Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Znikające zanęty

Czy ktoś z graczy ma problemy ze znikającymi zanętami? Tzn.że je produkuje,np z tuńczyków a po wyprodukowaniu ma dalej stan 0 ?

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Z każdego rodzaju ryb można wyprodukować dwa typy zanęt: zwykłą (po prostu zanęta) oraz konkretnie nazwaną zanętą z tej ryby, np. zanęta z tuńczyka właśnie. Sprawdź, czy na pewno produkujesz tę właściwą, bo czasem można się pomylić.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    u mnie to samo, mam wyprodukować na targ zanęty na tuńczyki, umiem czytać, wstawiłam drugi raz, mam oddać 9, drugi raz wyprodukowałam 16, i ani rusz nie mogę dodać do kontraktu bo ciągle jest zero.
  • Na pewno produkujesz zwykła zanętę ,  u mnie  w  sojuszu  była podobna  sytuacja  , są  dwa  rodzaje  i przy produkcji nazywają  się podobnie 
  • karadok (PL1) powiedział(a):
    Z każdego rodzaju ryb można wyprodukować dwa typy zanęt: zwykłą (po prostu zanęta) oraz konkretnie nazwaną zanętą z tej ryby, np. zanęta z tuńczyka właśnie. Sprawdź, czy na pewno produkujesz tę właściwą, bo czasem można się pomylić.
    Zgadza się,członek mojego sojuszu puszczał zanęty z tuńczyków,ale jako zanęty,a nie zanęty z tuńczyka,dzięki karadok,za podpowiedź,ale po ostatnich "nowelizacjach"tej gry,to już wszystkiego można się czepiać:)

    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    u mnie to samo, mam wyprodukować na targ zanęty na tuńczyki, umiem czytać, wstawiłam drugi raz, mam oddać 9, drugi raz wyprodukowałam 16, i ani rusz nie mogę dodać do kontraktu bo ciągle jest zero.
    Sprawdź właśnie też czy robisz ZANĘTY czy ZANĘTY Z.... :)
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Dzięki za podpowiedź. Nie pomyślałam, że mogą być dwie różne zanęty o takiej samej nazwie, to chore. ale i tak nie warto tego robić za 1 szczotkę i 0 kasy

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik