Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Zapraszamy do Zespołu Forum Goodgame Big Farm

Asia07Asia07 Posty: 2,492
edytowano 24.07.2017 w Oficjalne Ogłoszenia
Witajcie Big Farmerzy! 

Starsi i Młodsi, Dziewczyny i Chłopaki, proszę o chwilę uwagi ;) Z pewnością są wśród Was Ci, którzy chcą czegoś więcej i mają potrzebę dać z siebie coś więcej na rzecz Społeczności Forum Goodgame Big Farm. To jest TEN Moment, aby wyjść z ukrycia i zasilić szereg naszych Moderatorów!


Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać Moderatorem Goodgame Big Farm? 

1. Poszukujemy osób pełnoletnich, ale nie martw się, jeśli nie spełniasz tego warunku a masz chęci pomóc; zapraszamy do kontaktu mimo wszystko. Nie możemy zaproponować Ci roli Moderatora, ale na pewno będą inne dziedziny, w których możesz pomóc naszemu Zespołowi i przyczynić się do rozwoju naszej farmerskiej Społeczności, a gdy osiągniesz pełnoletniość, zaprosimy Cię do współpracy w naszym gronie. 

2. Dobry Moderator powinien być chętnym na podejmowanie nowych wyzwań i gotowym na pomoc Graczom na forum, na ile tylko jest w stanie tej pomocy udzielić. Nie musi wiedzieć wszystkiego i znać odpowiedzi na każde z pytań, ale powinien znać drogi, by w miarę możliwości uzyskać dla Graczy brakujące informacje od naszego Zespołu. 

3.  Trzeba być komunikatywnym, biegle posługiwać się językiem polskim i być aktywnym nie tylko w grze, ale i na forum, które stanie się dla Moderatora narzędziem pracy.

4. Znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego) będzie dodatkowym atutem, choć nie jest wymogiem koniecznym (ostatecznie od czego są translatory ;)). 

5. Cechy takie jak: uprzejmość, spokój, opanowanie i ogromne pokłady cierpliwości na pewno ułatwią codzienność na forum i będą mile widziane u potencjalnych Kandydatów na to stanowisko. Jeśli czujesz, że to cały/a Ty. Zapraszamy!

6. Dobry Moderator to kreatywna Dusza Społeczności. 

Czego można oczekiwać ze strony Zespołu? 

1. Jednym z największych przywilejów bycia Moderatorem jest bezpośredni dostęp do kanałów informacji z przedstawicielami naszego Zespołu Big Farm, dzięki czemu, jako Moderatorzy jesteście bliżej źródła informacji, niż kiedykolwiek wcześniej. 

2. Budżet moderatorski do dyspozycji na potrzeby organizowania konkursów i nagradzania aktywności Graczy na forum. 

3. W zamian za działania na rzecz Społeczności forum, Moderatorzy otrzymują drobną gratyfikację w postaci waluty premium (wysokość uzależniona od stopnia aktywności na forum, ale to nie powinien być czynnik decydujący o podjęciu się tego zadania). Bycie Moderatorem to swego rodzaju powołanie do pomocy Społeczności Forum a od naszych Moderatorów oczekujemy, by byli chętni i gotowi, by na co dzień tego wsparcia udzielać.  

4. Okazjonalnie można spodziewać się drobnych niespodzianek ;). Ważne, by podkreślić, że stanowisko Moderatora i przywileje z nim związane w żadnej mierze nie mają wpływu na pozycję Gracza w grze. 


Wszystkich śmiałych i nieśmiałych, ale chętnych do podjęcia nowego wyzwania i przystąpienia do szeregu Moderatorów, serdecznie zapraszam do kontaktu i przesłania kilku słów o sobie w ramach wiadomości prywatnej. Dajcie się poznać! Zapraszam w imieniu całego Zespołu oraz własnym!  ;) 

Asia
Senior Community Manager Big Farm  


Post edited by Yalenka on
Sign In to comment.