Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.10.2017 | Sojusznicze Święto Ciężkiej pracy i więcej...

13234»

Komentarz

  • nagrody nagrodami, same śmieci niewarte uwagi, aleznowu się ten kompletny bubel sypie, już brakuje skrzynek u osoby u mnie w soju...
    miesiące to widać za mało na naprawienie...
    drogi ggsi-e, jak was nie stać na porządnego informatyka, może jakaś zrzutka pośród graczy ?  :D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    nagrody nagrodami, same śmieci niewarte uwagi, aleznowu się ten kompletny bubel sypie, już brakuje skrzynek u osoby u mnie w soju...
    miesiące to widać za mało na naprawienie...
    drogi ggsi-e, jak was nie stać na porządnego informatyka, może jakaś zrzutka pośród graczy ?  :D
    Tu chyba nawet nie o informatyka chodzi, tylko o dobrą wolę GGS, przecież trzeba tylko obniżyć te wymagania z kosmosu, ale może  balans tego nie wytrzyma?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Oczywiście macie rację, jak zawsze...34 kartki tego bublowego tematu wydatnie pokazują, że sprawa jest do ponownego rzetelnego rozpatrzenia.
    I nie napiszę ile tracę na telemonetach, których może być tylko 50...też foch albo czyjś kaprys bez uzasadnienia...po co mi nagroda ?...wiecznie przepada...nawet już nie liczę ile poszło w ..., wprawdzie zdzierca przychodzi częściej, to fakt...ale wypadku, gdy wydarzenia idą jedno po drugim i nagrodą są telemonety...zdzierca powinien na placu zamieszkać ;)
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    są jakieś szanse na to, że w listopadzie "dopiszą się" jeszcze do kalendarza lejek rybny i grzybki? :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik