Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Nie zaliczone zadanie na użycie wabika na bassy

Od pewnego czasu wykonuję cały czas to samo zadanie dotyczące użycia wabik na bassy i wciąż nie jest zaliczone, przelogowywanie nie pomaga, łowienie na innych farmach , kupno dodatkowego wabika też nic nie daje, wciąż zadanie mam niezaliczone i tyko sprzęt się zużywa, a ja nie mogę przejść do kolejnego zadania nie mówiąc już o stoczni, która przez to stoi.

Komentarz

  • BarbaraM (PL1)BarbaraM (PL1) Posty: 13
    edytowano 27.06.2017
    Dzięki, ale wszystko to zrobiłam już wcześniej i to wiele razy i wciąż nic, do supportu też napisałam, ale problem wciąż nierozwiązany  :( już nie wiem, co robić. A może to też wymaga jakiejś określonej liczby WPD?
  • Musisz mieć 20 poziom. Ale pewnie go już masz. To jeśli wszystko robiłaś i nic to współczuję i tylko czekać na szybką odpowiedz od GGS. Pozdrawiam.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 27.06.2017
    BarbaraM (PL1) powiedział(a):
    Dzięki, ale wszystko to zrobiłam już wcześniej i to wiele razy i wciąż nic, do supportu też napisałam, ale problem wciąż nierozwiązany  :( już nie wiem, co robić. A może to też wymaga jakiejś określonej liczby WPD?
    U mnie sojuszniczka też miała z tym problem, jak i z użyciem wabików, wszystko ok robiła i zadania nie zaliczało..
    czyściła pamięć w przeglądarce itp Support zresetował Jej zadania od początku i też nie pomogło....
    Zatrybiło dopiero jak weszła na grę z innego komputera... 
    no nie wiem czemu tak..może coś z oprogramowaniem nie tak :/
    Ale jak masz możliwość sprawdzić to na innym komputerze, czy zadziała to może się uda..
  • Dziękuję za pomoc, poziom mam 15 (nie chciało mi się łowić :p )i to pewnie dlatego. Swoją drogą ciekawe, że kupienie wabika zaliczył... Nic biorę się za intensywne łowienie w takim razie i i zdobywanie WPD :)
  • Nie działa mi górny pasek do łowienia ryb od jakiegoś czasu,nie mam jak wykonywać zadań zero reakcji czy to jakiś błąd?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik