Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Wasze pomysły dotyczące połowów!

2

Komentarz

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    W uzupełnieniu - poza tym, co opisałeś - po co są poziomy doświadczenia wędkarskiego? Do pewnego momentu odblokowują produkty w restauracji, a potem? Ani ilość łowionych ryb nie wrasta (chociaż na logikę Oleg jest coraz lepszy) ani na łowiskach nie ma z nich pożytku. Uzbierał mi się już jakiś 80 któryś poziom i dalszego sensu zbierania srebrnych gwiazdek nie widzę. 
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Ja tam na gwiazdki nie narzekam co kilka dni parę milionów dolarów i trochę sztuk złota za łowienie ryb mi nie przeszkadza :D

    a idąc twoim tokiem myślenia to i niebieskie gwiazdki na głównej też powinni zabrać po odblokowaniu wszystkich rozszerzeń  
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Dokładnie...i niebieskie gwiazdki PD i rybne gwiazdki WPD są już w pewnym momencie tylko oznaką tego, który poziom w grze ma Gracz...miejsce w rankingu i nic więcej.

    I Karadok dobrze że o tym wspomniałaś...o zamienieniu motorówek na kutry...to wielu Graczy zablokowało w rozwoju stoczni...ale wspominając tą niemiłą sytuację, zespół stwierdził że to "kosmetyczna zmiana" [pewnie w temacie Zmiany na Głębokich Morzach można dużo ciekawych rzeczy poczytać]

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    jestem na 100% przekonany, ze nic dobrego z tego nie wyjdzie. Nas tylko raz nieco wysłuchali jak w zasadzie powstał bunt i złoto przestało płynąć... jak wyzej rybki działają prawidłowo, mozę czasami trzeba troszkę poklikać, ale działają!!! więc nie mieszajcie. Zajmijcie się  błedami które są nieusunięte, albo ogólną poprawą działania, by nie trzeba było co chwilę odświeżać, by flash nie padał co chwilę, by łacznosć z serwerami nie szwankowała. Żebyśmy z przyjemnoscią właczali grę :))
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    jestem na 100% przekonany, ze nic dobrego z tego nie wyjdzie. Nas tylko raz nieco wysłuchali jak w zasadzie powstał bunt i złoto przestało płynąć... jak wyzej rybki działają prawidłowo, mozę czasami trzeba troszkę poklikać, ale działają!!! więc nie mieszajcie. Zajmijcie się  błedami które są nieusunięte, albo ogólną poprawą działania, by nie trzeba było co chwilę odświeżać, by flash nie padał co chwilę, by łacznosć z serwerami nie szwankowała. Żebyśmy z przyjemnoscią właczali grę :))
    Oj tam,oj tam. GGS ma na pewno świetne pomysły - jak nam zaserwują zmiany to nam kapcie pospadają, a szczęki na stałe zostaną na podłodze, i nie wierze w słuchanie głosu graczy - Ja takiej możliwości nie przewiduje, jakkolwiek potem będziemy informowani, ze zmiany na nasza prośbę:)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    A tu się nie zgodzę - GGS jak najbardziej słucha głosu graczy. Słuchają i to bardzo uważnie. Bo niby jak inaczej wytłumaczyć, że każda chwalona przez nas opcja zazwyczaj znika w tajemniczych okolicznościach..?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    To może zacznijmy chwalić mistrzostwa sojusznicze i lejek sojuszniczy?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Jesteście Wielcy...taka najprawdziwsza prawda...a ja właśnie obchodzę ;) 5 rocznicę swojego związku z BF :D na początku ;) było dobrze, bo każdy macał grunt pod przeciwnikiem ;) i nikt się nie wychylał...ale potem się przechyliło na stronę partnera, bo niektórzy uważają, że dobry związek to taki, gdzie jedno ślepo słucha drugiego, bo to drugie pozjadało wszystkie rozumy świata i wie co dla tego pierwszego najlepsze, co mu da niezaprzeczalnie niekończące się szczęście :p tylko monologi, zamiast dialogu - tylko wytyczne, zamiast kompromisu...ale można znaleźć wyjście...i jeszcze w porę odpowiednią, nie dać się uzależnić...zachować całość siebie, nie patrząc co się dzieje dookoła...i da się jeszcze wyciągnąć coś dla swojej przyjemności :D:D:D

    Żeby było na temat rybkowania...zmiany których oczekujemy, są przez nas pisane od około roku...

    No i czekamy na absolutny HIT ! - wulkan...bo takie spektakularne zwycięstwo jest zespołowi bardzo potrzebne...

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Jesteście Wielcy...taka najprawdziwsza prawda...a ja właśnie obchodzę ;) 5 rocznicę swojego związku z BF :D na początku ;) było dobrze, bo każdy macał grunt pod przeciwnikiem ;) i nikt się nie wychylał...ale potem się przechyliło na stronę partnera, bo niektórzy uważają, hurtowniaże dobry związek to taki, gdzie jedno ślepo słucha drugiego, bo to drugie pozjadało wszystkie rozumy świata i wie co dla tego pierwszego najlepsze, co mu da niezaprzeczalnie niekończące się szczęście :p tylko monologi, zamiast dialogu - tylko wytyczne, zamiast kompromisu...ale można znaleźć wyjście...i jeszcze w porę odpowiednią, nie dać się uzależnić...zachować całość siebie, nie patrząc co się dzieje dookoła...i da się jeszcze wyciągnąć coś dla swojej przyjemności :D:D:D

    Żeby było na temat rybkowania...zmiany których oczekujemy, są przez nas pisane od około roku...

    No i czekamy na absolutny HIT ! - wulkan...bo takie spektakularne zwycięstwo jest zespołowi bardzo potrzebne...

    Twój optymizm mnie przeraża:)

    Może w tym wulkanie ryby będzie można upiec?

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 15.02.2018

    hehehe Dog ...to tylko gra :p...więc ani myślę marnować na nią swoich zapasów energii...ale po OO przyszłościowym...widać że do zespołu coś dotarło...właściwie to uważam że wszystko do nich dociera...tylko wiele rzeczy im nie pasi, bo uważają że jak raz odpuszczą, to potem będziemy znów dusić :D

    O trybie cicho...poczekamy...blokada złota - temat wielokrotnie przez zespół odrzucany...jednak w kąt dalej pójść nie może - dobrze...to mnie cieszy i pewnie nie tylko mnie...eventy ślub i żarcie do poprawki - ok...

    Tego zdania nie rozumiem:

    "Zamierzamy przeprojektować misje wprowadzające graczy do tego mechanizmu, a także sprawić, że staną się one jaśniejsze oraz bardziej powiązać je z głównymi farmami" i tu strach się bać...

    Mniej rywalizacji...super...czy to oznacza że MS będą jak kiedyś raz na miesiąc ?

    Oby w końcu prawda stała się prawdą i tester posłużył do wspólnego testowania i faktycznego wyłapywania błędów...

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    hehehe Dog ...to tylko gra :p...więc ani myślę marnować na nią swoich zapasów energii...ale po OO przyszłościowym...widać że do zespołu coś dotarło...właściwie to uważam że wszystko do nich dociera...tylko wiele rzeczy im nie pasi, bo uważają że jak raz odpuszczą, to potem będziemy znów dusić :D

    O trybie cicho...poczekamy...blokada złota - temat wielokrotnie przez zespół odrzucany...jednak w kąt dalej pójść nie może - dobrze...to mnie cieszy i pewnie nie tylko mnie...eventy ślub i żarcie do poprawki - ok...

    Tego zdania nie rozumiem:

    "Zamierzamy przeprojektować misje wprowadzające graczy do tego mechanizmu, a także sprawić, że staną się one jaśniejsze oraz bardziej powiązać je z głównymi farmami" i tu strach się bać...

    Mniej rywalizacji...super...czy to oznacza że MS będą jak kiedyś raz na miesiąc ?

    Oby w końcu prawda stała się prawdą i tester posłużył do wspólnego testowania i faktycznego wyłapywania błędów...

    Cudów po GGS nie spodziewam się, będzie jak zwykle albo jeszcze gorzej, na MS co miesiąc bym nie liczył, Będzie więcej, drożej, trudniej i gorzej, i bardziej bezczelnie. Z wszelkich samozachywtów w oświadczeniach GGS wyleczyłem się dawno. I do GGS nic nie dotarło  -są to jak zwykle gołosłowne zapewnienia i tyle, i nigdy nie dotrzymane obietnice
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dog...czy będą to jak zawsze puste słowa ? się przekonamy...przyszłość przed nami...a niedotrzymane obietnice...heh jaka długa jest ich lista :p
  • ten bełkot mówiący : nic...

    od dawna prosimy o dopracowanie nowości, prosimy o testy przed wprowadzeniem ich na główny serwer, nie macie czasu to nic nie grzebcie! a jeśli już to nie tyle na raz...

    i teraz się zespół kapnął, ze to jest dobry kierunek działań....

    wulkan, rybołówstwo, kosmiczny 3poziom eventu weselnego na to były już setki postów więc nie ma sensu ich powtarzać
  • felix49 (PL1)felix49 (PL1) PL1 Posty: 23

    Zgadzam się z większością wcześniejszych opinii, tu jednak chcę zatrzymać się na jednym konkretnym zagadnieniu – kompletowaniu wyposażenia statków - i proszę o minimum 20 polubień by to zagadnienie było brane pod uwagę.

    Przygotowanie statków jest żmudne i czasochłonne a może być łatwiejsze jeśli:

    1. kliknięcie wybranej ikony wyposażenia spowoduje umieszczenie jej w pierwszym wolnym miejscu wyposażenia statku (wierszami lub kolumnami). Korekta: poprzez kliknięcie wybranej ikony na wyposażeniu statku spowoduje jej powrót do magazynu,

    2. będzie dostępna opcja ”powtórz” ostatni komplet wyposażenia statku na danym łowisku, z możliwością korekty jw.

    3. Ikony ubezpieczenia będą ograniczone do max dwóch: pełnego (100% ubezpieczenia) i częściowego (straty nie przekroczą a co najwyżej wyniosą połowę procentów określonych przy łowisku)

    4. będzie można sprzedać (za np. 1/3 wartości) zbędne wyposażenie - tak by zniknęła ikona z magazynu (mam wyłącznie kutry; ikony wyposażenia motorówek itd. tylko mi przeszkadzają i zwiększają ilość stron do przewinięcia przy kompletowaniu wyposażenia).

    Każda cząstkowa zmiana opisana wyżej byłaby ułatwieniem….

    Pozdrawiam




  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    felix49 (PL1) powiedział(a):

    Zgadzam się z większością wcześniejszych opinii, tu jednak chcę zatrzymać się na jednym konkretnym zagadnieniu – kompletowaniu wyposażenia statków - i proszę o minimum 20 polubień by to zagadnienie było brane pod uwagę.

    Przygotowanie statków jest żmudne i czasochłonne a może być łatwiejsze jeśli:

    1. kliknięcie wybranej ikony wyposażenia spowoduje umieszczenie jej w pierwszym wolnym miejscu wyposażenia statku (wierszami lub kolumnami). Korekta: poprzez kliknięcie wybranej ikony na wyposażeniu statku spowoduje jej powrót do magazynu,

    2. będzie dostępna opcja ”powtórz” ostatni komplet wyposażenia statku na danym łowisku, z możliwością korekty jw.

    3. Ikony ubezpieczenia będą ograniczone do max dwóch: pełnego (100% ubezpieczenia) i częściowego (straty nie przekroczą a co najwyżej wyniosą połowę procentów określonych przy łowisku)

    4. będzie można sprzedać (za np. 1/3 wartości) zbędne wyposażenie - tak by zniknęła ikona z magazynu (mam wyłącznie kutry; ikony wyposażenia motorówek itd. tylko mi przeszkadzają i zwiększają ilość stron do przewinięcia przy kompletowaniu wyposażenia).

    Każda cząstkowa zmiana opisana wyżej byłaby ułatwieniem….

    Pozdrawiam




    pkt pierwszy jest już możliwy :) trzeba tylko SHIFT nacisnąć .
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Niestety, shift + mysz powoduje w niektórych przeglądarkach restart gry. 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    w których? bo w chromie i IE  nie.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    W Edge. 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A Ja tak nieśmiało i z czystej ciekawości chciałam spytać te Nasze sugestie odnośnie zmian w temacie rybek to będą chociaż  częściowo wdrażane do gry,czy tak sobie popisaliśmy żeby sobie popisać ????
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    A Ja tak nieśmiało i z czystej ciekawości chciałam spytać te Nasze sugestie odnośnie zmian w temacie rybek to będą chociaż  częściowo wdrażane do gry,czy tak sobie popisaliśmy żeby sobie popisać ????
    Kochana zazwyczaj z mojego punktu widzenia to tak to wygląda jak napisałaś. Dają szansę się wykazać, wysłowić, sugerują że mamy możliwość coś od siebie dać (taką nadzieję robią że GGS jednak słucha Gracza), napiszą że dziękują za sugestie po czym pomysł ginie jak słońce za chmurą w ponurą pogodę.
    Chociaż było że coś wdrążyli, ale z bilansu gry wynikało że nie ma dla nich korzyści a dla Nas są za duże, więc zmienili w taki sposób że Gracz niezadowolony. Dobrze znasz ten stan że GGS lubi dać a potem odebrać.
  • felix49 (PL1)felix49 (PL1) PL1 Posty: 23
    W uzupełnieniu do mojej wcześniejszej wypowiedzi nt. ułatwień w przygotowaniu łodzi do wysłania na łowisko:
    1. Napisałem tam:
    1. kliknięcie wybranej ikony wyposażenia spowoduje umieszczenie jej w pierwszym wolnym miejscu wyposażenia statku (wierszami lub kolumnami). Korekta: poprzez kliknięcie wybranej ikony na wyposażeniu statku spowoduje jej powrót do magazynu,  
    Dziękuję (Jola62) za info o możliwości użycia shiftu do łatwego kompletowania wyposażenia. Mogłoby jednak odbywać się to bez shiftu - jako sposób podstawowy.
    2. Pomocną rzeczą byłoby zmiana koloru wyczerpanych łowisk,
    3. kolejna sprawa: brakuje mi informacji, co łowi konkretny statek - obok info, kiedy wróci do portu.
    4. Popieram wcześniejsze wypowiedzi w sprawie ustanowienia zasady stałej obecności przynajmniej po 2 łowiska każdego rodzaju i odnawianiu zasobów natychmiast po całkowitym ich wyczerpaniu. Ograniczona ilość statków wymusi na graczach konieczność wyboru łowiska i rezygnacji z niektórych połowów.
    Pozdrawiam 
    :))
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ad1 mogłoby być, bo podobno shift nie w kazdej przeglądarce działa, a klikamy wiadomo po co, zeby przenieść na statek :)
    ad2 mogłoby być, ale jak najedziesz na łowisko to gdy rybka jest , pokaże ile zostało, a gdy nie ma, to nic nie pokazuje, ale nie trzeba by tego robić, zawsze pomoze.
    ad3 mogłoby, tak jak najedzie się na statek już w porcie. 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Chciałabym zapytać, czy zmieniła Wam się częstotliwość pojawiania się łowisk ze skorupiakami? Osobiście odnoszę wrażenie, że pojawiają mi się częściej i niektóre mają sporo więcej ryb. I teraz, czy Zespół rzeczywiście wprowadził jakieś zmiany, czy też to ja mam wyjątkowe szczęście...?
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    ostatnie kilka dni są prawie codziennie co do ilości ryb nie zwracam na to uwagi są ryby to łapie niema to łapie inne 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ilości na łowisku większej nie zauważyłem, czasami są 3 ze skrupiakami, jak wyłowię to zostaje jedno lub żadnego, a jak wyłowię te co są to znowu się coś pojawia, więc wg mnie jest narazie tak samo.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Nie zauważyłam żadnych korzystnych zmian...heh

    obrazki ;) to potwierdzają...
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A miały jakieś być?może zespół zapomniał je wprowadzić  ;);););) -w kontraktach nie ma żadnych zmian korzystnych dla graczy ,skorupiaków w kontraktach wielkie ilości ,na łowiskach znikome a bywają dni kiedy nie ma ich wcale na łowiskach.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 04.03.2018
    No nie opowiadajcie.. A u mnie tak:



    I to już któreś łowisko z kolei (to obok też tak zasobne). Wczoraj było to samo (ponadto skorupiaki pojawiły się chyba ze 4 razy w ciągu dnia, o ile dobrze pamiętam). I przedwczoraj podobnie. Oczywiście czasami skorupiaków jest i mniej w łowisku (gdy są bliżej brzegu), ale jak widać na obrazku "większe" łowiska też się pojawiają. Fakt, czasem nie ma ich w ogóle, jak wszystko wyłowię (a na skorupiaki się rzucam jak oszalała, więc szybko znikają ;) ), ale zaraz znów się pojawiają.

    W moim osobistym odczuciu, jest ich po prostu więcej i pojawiają się częściej (codziennie od kilku dni) - a nie co kilka dni jak dotąd. Ale widać to tylko fart, a nie zasada, skoro u Was nic się nie zmieniło.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dla mnie Karadok nie jest to zasobne łowisko...szczególnie gdy stosunek skorupiaka do rybki jest taki :
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Niestety w kontraktach dalej królują skorupiaki - jak nie pod postacią "rybki", to zanęty.. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik