Strona główna Pytania ogólne Big Farm

Znikające nagrody

Witam,jak w temacie w lejku otrzymaliśmy super wypasioną  nagrodę  ;);););) (żyzny ogród) który jak się okazuje wyparował  sporej części sojusznikom.Gracze którzy chcą ten ogród stawiać mają pisać do supportu czy wyparowanie tego to celowe działanie zespołu?????? Proszę o odpowiedz w tym temacie . Komentarz

 • Czarny (PL1)Czarny (PL1) PL1 Posty: 132
  Ano taka to znikająca nagroda , nie postawiliśmy znaczy nie potrzeba to zabrali haha
  Jak zwykle brawa dla zespołu GGS , ta gra zaczyna przypominać walkę Don Kichota :)

 • YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
  sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
  Witam,jak w temacie w lejku otrzymaliśmy super wypasioną  nagrodę  ;);););) (żyzny ogród) który jak się okazuje wyparował  sporej części sojusznikom.Gracze którzy chcą ten ogród stawiać mają pisać do supportu czy wyparowanie tego to celowe działanie zespołu?????? Proszę o odpowiedz w tym temacie . 
  Witajcie,
  żyzny ogród wciąż znajduje się w Waszym ekwipunku, ale z jakiegoś powodu nie jest widoczny dla Was. Na razie nie musicie pisać w tej sprawie do Supportu. Zespół ds. kontroli jakości i deweloperów są tego świadomi i próbują dowiedzieć się, dlaczego tak się stało i jak to naprawić.


  Pozdrawiam, 
  Yalenka
 • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
  Ale skoro jest nie widoczny dla Nas jako graczy to nie ma realnej możliwości wybudowania go,chyba,że się mylę.Mi osobiście niespecjalnie na tym ogrodzie zależy a to dlatego ,że nagroda którą muszę wybudować za złoto to dla mnie żadna nagroda,ale są gracze którzy z chęcią ten ogród postawią. Dziękuję za odpowiedz. • JiperJiper Inactive Posty: 495
  sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
  Ale skoro jest nie widoczny dla Nas jako graczy to nie ma realnej możliwości wybudowania go,chyba,że się mylę.Mi osobiście niespecjalnie na tym ogrodzie zależy a to dlatego ,że nagroda którą muszę wybudować za złoto to dla mnie żadna nagroda,ale są gracze którzy z chęcią ten ogród postawią. Dziękuję za odpowiedz.
  Witam,

  Miło słyszeć, że jednak nagroda komuś się podoba i że są w Twoim otoczeniu osoby które chętnie z niej skorzystają :) Zespół analizuje sytuację i myślę, że pozytywny feedback od Graczy będzie równie wartościowy co krytyka.

  Pozdrawiam,
  Jiper 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik