Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Święto ciężkiej pracy

Gratuluje nowego szajsu po tytułem Stare-Nowe święto ciężkiej pracy :s
Takiej szmiry dawno nie widziałam i tylko w grze można zobaczyć im wyższe miejsce tym gorsza nagroda za miejsce 1-5 badziewne dekoracje  które można od razu wyrzucić do kosza a za miejsce 6-50 licencja na wydobycie złota nic tylko usiąść i płakać ze śmiechu.
Bardzo dziękuje kolejny event do olewania :s
«1

Komentarz

  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,

    Przekazałem Zespołowi sugestię, aby wyższe miejsca również dostawały licencje za wydobycie złota, tak jak to ma miejsce w rankingach innych wydarzeń.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • WinnerMirek (PL1)WinnerMirek (PL1) PL1 Posty: 287
    Sugestie zrobiły swoje:((( Głowna nagroda za wysiłek w Świecie Ciężkiej Pracy-dekoracja jakieś cudo za 30 pkt.zadowolenia od razu poszła do kosza:( po co irytować graczy takim badziewiem którym "zastąpiono" 2 licencje na złoto.Czy to ma być polepszenie wartości nagród???
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Zadaj pytanie:
    Czy ktoś myśli w Ggs? Odpowiedz: nie
    W swiecie ciężkiej pracy licencja złota ( nagroda 48) jest za 20 400 000 . Proszę pokazać mi gracza, który wyciagnie taką punktacje bez koszmarnej ilosci złota. Nagroda główna jest za 28 000 000 (dekoracja) no życzę powodzenia. Dla kogo jest ten event? Najlepszy gracz przekroczył  4 mln (aktualnie). Od dalszych komentarzy powstrzymam się litosciwie, bo event jest poniżej dna w tej chwili.
  • Niestety muszę się z tym zgodzić. W moim skromnym przedziale lvlowym 100 - 149 liczba punktów do zdobycia licencji wynosi również 20 400 000, a więc zdobycie jej na tym poziomie wydaje się wręcz abstrakcyjne. Dodam tylko, że najlepszy gracz w tym przedziale po dwóch dniach silosu ma raptem 1 355 000 punktów. W silos gram tylko dla top 50, a i tak często gonię złotem, żeby zdobyć licencję, jednak coraz częściej zastanawiam się czy warto. 
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    20 400 000 ,jest nie realne do osiągniecia ,(bez złota) i to baaardzo ciężko będzie osiągnąć :),szkoda zdrowia ,złota i fioletów na to badziewie :(
  • Postanowiłam odrobinę policzyć, jednak wyszedł mi taki wynik, że zwątpiłam, czy nie popełniłam gdzieś błędu...
    Święto ciężkiej pracy trwa średnio 84 h 30 min (źródło) więc -> 5 070 min -> 304 200 sec
    Licencja wymaga 20 400 000  punktów (naliczanych jako punkt na sekundę)
    200 400 000 : 304 200 = ~67
    67 x 304 200 = 20 381 400 
    Czy to oznacza, że aby zdobyć licencję należy mieć cały czas licznik na poziomie 67 pkt/sec? Czy to realne? Czy może ja źle rozumiem system działania silosu i naliczania punktów (skrycie mam taką nadzieję)?
    Nie mówię już nawet o ostatniej nagrodzie za 28 000 000.


  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Wielu graczy podchodzi do tematu na luzie. Dowodem jest chociażby ranking - najlepszy ma w tej chwili nieco ponad 4,6 miliona. 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/163904/19-10-2017-sojusznicze-swieto-ciezkiej-pracy-i-wiecej#latest
    Specjalnie zapytałam żeby wiedzieć czy w miarę wydolne farmy, są w stanie wyprodukować tyle, by bubla zaspokoić :p nie są...
    Nagrody za wysiłek we wszystkich wydarzeniach są poniżej krytyki...ale tyle było o tym pisane i prawie nic się nie zmienia...że ja nie mam powodu by w tym w ogóle uczestniczyć...coś podpasuje, to leci...a tak bubel sobie stoi i tak będzie dopóki ktoś nie przemyśli wprowadzonych beznadziejnych zmian...a złoto mam wygrać za czas poświęcony grze :D a nie dopłacać do kiepskiego interesu...
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    Guendoline (PL1) powiedział(a):
    Postanowiłam odrobinę policzyć, jednak wyszedł mi taki wynik, że zwątpiłam, czy nie popełniłam gdzieś błędu...
    Święto ciężkiej pracy trwa średnio 84 h 30 min (źródło) więc -> 5 070 min -> 304 200 sec
    Licencja wymaga 20 400 000  punktów (naliczanych jako punkt na sekundę)
    200 400 000 : 304 200 = ~67
    67 x 304 200 = 20 381 400 
    Czy to oznacza, że aby zdobyć licencję należy mieć cały czas licznik na poziomie 67 pkt/sec? Czy to realne? Czy może ja źle rozumiem system działania silosu i naliczania punktów (skrycie mam taką nadzieję)?
    Nie mówię już nawet o ostatniej nagrodzie za 28 000 000.


    o boziuuuu ile???? ahahahahahhaah :D:D:D:D
    nawet nie wiem jak to skomentowac :D
    pierwszy rzut oka na ilosc  punktów do zdobycia zniechęcał, ale nie przeliczałam - po prostu odpusciłam i gram podobnie jak malwina - jak mam to dorzucam. jak nie mam - to lej stoi i rdzewieje.

    naprawdę ktoś się mocno postarał, żeby tak koncertowo spartolić - nie dość, że podbić punkty o pierdyliard, to jeszcze zamienic nagrody na jakieś mega skuchy :D

    kto pamieta jeszcze te czasy gdy licka była za 1,2 mln a nie za 20 mln :D
    przebitka godna #dobrejzmiany :trollface:

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    qqq (PL1) powiedział(a):
    Guendoline (PL1) powiedział(a):
    Postanowiłam odrobinę policzyć, jednak wyszedł mi taki wynik, że zwątpiłam, czy nie popełniłam gdzieś błędu...
    Święto ciężkiej pracy trwa średnio 84 h 30 min (źródło) więc -> 5 070 min -> 304 200 sec
    Licencja wymaga 20 400 000  punktów (naliczanych jako punkt na sekundę)
    200 400 000 : 304 200 = ~67
    67 x 304 200 = 20 381 400 
    Czy to oznacza, że aby zdobyć licencję należy mieć cały czas licznik na poziomie 67 pkt/sec? Czy to realne? Czy może ja źle rozumiem system działania silosu i naliczania punktów (skrycie mam taką nadzieję)?
    Nie mówię już nawet o ostatniej nagrodzie za 28 000 000.


    o boziuuuu ile???? ahahahahahhaah :D:D:D:D
    nawet nie wiem jak to skomentowac :D
    pierwszy rzut oka na ilosc  punktów do zdobycia zniechęcał, ale nie przeliczałam - po prostu odpusciłam i gram podobnie jak malwina - jak mam to dorzucam. jak nie mam - to lej stoi i rdzewieje.

    naprawdę ktoś się mocno postarał, żeby tak koncertowo spartolić - nie dość, że podbić punkty o pierdyliard, to jeszcze zamienic nagrody na jakieś mega skuchy :D

    kto pamieta jeszcze te czasy gdy licka była za 1,2 mln a nie za 20 mln :D
    przebitka godna #dobrejzmiany :trollface:

    A najśmieszniejsze, że to też nie było takie pewne, że tę licencję za 1,2 mln pkt się zdobędzie.. Dla wielu (takich, jak ja) to był pułap prawie "nie do osiągnięcia". Pułap rzeczywistej ciężkiej pracy, kombinowania, przeliczania, trzymania kciuków za dobre ułożenie skrzyń..

    Mieliśmy świetny event z potencjałem - mamy event zdychający w męczarniach..
  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    edytowano 23.06.2018
    karadok (PL1) powiedział(a):
    qqq (PL1) powiedział(a):
    Guendoline (PL1) powiedział(a):
    Postanowiłam odrobinę policzyć, jednak wyszedł mi taki wynik, że zwątpiłam, czy nie popełniłam gdzieś błędu...
    Święto ciężkiej pracy trwa średnio 84 h 30 min (źródło) więc -> 5 070 min -> 304 200 sec
    Licencja wymaga 20 400 000  punktów (naliczanych jako punkt na sekundę)
    200 400 000 : 304 200 = ~67
    67 x 304 200 = 20 381 400 
    Czy to oznacza, że aby zdobyć licencję należy mieć cały czas licznik na poziomie 67 pkt/sec? Czy to realne? Czy może ja źle rozumiem system działania silosu i naliczania punktów (skrycie mam taką nadzieję)?
    Nie mówię już nawet o ostatniej nagrodzie za 28 000 000.


    o boziuuuu ile???? ahahahahahhaah :D:D:D:D
    nawet nie wiem jak to skomentowac :D
    pierwszy rzut oka na ilosc  punktów do zdobycia zniechęcał, ale nie przeliczałam - po prostu odpusciłam i gram podobnie jak malwina - jak mam to dorzucam. jak nie mam - to lej stoi i rdzewieje.

    naprawdę ktoś się mocno postarał, żeby tak koncertowo spartolić - nie dość, że podbić punkty o pierdyliard, to jeszcze zamienic nagrody na jakieś mega skuchy :D

    kto pamieta jeszcze te czasy gdy licka była za 1,2 mln a nie za 20 mln :D
    przebitka godna #dobrejzmiany :trollface:

    A najśmieszniejsze, że to też nie było takie pewne, że tę licencję za 1,2 mln pkt się zdobędzie.. Dla wielu (takich, jak ja) to był pułap prawie "nie do osiągnięcia". Pułap rzeczywistej ciężkiej pracy, kombinowania, przeliczania, trzymania kciuków za dobre ułożenie skrzyń..

    Mieliśmy świetny event z potencjałem - mamy event zdychający w męczarniach..
    oj racja. masa kombinowania, liczenia, podsypywania, myslenia.

    teraz wystarczy przeliczyc ze sie nie opyla i tyle :D
    no 67 pkt??? dla licki za 2 tys?? hahahahahah
    jakby była za 20 tys to hmmmmm, kuszące, ale za 2??
    odkąd zobaczyłam przeliczenia guendoline to sie zaśmiewam :D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ten event już zdechl, ot dla sportu sobie go robię. Teraz mam mleko wzocnilemw z ciekawosci traktorem o 50% i dobiłem do masażu czyli poziom 10, doliczylo mi dodatkowo+2," także mam 12 pkt na sekundę. Pytanie do GGS, ile trzeba  mleka zebrać zeby miec 67? 
    A moderatorzy cichutko jak trusie, a może zglosiliby to nieszczęście silosowe do Zespołu?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Macie wszyscy racje...niech stoi i rdzewieje :D:p wcale mi to już nie przeszkadza...dziś mam pszczółkowanie ;) ulubione, to się przez chwilę uśmiechnę do ulubionych bzyczków :D bo trawy mam już dość...

    Karadok...wielka prawda...ale lejek ulubiony był fajny, choć i ja nie mogłam dać rady bo nie mam fabryki na głównej, dopiero jak nazbierałam cennych fioletów przeszłam przez jabłka ;) i wtedy poszło...ale jak kiedyś pisałam, system ma podgląd na nasze farmy i wydarzenia indywidualne podpasowuje pod nasze możliwości i zawsze widzi nasze braki i słabe miejsca...teraz jak mogę przeładować bubla mlekiem i jajkami...to ich nie ma...za to chwasty rosną i wyrwać ich nie można :p

  • qqq (PL1)qqq (PL1) PL1 Posty: 79
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):

    A moderatorzy cichutko jak trusie, a może zglosiliby to nieszczęście silosowe do Zespołu?
    ale po co? jestemy tak przeładowani wydarzeniami i eventami ze heh jeden z głowy - bez bólu (dotyczy tylko mnie, a nie całego soja, wobec którego przyzwoitośc nakazuje grę zespołową)
    mi pasuje :)

  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    w moim sojuszu leje juz zardzewialy. Gracze odchodza z gry. Sprawdzajac kto jest obecny widzi sie wszystko na czerwono. 
  • Adamcom (PL1)Adamcom (PL1) PL1 Posty: 29
    Witam serdecznie. Gram 5 miesięcy jestem mam 97 LV ale gram 5 miesięcy i silos jest coraz to gorszy , jak można puszczać jajka kapustę, lukę,  jajka. albo kapusta kuku buraki kapusta, dla luźno grających to no problem , ale teraz jajka kapusta (3 godziny) luka max 30 min i zaś jajka . zmiencie algorytmy. A tak a propos moje krowy stoją już chyba 4 a na pewno 3 dni a mamy 2 lej. 
    Co to jest za  gra ?
    dla czego nie ma czasu na zebranie zasobów dla słabych graczy. 
    Jabłka klepie 7 godzin bo w 5 mięsiecy nie da rady wszystkiego rozwinąć a juz w leju mam 3 razy jabłka tak w tym leju.
    Co wy o tym sądzicie.
    Pozdrowionka z Lejkonowa ;)
  • Adamcom (PL1)Adamcom (PL1) PL1 Posty: 29
    i długo nie trzeba czekać po jajkach gdzie za 5 godzin kaczki zrobia kapucha, czyli wniosek za dobrze by było juz wiecej nie bede robił silosa 
    Odpuszczam anomalie

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    W lejku niekoniecznie trzeba robić wszytko co dają,starczy zwyczajnie obsiać pole roślinami brzegowymi i na tak "spacyfikowanym"polu pomijać to co Nam w nim nie pasuje,co do mleka starczy zostawić jedną krowę wolną i w razie kiedy wpada mleko a go jeszcze nie mamy nakarmić krowy szybką karmą i takimi sposobami bez złota w lejku można szukać faktycznie tego co się chce w nim mieć nie przejmując się zbytnio losowością, bo ona bankowo nie daje tego co chcemy i akurat mamy  ;););)
  • Adamcom (PL1)Adamcom (PL1) PL1 Posty: 29
    Dzięki za odpowiedź , ale projektanci gry stracili następnego gracza który intensywnie się rozwijał i chciał inwestować, Teraz wiem ze inwestycja to jest pokora i dziura....... , ale nie dla mnie. teraz gra będzie relaxem . Podziękowania dla twórców.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Bo to cały czas ma być relaks i odpoczynek, a nie harówka, rozwijaj swoją farmę o nie patrz na próby zrobienia wyścigow szczurów...
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No a ja cały czas byłam przekonana,że na tej grze grają ludzie nie szczury......no doprawdy nie wiedziałam ,że szczury ewoluowały tak wysoko ,że potrafią grać w bf.....i urządzają tu sobie jakieś wyścigi....
  • dlatego nie spinam się i silos działa przy okazji.
    Albo GGS tragicznie kiepsko go zbalansoawał, albo gracze wyczuli przekręt i nie używają złota. Jest 12 godzin do końca a w kategorii poziom 100 - 149, lider ma ~7,4 mln punktów, zaś ostatnia nagroda wymaga 35 mln ;D
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 27.06.2018
    i znowu byk, nie dostałam 38 kasków, własnie parę minut  temu powinny wpaść..i co?  niem i nie będzie...ech...gra schodzi na psy...byk na byku, bykiem pogania...

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    i znowu byk, nie dostałam 38 kasków, własnie parę minut  temu powinny wpaść..i co?  niem i nie będzie...ech...gra schodzi na psy...byk na byku, bykiem pogania...

    Bo to nie kaski były, tylko monety do szkoły zapewne ;)
  • JiperJiper Guest Posty: 495
    Witam,
    Dokładnie tak - 27 nagrodą w silosie jest 38 żetonów Fuku, a nie żetonów konstrukcyjnych.

    Pozdrawiam,
    Jiper
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    no faktycznie, sorry, przewidziałam się, zapewne zobaczyłam, co chciałam zobaczyć ahhahah
  • Lejek rozśmieszył mnie niezmiernie. Policzyłam sobie  średnią prędkość , żeby dorobić się 90 sztuk zwykłej paszy dla kury. Wyszło mi, że przez cały czas, od samego początku muszę lecieć z prędkością 16/sekunde.
    Z ostatnią nagrodą - dekoracją za 30 pkt, trzeba przyspieszyć i mieć prędkość 101/minutę  :p
    Doprawdy warto wydać tysiące sztuk złota, żeby zdobyć te wspaniałości  :D
    Pisaliście tu o licencjach. U mnie w przedziale 65-99 poziom, żadnych licencji nie ma. Są takie perełki jak 30 sztuk mokrej karmy dla świń za 1,7 mln i 4 humusy za 3,9 mln pkt
  • 101/sekundę oczywiscie
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    pomidorekk (PL1) powiedział(a):
    Lejek rozśmieszył mnie niezmiernie. Policzyłam sobie  średnią prędkość , żeby dorobić się 90 sztuk zwykłej paszy dla kury. Wyszło mi, że przez cały czas, od samego początku muszę lecieć z prędkością 16/sekunde.
    Z ostatnią nagrodą - dekoracją za 30 pkt, trzeba przyspieszyć i mieć prędkość 101/minutę  :p
    Doprawdy warto wydać tysiące sztuk złota, żeby zdobyć te wspaniałości  :D
    Pisaliście tu o licencjach. U mnie w przedziale 65-99 poziom, żadnych licencji nie ma. Są takie perełki jak 30 sztuk mokrej karmy dla świń za 1,7 mln i 4 humusy za 3,9 mln pkt
    jest licencja, za miejsce w "50"
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Ja mam pytanie z innej beczki po co zostały dodane  nagrody do silosu skoro nikt nie jest w stanie tego wykonać nawet ci z pierwszych miejsc 20 milionów  punktów nie jest w stanie nikt zrobić ,i to wcale nie jest zabawne żeby  robić na zmianę to mistrzostwa to silos  

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik