Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Event na kwiatowej

2»

Komentarz

• FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    to to jest 24h na taki event  a tam 6 zadan do wykonania 

• dziwny to jakis even 
    nikt nie pisal onim 
    i taki krudki czas 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    FarmerEdi (PL1) powiedział(a):
    czy ktos ten even robi 

ja zrobiłem raz na 3 gdy go wprowadzili, potem na 1, a teraz czekam, ąż coś zmienią :)
  • na wodach treningowych podobno można szukać pereł  dla eventu na farmie kwiatowej , czy ktoś wie gdzie one są?
  • VincentVincent Guest Posty: 88
    medżik i rufik (PL1) powiedział(a):
    na wodach treningowych podobno można szukać pereł  dla eventu na farmie kwiatowej , czy ktoś wie gdzie one są?
    Witaj,

perły zdobywasz wysyłając Olega na ryby, albo wynajem lodzi. Druga możliwość pojawia się po osiągnięciu 10 poziomu wędkarstwa.

Pozdrawiam,
    Vincent.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    prawdopodobnie chodzi o łowienie ryb przy pomocy łódek na kwiatowej
    Ja ten event odpuszczam do czasu aż przeczytam na forum że został on poprawnie zbilansowany i potwierdzą to inni gracze. Pierwszą próbę skończyłem na 4 zadaniu i kolejnej nawet nie zaczołem
  • YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
    edytowano 20.02.2018
    Witam

Połączyłam wątki dotyczące nowego eventu na farmie kwiatowej.

~Yalenka
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Te perły u Olega wypadają za słabo, pierwsze zadanie z eventu wykonane zaraz po pojawieniu się a resztę dni do końca wydarzenia zbierałam perły i nawet nie ukończyłam, ugrzęzłam w zadaniu nr 2 :( A gdzie reszta zadań :( Jak mam wykonać ten event do pozytywnym zakończeniem?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik