
    okazało się, ze jest jeszcze gorzej...nie kończy zadania 1..i nie otwiera  zadania 2...

    halo!!! moderatorzy...jesteście tam? trzeba to zgłosić...i to szybciorem, bo ...no własnie...bo co?  bo szybkość  ...aaaa...tez mi szybkość.....hahahaha ..śmiechu warte to wszystko!! :D>:)
    a potem to...jakiś ściemniacz wszedł w grę...i wszystko od nowa...

    hahah żeby to był tylko ściemniacz..ale tu wlazł tez spowalniacz...hahahah i zrób tu szybko event...

    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    co??!!! no co to ma być?!!! co to jest?!! znowu niedoróbka, ja wiem, ucz się języków..ale przecież jestem  na polskim serwerze!!! i sobie nie życzę , żeby mi tu serwować takie coś!!! 

    a na dodatek, po wyjściu z tego czegoś, wyrzuca  z gry, i znowu błąd..błąd..błąd...
    okazało się, ze jest jeszcze gorzej...nie kończy zadania 1..i nie otwiera  zadania 2...

    halo!!! moderatorzy...jesteście tam? trzeba to zgłosić...i to szybciorem, bo ...no własnie...bo co?  bo szybkość  ...aaaa...tez mi szybkość.....hahahaha ..śmiechu warte to wszystko!! :D>:)
    a potem to...jakiś ściemniacz wszedł w grę...i wszystko od nowa...

    hahah żeby to był tylko ściemniacz..ale tu wlazł tez spowalniacz...hahahah i zrób tu szybko event...

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Jak miło :p że się dowiedziałam...że jednak co 4 godziny...mimo że pytałam dużo wcześniej...
  • Ewodia (PL1)Ewodia (PL1) PL1 Posty: 13
    Witam, mam dokładnie to samo, nie znam języka niemieckiego, co chwilę mi ściemnia ekran i blokuje dalszą grę. Ostatnia aktualizacja strasznie spowolniła działania a potem trudno sie dziwić, ze wielu z nas nie ma szans na skończenie eventu czy uczciwą grę.
     Ilość stoisk na farmie jest tak przytłaczająca, ze nie wiadomo co otwierać by ze wszystkim nadążać... rozumiem różnorodność ale bez przesady...
     Nie każdego stać na szastanie złotem jak liderzy...wróciłam do gry po kilku latach przerwy i ucieszyły mnie zmiany ale wiele z nich odkryło niesprawiedliwość... ci, którzy mają możliwość płacić stale zlotem są na szczycie i zawsze będą zgarniać najlepsze dekoracje i budynki.
     Dla tych, dla których gra jest fajną forma rozrywki i towarzystwa z innymi fajnymi graczami nigdy nie będzie szansy na zdobycie nowej ciekawej dekoracji czy budynku. Liderzy powinni mieć limity aby inni mogli też mieć radość z udziału w konkursach i zabawie...
     
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Jak miło :p że się dowiedziałam...że jednak co 4 godziny...mimo że pytałam dużo wcześniej...
    Malwinko, nie chichraj się, ale to chyba jednak będzie co 5 h...  mi już stuknęło 4.30h...no i widać jak intensywnie tfurcy  z GGS pracują...czas się dla nich nie liczy a  złoto..coraz więcej błędów....za coraz więcej złota >:)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Paralusku ... zapytałam bo ja tylko po garnki przychodzę :D;) ...wprawdzie gra rozłożona na 1000 lat :p ale nie wiem dla kogo...skoro wciąż to samo...Patryk dokładnie powtórzony z zeszłego roku, to mnie nie jara i nie pasi...ciekawe czy dalej zameczek w podnoszeniu zadowolenia będzie kosztować ciężkie miliony ?
    I już robimy w Ekipie zapiskę godzinową żeby ustalić czas.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 09.03.2018
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Jak miło :p że się dowiedziałam...że jednak co 4 godziny...mimo że pytałam dużo wcześniej...
    Malwinko, nie chichraj się, ale to chyba jednak będzie co 5 h...  mi już stuknęło 4.30h...no i widać jak intensywnie tfurcy  z GGS pracują...czas się dla nich nie liczy a  złoto..coraz więcej błędów....za coraz więcej złota >:)
    Event sie zaczął o 14.00 wiec po 18 powinny się pojawiać pierwsze krasnoludy, jak ktoś zebrał od razu  po starcie eventu :) też tak czekam.. bo u mnie 4h chyba już minęły ..
    w ogóle jak odświeżyłam stronę w grze, to mi jakaś informacja po angielsku wyskoczyła, ale zamknęłam to z przyzwyczajenia.. i nie przeczytałam, macie też to i ktoś może zapodać screena? :)
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    prosze bardzo

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik