Strona główna Pytania ogólne Big Farm

Przedmioty kolekcji

Tak z ciekawości spytać chciałam gdzie wywiało opcje zakupu przedmiotów kolekcji za dolary w ulubionych ofertach?bo dawno dawno ich nie było.....będą one jeszcze???

Komentarz

• HavaoHavao Guest Posty: 963
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Tak z ciekawości spytać chciałam gdzie wywiało opcje zakupu przedmiotów kolekcji za dolary w ulubionych ofertach?bo dawno dawno ich nie było.....będą one jeszcze???
    Witam,

Ulubione oferty są losowe, więc wkrótce pewnie się pojawią.

~Havao

• sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 10.10.2017
    Czy przedmioty kolekcji  dostępne do kupienia za dolary w ulubionych ofertach zostały wycofane??

Ze względu na brak odpowiedzi podbijam pytanie,tylko proszę mi nie pisać o losowości bo przedmiotów kolekcji nie było dobrych kilka miesięcy więc trudno to nazwać jakkolwiek losowością
    Post edited by sylwiazelazna (PL1) on

• YalenkaYalenka Inactive Posty: 2,496
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Czy przedmioty kolekcji  dostępne do kupienia za dolary w ulubionych ofertach zostały wycofane??

Ze względu na brak odpowiedzi podbijam pytanie,tylko proszę mi nie pisać o losowości bo przedmiotów kolekcji nie było dobrych kilka miesięcy więc trudno to nazwać jakkolwiek losowością
    Odpowiedź zamieściłam tu:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3671245/#Comment_3671245

Moja prośba to byś nie zamieszczała tego samego pytania w kilku miejscach na forum.

Pozdrawiam,
    Yalenka

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik