Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problem z zalogowaniem!

148

Komentarz

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Silos ..światowe mistrzostwa ..wszystko stoi w miejscu  :P..ciekawe co GGS z tym zrobi ..? 
    Część może wejść na farmę , a część nie  :(:(:(  :cold_sweat:
  • Ciekawe ile jeszcze tego typu niespodzianek czeka nas w tej grze? Dosyć, że pułapy są wysokie, to jeszcze przymusowa przerwa. Zaczynam odczuwać wielkie zniechęcenie tą grą.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witajcie

    W tej chwili serwery są niedostępne, dlatego tez niektórzy gracze nie mogą się połączyć z grą, Zespół pracuje w tej chwil aby to naprawić. Prosimy o cierpliwość.

    ~Yalenka
  • jest to ewidentny bug z powodu takiego ze wystąpił podczas gry a nie podczas zmiany czego kol wiek 

    połączenie zostało przerwane proszę spróbować połączyć się ponownie 

    co sie dzieje ???

    pozdrawiam i prosze o pomoc 
  • Trwają  Światowe Mistrzostwa; zbieranie produktów do silosa; event itd. A tu nagle gra zostaje wyłączona bez uprzedzenia. Człowiek coś tam planuje (wszak pewne opcje trwają w czasie rzeczywistym). I nagle myk - nie grasz! A czas leci. Rozumiem - awarie się zdarzają. Ale myślę że nie od rzeczy byłoby przemyśleć sprawę, nabyć serwery awaryjne - no i przede wszystkim zatrzymać tok zdarzeń w czasie rzeczywistym. Bo właśnie komuś może koło nosa przelecieć szansa na licencję (silos) i szlag trafi i włożone starania, i samego gracza. 
    Za takie wpadki powinny być sowite rekompensaty, ale nie jakieś nieprzydatne nasiona róż (bo z tych "nasion-wydarzeń już prawie żadne fanty nie lecą), czy inne "Dumy farmera" tylko coś naprawdę sensownego.
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    Karol serwery padły więc nie jesteś osamotniony ;)
  • Ale to powinno byc jakies oficjalne ogłoszenie tego a nie ze trzeba pisac zapytanie 
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    za dużo ludzi miało szanse na licencje to postanowili zadziałać :P 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 14.11.2017
    Witajcie 
    Zespół aktualnie pracuje nad naprawą serwerów, dostęp do gry jest niemożliwy dla wszystkich graczy.

    ~Yalenka
  • ,,dostęp do gry jest niemożliwy dla wszystkich graczy''. Nie prawda bo znajoma siedzi teraz na farmie  a ja od godziny nie moge.To gdzie tu sprawiedliwosc ?
  • SPRÓBUJCIE SIĘ JUŻ ZALOGOWAĆ 
    MNIE SIĘ UDAŁO

  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    zalogować się da ale ranking w leju nie działa nadal... Yalenko czy coś wiadomo kiedy może być ok? 
  • Naprawić prosimy ten milion bugów po padnięciu serverów, jest ich za duzo zeby opisac. 
  • strona gry.pl to już totalna masakra. Ludzie piszą że udaje im się zalogować przez waszą stronę, a jak zwykle gry.pl to totalne dno. Nie powinniście pozwalać im zakładać konta na dodatkowym serwerze (swoim) albo powinniście pozwolić graczom przenieść konta do was. Jest to możliwe skoro ludzie z gry.pl grają w tym samym sojuszu co inni gracze z innych stron. Gry.pl już dawno nie wywiązuje się wobec swoich graczy z obietnic typu naprawy czegoś czego dowodem są od nich maile.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    qwasiarz (PL1) powiedział(a):
    zalogować się da ale ranking w leju nie działa nadal... Yalenko czy coś wiadomo kiedy może być ok? 
    Witajcie
    Proszę o zapoznanie się z tym wpisem:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3712050/#Comment_3712050

    ~Yalenka
  • qwasiarz (PL1)qwasiarz (PL1) PL1 Posty: 59
    Yalenka powiedział(a):
    qwasiarz (PL1) powiedział(a):
    zalogować się da ale ranking w leju nie działa nadal... Yalenko czy coś wiadomo kiedy może być ok? 
    Witajcie
    Proszę o zapoznanie się z tym wpisem:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3712050/#Comment_3712050

    ~Yalenka
    Dzięki za szybkie info, oby tylko coś się nie posypało całkiem ale będę screeny robił na wszelki
  • svarti (PL1)svarti (PL1) Posty: 20
    edytowano 15.11.2017
    Wyskakuje mi okienko:
    Połączenie z grą zostało przerwane. Spróbuj połączyć się ponownie. [Połącz ponownie]

    Po kliknięciu na przycisk: [Połącz ponownie] mam ekran logowania z nieaktywnym przyciskiem [ZALOGUJ SIĘ].

    Po chwili pojawia się ponownie okno "połącz ponownie" i tak w kółko Macieju !!!

  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Witaj trwa szybka poprawka wiec nikt sie nie może zalogować 

    Nastepnym razem pisz tu żeby nie tworzyć spamu  :):)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/162509/problem-z-zalogowaniem#latest
  • ok
  • Dlaczego dalej nie ma dostępu do gry .
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Napisałem wyżej 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305


    To już nie szybkie poprawki a poważne prace konserwacyjne.
  • nie mogę zalogować sie do gry
  • Witam, mam problem z zalogowaniem  :'( za każdy raz widzę tylko w ułamku sekundy stronę do logowania i wyskakuje napis,, Połączenie przerwane spróbuj ponownie." Wczoraj było to samo ale po konserwie znikło a dziś problemy od nowa. A powiem szczerze nagrody które dostajemy w ramach rekompensaty nie są współmierne z tym jakie zadania w tym czasie wykonujemy. Przykład -wybraliśmy najtrudniejszy poziom eventu ,wiadomo trzeba zebrać dużo świnek w tym evencie i nie tylko świnek, jak mamy tego dokonać jak ciągle są problemy z logowaniem? A nagrody typu humus z wodorostów, karma z wodorostów, nawóz z wodorostów i to po 10 szt. nie zrekompensuje nam tego co zużyliśmy by uzbierać ilości w każdym kroku eventu. Proszę o przekazanie GGS  żeby zrobili to raz a porządnie. Pozdrawiam.
  • Dodam tylko że przez telefon z Puffin Browers można się do gry zalogować lecz to nie jest opcja by brać udział w MS , po prostu jest ciut za wolne, sprawdza się w przypadku chęci rozbudowy w czasie jak nie jesteśmy w domu przy laptopie czy komputerze .
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Witaj Masakracja

    Proszę o wykonanie czynności z następującej listy, gdyż zazwyczaj pomagają one w rozwiązaniu usterek:
    * Jako pierwsze sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Adobe Flash Player'a. Jeśli nie, znajdziesz najnowszą wersję pod adresem: http://get.adobe.com/de/flashplayer/?no_redirect.
    * Następnie sprawdź czy na Twoim komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej.
    * Niektóre rozszerzenia w przeglądarkach, takie jak ScriptSafe i NoScript mogą wchodzić w konflikt z Twoim Flash Playerem, upewnij się zatem, że są one wyłączone.
    * Włącz przeglądarkę oraz usuń pamięć podręczną. Zazwyczaj da się to zrobić przechodząc do opcji Twojej przeglądarki i wybierając historię (wyszukaj „usuń historię” lub „wyczyść dane przeglądania”, a następnie wybierz „Pliki cookie oraz inne dane stron i wtyczek”). Następnie odśwież stronę (F5 lub CTRL+R).
    * Na koniec zresetuj historię Flash. Można to uczynić korzystając ze strony pomocy programu Flash Player: www.macromedia.com/support/documentation/pl/flashplayer/help/settings_manager07.html , klikając na „Usuń wszystkie”. Po wszystkim należy zrestartować przeglądarkę.
    Jeżeli problem nadal występuje, wypróbuj wówczas inną przeglądarkę, np.: Chrome, Firefox, Opera itd. Jeśli to również nie pomoże proszę o kontakt z supportem gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Yalenka powiedział(a):
    Witaj Masakracja

    Proszę o wykonanie czynności z następującej listy, gdyż zazwyczaj pomagają one w rozwiązaniu usterek:
    * Jako pierwsze sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Adobe Flash Player'a. Jeśli nie, znajdziesz najnowszą wersję pod adresem: http://get.adobe.com/de/flashplayer/?no_redirect.
    * Następnie sprawdź czy na Twoim komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej.
    * Niektóre rozszerzenia w przeglądarkach, takie jak ScriptSafe i NoScript mogą wchodzić w konflikt z Twoim Flash Playerem, upewnij się zatem, że są one wyłączone.
    * Włącz przeglądarkę oraz usuń pamięć podręczną. Zazwyczaj da się to zrobić przechodząc do opcji Twojej przeglądarki i wybierając historię (wyszukaj „usuń historię” lub „wyczyść dane przeglądania”, a następnie wybierz „Pliki cookie oraz inne dane stron i wtyczek”). Następnie odśwież stronę (F5 lub CTRL+R).
    * Na koniec zresetuj historię Flash. Można to uczynić korzystając ze strony pomocy programu Flash Player: www.macromedia.com/support/documentation/pl/flashplayer/help/settings_manager07.html , klikając na „Usuń wszystkie”. Po wszystkim należy zrestartować przeglądarkę.
    Jeżeli problem nadal występuje, wypróbuj wówczas inną przeglądarkę, np.: Chrome, Firefox, Opera itd. Jeśli to również nie pomoże proszę o kontakt z supportem gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
    Witaj Yalenka, z czynności które mi podałaś wykonałam tylko jedną bo pozostałe mam najnowsze wersje :) wyczyściłam tylko ciasteczka i pomogło :) fakt zapomniałam o nich :)  (do tej pory czyściłam raz na tydzień ) lecz nie powinno tak być że przed każdym logowaniem trzeba będzie pamiętać by czyścić historię przeglądania z ciasteczek. Często wpadam z rana przed pójściem do pracy i mało kto wtedy pamięta o czyszczeniu historii przeglądania, a wieczorem przed wyłączeniem kompa dokładnie tak samo człowiek myśli tylko o tym by zamknąć kompa  ;p  :) Dziękuję za podpowiedzi . Pozdrawiam.
  • Witam, 
    Znów, drugi dzień pod rząd nie mogę się zalogować. Loguję się z kilku wyszukiwarek, gra się nie ładuje:( Co jest powodem? Czy też tak macie??
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    WinnerBarbara11 (PL1) powiedział(a):
    Witam, 
    Znów, drugi dzień pod rząd nie mogę się zalogować. Loguję się z kilku wyszukiwarek, gra się nie ładuje:( Co jest powodem? Czy też tak macie??
    Witaj 

    Proszę o wykonanie czynności z następującej listy, gdyż zazwyczaj pomagają one w rozwiązaniu usterek:
    * Jako pierwsze sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Adobe Flash Player'a. Jeśli nie, znajdziesz najnowszą wersję pod adresem: http://get.adobe.com/de/flashplayer/?no_redirect.
    * Następnie sprawdź czy na Twoim komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej.
    * Niektóre rozszerzenia w przeglądarkach, takie jak ScriptSafe i NoScript mogą wchodzić w konflikt z Twoim Flash Playerem, upewnij się zatem, że są one wyłączone.
    * Włącz przeglądarkę oraz usuń pamięć podręczną. Zazwyczaj da się to zrobić przechodząc do opcji Twojej przeglądarki i wybierając historię (wyszukaj „usuń historię” lub „wyczyść dane przeglądania”, a następnie wybierz „Pliki cookie oraz inne dane stron i wtyczek”). Następnie odśwież stronę (F5 lub CTRL+R).
    * Na koniec zresetuj historię Flash. Można to uczynić korzystając ze strony pomocy programu Flash Player: www.macromedia.com/support/documentation/pl/flashplayer/help/settings_manager07.html , klikając na „Usuń wszystkie”. Po wszystkim należy zrestartować przeglądarkę.
    Jeśli to również nie pomoże proszę o kontakt z supportem gry.

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Witam,
    Dlaczego gracz ewik 0102 nie może się zalogować do gry ?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik