Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Happy Hour

Wczoraj pojawił się Happy Hour, tylko że wczoraj nie był poniedziałek a niedziela a mam niezaliczone wszystko na poniedziałek. A poniedziałku upłynęło zaledwie 17 minut.

Komentarz

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Czy błąd nadal występuje? Bo wprawdzie mówiąc u mnie wszystko wygląda w porządku.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • Akrobatka (PL1)Akrobatka (PL1) PL1 Posty: 69
    edytowano 06.11.2017
    Witaj Havao, ja mam niby zaliczone HH, tymczasem w banku 15% więcej.
  • Havao powiedział(a):
    Witam,

    Czy błąd nadal występuje? Bo wprawdzie mówiąc u mnie wszystko wygląda w porządku.

    Pozdrawiam,
    Havao
    witaj Havao  mam problem od wczoraj z HH ,80% po zalogowaniu o 18.06  nie zaliczyło mi niestety ,to samo dziś :(

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 07.11.2017
    A logowałaś, sie wcześniej  2 x  rano i w południe ?  bo jeśli nie to na pewno nie zaliczy :)
  • jola62 (PL1) powiedział(a):
    A logowałaś, sie wcześniej  2 x  rano i w południe ?  bo jeśli nie to na pewno nie zaliczy :)
    tak własnie ;)
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witajcie,

    Żeby zebrać największy dzienny bonus należy zalogować się 3 x w ciągu dnia w następujących godzinach: 7:00-9:00 12:00-15:00 18:00-21:00. 
    Bonusy jakie daje Happy Hours obowiązują jedynie w tych godzinach (nie są dostępne po 21:00). Jeśli ktoś nie zaloguje się w ciągu któregoś przedziału czasowego, nie otrzyma bonusu za cały dzień (największego). 

    Przykładowo jeśli ktoś we środę zaloguje się 2 x dziennie - przykładowo pomiędzy 7:00 a 9:00 pierwszy raz, oraz pomiędzy 18:00 a 21:00 drugi raz - otrzyma w trakcie pierwszego logowania 25% bonusu, a w ciągu drugiego logowania 50% (nawet jeśli loguje się o 18:00). P

    Jeśli ktoś uważa, że był zalogowany trzy razy, a logowania nie zaliczyło - jedynie co pozostaje mi poradzić to zgłosić sprawę do Supportu z dokładnym jej opisem.

    Jeśli chodzi natomiast o wczorajszy bonus 15% przy wymianie banku - wymiana dolarów na śnieżne dolary zawsze następuje z 15% bonusem, niezależnie od tego czy Happy Hours są obecnie dostępne czy nie. 

    Pozdrawiam,
    Havao


  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    śmieszy mnie to a zarazem irytuje jak to trzeba udowadniać zespołowi ,że jednak coś nie działa, u części sojuszników jest ok a u mnie i jeszcze kilku osobom nie zalicza. wieczornych logowań .Tak, tak rano i w południe byłem w grze i jest zaliczone ,teraz jestem w grze i nie zaliczone :(

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Obok masz przedziały w których musisz się zalogować 7-10; 12-15; 18-21; jeśli w czasie któregoś z okresu nie było cie w grze nie będziesz mieć wieczornego bonusu nawet jeśli jesteś zalogowany
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 08.11.2017
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Obok masz przedziały w których musisz się zalogować 7-10; 12-15; 18-21; jeśli w czasie któregoś z okresu nie było cie w grze nie będziesz mieć wieczornego bonusu nawet jeśli jesteś zalogowany
    tak wiem wiem o tych przedziałach , gram nie od dziś i już w poprzedniej edycji o tym pisali

    ps. pamietam jak Demona pisała ,że nie wystarczy być zalogowanym w tym czasie , trzeba jeszcze coś robic na farmie (choćby poruszać myszką) a wiec zasady znam

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Jeśli jesteś pewien że byłeś zalogowany w tych godzinach to zgłoś sprawę do suportu  gdzieś o tym  pisał Havo
  • sorki mam ten sam problem i ciekawe jak mi to wyrównacie załaczam lik patrz na godzinehttp://scr.hu/8ah2/2yrte
  • liczy sie kasa reszte maja w 4-literach

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik