Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

27.09.2017 | Nowy przyjaciel i zmiany na Głębokich Morzach

1711

Komentarz

  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    BlueBest6 (PL1) powiedział(a):
    6 stron pustej gadaniny ...... Moderatorzy i GGS  maja nas w ...... i milcza jak zakleci hahaha Szkoda tylko ze zyja z naszej kasy ....... po raz kolejny Żenada przez wielkie  Ż........pies trenowany robie sie bialy ( o prezetach juz nie wspomne ) kot badziewiasty ( zrobimy go za rok ) i nowosci o ktorych nic nikomu nie wiadomo , ale jak zawsze juz podali ....... PŁACIMY !!!!!!! ŻADAMY !!!!!! To My Utrzymujemy Was , A nie wy nas .................................. Zero szacunku i tolerancji mam juz do was
    Witaj,
    Złość za błędy w grze jest dla mnie zrozumiała, okraszana wulgaryzmami, już nie...
    Polecam pilnie zapoznać się przede wszystkim z zasadami panującymi na forum.

    ~Yalenka
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Witaj Yalenko czy ilości tych talizmanów nie mogą być drastycznie ograniczone bo minął tydzień jak pojawił się kot a ja mam zaledwie 1/26 żądanych talizmanów jeśli nic się nie zmieni to ta kocia kryjówka powinna zostać wyposażona w guzik z buldożerem zanim zostanie odblokowana bo zajęła miejsce dekoracji a zadowolenia nie daje
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Witaj Yalenko czy ilości tych talizmanów nie mogą być drastycznie ograniczone bo minął tydzień jak pojawił się kot a ja mam zaledwie 1/26 żądanych talizmanów jeśli nic się nie zmieni to ta kocia kryjówka powinna zostać wyposażona w guzik z buldożerem zanim zostanie odblokowana bo zajęła miejsce dekoracji a zadowolenia nie daje
    Dobry wieczór Farm Boy
    Zgłosiliśmy to jako sugestie do Zespołu, by liczba potrzebnych talizmanów zmalała i by kot został wyposażony w opcje wyburz ;) Jednak na chwilę obecna nie posiadam informacji zwrotnej, czy prośby Społeczności w tym temacie zostaną spełnione ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    rozumiem że liczy się tylko kasa choć przypominają mi się twoje słowa z wątku kici kici gdzie jesteś że kot nigdy nie będzie dostępny za złoto a te blisko 80 tyś żeby pominąć zbieranie talizmanów to jakaś fatamorgana 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    edytowano 05.10.2017
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    rozumiem że liczy się tylko kasa choć przypominają mi się twoje słowa z wątku kici kici gdzie jesteś że kot nigdy nie będzie dostępny za złoto a te blisko 80 tyś żeby pominąć zbieranie talizmanów to jakaś fatamorgana 
    Kot w całości jest dostępny za opcje dolarów i Twoją prace na farmie, jeśli jednak chcesz możesz pominąć zbieranie talizmanów za złoto. Jednak Zespól dotrzymał słowa i rozbudowa kota oraz jego zdobycie nie będzie i nie jest dostępna za złoto, tak jak w przypadku psa. Gdzie wyższe poziomy jego rozbudowy wymagają waluty premium.

    BlueBest6 (PL1) powiedział(a):
    A gdzie przepraszam sa wulgaryzmy w moim poscie co ?????? Złość TAK i owszem bo nic nikt nie robi w naszym kierunku ..... Wykorzystujecie nas graczy i naciągacie nas na kase ...... dopóki sprawa nie trafi do sądu za uzależnienie od gry i naciąganie od graczy kasy dopóty trwać będzie wasz proceder ...... to potwa już tylko kilka chwil .... kici kici miał będe ciebie brał .......
    To co było niestosowne w Twoim poście zostało przeze mnie edytowane. Polecam i zalecam lekturę zasad forum, nim Twoja przygoda zakończy się na wpisie numer 11.

    ~Yalenka
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    BlueBest6 (PL1) powiedział(a):
    Moge zrozumieć że negacja GGsu i moderatorów jest niedopuszczalna na forum .....czy wy czytaliscie regulamin ? czy gracie i wysylacie zlecenia rybne ? bo te 34 milony nijak sie ma do waszych opisow chyba ze jestescie wybrani i macie lepsze ........ciagle MS tez do niczego nie prowadza ,,,, ale z kim ja tu gadam ....... i tak maja nas za nic ... Wiec tak jak uprzednio PUSTA GADANINA 
    Nasz regulamin, gdyby był przez Ciebie choć raz przeczytany, nawet pobieżnie... uświadomił by Ci to, że Twój wpis forumowy to słowa spam. Więc uwolnię Cię na jakiś czas od możliwości spamowania forum ;) 

    Dostajesz ode mnie pierwsze ostrzeżenie.

    ~Yalenka
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    rozumiem że liczy się tylko kasa choć przypominają mi się twoje słowa z wątku kici kici gdzie jesteś że kot nigdy nie będzie dostępny za złoto a te blisko 80 tyś żeby pominąć zbieranie talizmanów to jakaś fatamorgana 
    Yalenka powiedział(a):
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    rozumiem że liczy się tylko kasa choć przypominają mi się twoje słowa z wątku kici kici gdzie jesteś że kot nigdy nie będzie dostępny za złoto a te blisko 80 tyś żeby pominąć zbieranie talizmanów to jakaś fatamorgana 
    Kot w całości jest dostępny za opcje dolarów i Twoją prace na farmie, jeśli jednak chcesz możesz pominąć zbieranie talizmanów za złoto. Jednak Zespól dotrzymał słowa i rozbudowa kota oraz jego zdobycie nie będzie i nie jest dostępna za złoto, tak jak w przypadku psa. Gdzie wyższe poziomy jego rozbudowy wymagają waluty premium.

    BlueBest6 (PL1) powiedział(a):
    A gdzie przepraszam sa wulgaryzmy w moim poscie co ?????? Złość TAK i owszem bo nic nikt nie robi w naszym kierunku ..... Wykorzystujecie nas graczy i naciągacie nas na kase ...... dopóki sprawa nie trafi do sądu za uzależnienie od gry i naciąganie od graczy kasy dopóty trwać będzie wasz proceder ...... to potwa już tylko kilka chwil .... kici kici miał będe ciebie brał .......
    To co było niestosowne w Twoim poście zostało przeze mnie edytowane. Polecam i zalecam lekturę zasad forum, nim Twoja przygoda zakończy się na wpisie numer 11.

    ~Yalenka
    O ile mi się wydaje, to jeżeli kupie talizmany za złoto to kot będzie działał a więc jednak będzie za złoto, przecież to proste wnioskowanie. Poza tym je w obietnice GGS nie wierzę, jak nic kot będzie rozbudowywany, także za złoto. 

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 05.10.2017
    Ja nie mam kota ;) bo jak zawsze wcale nie uwierzyłam w zapewnienia "za darmo" bo jak gram czas długi [chyba za długi] jeszcze niczego w tej grze nie było za darmo...sprytnie i przebiegle przyznam to zrobione...znak równości --->talizmany zbierane rok ? czy więcej ? i obok 79 tysięcy złota i kici kici mruczy natychmiast...myślę że zdecydowanie więcej Graczy wolałoby "psią wersję" i też informuję, że mimo zastrzeżenia sobie prawa do niezliczonej ilości błędów przez zespół,  Gracze na psa/psy wydali złoto...więc coś się za te straty należy...psy w moim sojuszu też cierpią...
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ale co z naprawą psa?!!!!! kiedy znowu będą prezenty?!!!!! dlaczego an ten temat milczycie? przekazliscie to słynnemu zespołowi chociaż? czy tylko to, ze zbielał? !!!!
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    ale co z naprawą psa?!!!!! kiedy znowu będą prezenty?!!!!! dlaczego an ten temat milczycie? przekazliscie to słynnemu zespołowi chociaż? czy tylko to, ze zbielał? !!!!
    Witaj Jolu62
    Będzie on naprawiony, jednak w obecnej chwili nie znamy daty planowanego HotFixu.
    Przekazaliśmy Zespołowi problem braku wypadania psich prezentów.

    ~Yalenka


  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    I jeszcze jakby kocią kryjówkę dało się przesunąć, bo na razie zapuszcza korzenie.
  • jacobs (PL1)jacobs (PL1) PL1 Posty: 69
    Hej :) kocią kryjówkę możesz przestawić ,obok opcji buduj masz kursor tam jest opcja przesuń myślę że pomogłem pozdrawiam :)
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Dzięki :) Nigdy z tego nie korzystałem, zawsze menu kołowe. Myślę, że wielu o tym zapomniało :)
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    "Największe zyski będzie można czerpać z kompletowania kontraktów, jednak od teraz Gracze będą mieli także możliwość bezpośredniej sprzedaży ryb, za odpowiednio niższą kwotę niż poprzednio. 

    W celu zapewnienia lepszych doświadczeń z targiem rybnym - nagrody kontraktowe również zostaną zmienione, w szczególności w przypadku, gdy poziom kontraktów nie jest jeszcze wystarczająco rozwinięty"

    Nie czerpię szczególnych zysków z kompletowania kontraktów, ponieważ w ich przytłaczającej większości mam małże i ostrygi (mimo odrzucania wciąż pojawiają się podobne). A każdy kto wysyła łodzie na połowy wie, że ilości tych drobnych skorupiaków, które można jednorazowo złowić, są znikome. Ze "skorupiakowymi" łowiskami też szału nie ma. Homarami natomiast mogę obdzielić szczodrze cały swój sojusz i jeszcze mi zostanie. Hucznie zapowiadane zyski z targu (do 34 mln $ dziennie) to dla mnie nonsens. Targu nie mogę z kolei rozwinąć, bo kontrakty lecą jeden za drugim do kosza. Premia spada. Raz na jakiś czas dozbieram w pocie czoła ostrygi i małże, puszczę zamówienie, odczekam swoje, i co? Niespodzianka, znów ostrygi i małże.

    Nie mówiąc już o takich perełkach:

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Dokładnie tak jest jak pisze Mmajunia...obiecanych milionów nie ma, odrzucając kontrakty cofamy się w rozwoju rybnym ;)

  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 08.10.2017
    Wasze kontrakty to jeszcze nic, bo prawdziwy kunszt tego, ze osoby odpowiadające za targ nie maja bladego pojęcia miedzy balansem łowiska-targ pokazują np w takim kontrakcie, który oczywiście zostaje od razu wywalony. Normalnie nie miałbym zastrzeżeń, czy kontrakt wypełnię w tydzień czy w dwa, bo dolary i tak wpadną tak jak ma to miejsce na normalnym targu. Jednak na rybnym gdzie mamy pewnie z 90% na kontrakt z skorupiakami takie ilości są delikatnie pisząc przesadzone.



    Prosiłbym również moderatorów o dopytanie o bardzo ważna rzecz, która mi się dzisiaj drugi raz przytrafiła. Wbijając kategorie na 99 poziom powinna mi ona już na takim poziomie pozostać, nawet jeśli będę odrzucał kontrakty z tej samej kategorii. Niestety tak się nie stało i po odrzuceniu kontraktów na 99 poziomie spadły mi na niższy. Mamy napisane w OO, ze targ rybny ma ta sama mechanikę co organiczny, wiec albo to jakiś błąd, albo nie ma wcale tej samej mechaniki.

    Chciałbym się zabrać za następna kategorie, ale jak to zrobić, gdy pierwsza po odrzuceniu spada, mimo ze już nie powinna. Ze spora irytacja co mi się rzadko zdarza rozwijałem ten targ, żeby mieć maksymalne profity a tutaj jeszcze na koniec takie rozczarowanie.

    P.S. Doczytałem ze jest napisane, ze ma podobna a nie taka sama mechanike, wiec mój błąd, chodź nie zmienia to faktu, ze jeśli to nie jest błąd to po co tyle kategorii jak nie da się ich rozwinąć.
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Wasze kontrakty to jeszcze nic, bo prawdziwy kunszt tego, ze osoby odpowiadające za targ nie maja bladego pojęcia miedzy balansem łowiska-targ pokazują np w takim kontrakcie, który oczywiście zostaje od razu wywalony. Normalnie nie miałbym zastrzeżeń, czy kontrakt wypełnię w tydzień czy w dwa, bo dolary i tak wpadną tak jak ma to miejsce na normalnym targu. Jednak na rybnym gdzie mamy pewnie z 90% na kontrakt z skorupiakami takie ilości są delikatnie pisząc przesadzone.



    Prosiłbym również moderatorów o dopytanie o bardzo ważna rzecz, która mi się dzisiaj drugi raz przytrafiła. Wbijając kategorie na 99 poziom powinna mi ona już na takim poziomie pozostać, nawet jeśli będę odrzucał kontrakty z tej samej kategorii. Niestety tak się nie stało i po odrzuceniu kontraktów na 99 poziomie spadły mi na niższy. Mamy napisane w OO, ze targ rybny ma ta sama mechanikę co organiczny, wiec albo to jakiś błąd, albo nie ma wcale tej samej mechaniki.

    Chciałbym się zabrać za następna kategorie, ale jak to zrobić, gdy pierwsza po odrzuceniu spada, mimo ze już nie powinna. Ze spora irytacja co mi się rzadko zdarza rozwijałem ten targ, żeby mieć maksymalne profity a tutaj jeszcze na koniec takie rozczarowanie.

    P.S. Doczytałem ze jest napisane, ze ma podobna a nie taka sama mechanike, wiec mój błąd, chodź nie zmienia to faktu, ze jeśli to nie jest błąd to po co tyle kategorii jak nie da się ich rozwinąć.
    Dzień dobry xPiotorux

    Dopytałam się w kwestii kontraktów i wygląda na to, że jest to błąd i proszę byś zgłosił to do naszego Działu Wsparcia. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka

  • Yalenko mam prośbę -  po wprowadzeniu kota moje psy na Smakoszu i Kwiatowej nie dają prezentu
    a jak wiadomo psy mamy podnoszone za złoto, które to kupujemy za nasze realne pieniądze dlatego proszę o Twoją reakcję i wspomnienie o tym Zespołowi. Z nadzieją czekamy na naprawienie błędu bo koszty są nadal po Naszej stronie.Pozdrawiam
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    jadwiga2901 (PL1) powiedział(a):
    Yalenko mam prośbę -  po wprowadzeniu kota moje psy na Smakoszu i Kwiatowej nie dają prezentu
    a jak wiadomo psy mamy podnoszone za złoto, które to kupujemy za nasze realne pieniądze dlatego proszę o Twoją reakcję i wspomnienie o tym Zespołowi. Z nadzieją czekamy na naprawienie błędu bo koszty są nadal po Naszej stronie.Pozdrawiam
    Witaj Jadwigo
    Zespół  jest o tym błędzie poinformowany, czekamy nadal na informacje kiedy zostanie on naprawiony.
    Dlatego proszę o cierpliwość ;)

    Pozdrawiam,
    Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Yalenka a dlaczego nie moge zalogowac sie na serwer testowy ??
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Yalenka a dlaczego nie moge zalogowac sie na serwer testowy ??
    Będziesz mógł się na niego zalogować jak tylko zostanie otwarty ;)

    ~Yalenka
  • Yalenka powiedział(a):
    Dzień dobry xPiotorux

    Dopytałam się w kwestii kontraktów i wygląda na to, że jest to błąd i proszę byś zgłosił to do naszego Działu Wsparcia. 

    Pozdrawiam,
    Yalenka

    Dziękuje za odpowiedz i może napisze, chodź mi się to wcale nie widzi i tak zresztą naprawiać będą latami, jeśli w ogóle to zrobią :D. Ehh te błędy :).
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Yalenka ja mam pytanie  w OO było powiedziane że pomiedzy 15-16 zostanie włączony serwer testowy, dlaczego go niema ?? 
  • YalenkaYalenka Guest Posty: 2,496
    Damiankedzia (PL1) powiedział(a):
    Yalenka ja mam pytanie  w OO było powiedziane że pomiedzy 15-16 zostanie włączony serwer testowy, dlaczego go niema ?? 
    Jak widzisz mamy opóźnienie by otworzyć serwer testowy, Zespół nadal pracuje nad jego uruchomieniem.

    ~ Yalenka
  • Sensei (PL1)Sensei (PL1) PL1 Posty: 3,162
    Dziekuje za odpowiedz ;)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Zajrzałam do "crazy big farm"... akurat targ rybny jest na świeżo zaktualizowany i wynika jednoznacznie że jak się więcej odrzuca niż wykonuje kontraktów, to następuje cofanie wartości.

  • judka87 (PL1)judka87 (PL1) PL1 Posty: 25
    Pytanie do moderatorow - czy 'zespol' zamierza cos zrobic z kotem na smakoszu? Uplynal kolejny tydzien a poprawek ani widu ani slychu, talizmany nie wypadaja a zburzyc nie moge...
    Nie chce uzywac wulgarnego jezyka ale naprawde juz mnie to...irytuje...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik