Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

23.06.2017 | Szkoła Shinkei Suijaku

1510

Komentarz

  • Krzystofpylak79 (PL1)Krzystofpylak79 (PL1) PL1 Posty: 127
    edytowano 28.06.2017
    A pro po, tak jak powyżej wszystkie czołowe miejsca są zajente przez sojusz Marchewek lub przez ich członków którzy w niewyjaśnionych okolicznościach poprzechodzili i przechodzą do innych sojuszów ,zarażając ich chorobą walki za złoto. Ten sojusz od kilku dziesięciu zawodów jest na 1 miejscu , i tu rzuca się pytanie: Czy w tym sojuszu niema graczy z GGS którzy mają kody na nielimitowane złoto i dolary ?.Czy to nie podstęp ze strony GGS żeby manipulować graczami by kupowali złoto ? Czy GGS nie zmnieniło właściciela ,bo przez ostatnie 2 lata ta gra się zmnieniła diametralnie na gorsze.A wrcając do tematu moderatorów : nie dają rady już wymyślać kłamstw którymi nas karmią od jakiegoś czasu a teraz gdy rozgorzała dyskusja o bubel chiński po prostu się wycofali bo zabrakło im synonimów które by nas graczy uspokoiło cho ciasz na chwile ale wszystko ma swe granice i cierpliwość która w naszym przypadku (na pewno większość się ze mną zgodzi) się wyczerpała lub jest na granicy
  • Krzystofpylak79 (PL1) powiedział(a):
    A pro po, tak jak powyżej wszystkie czołowe miejsca są zajente przez sojusz Marchewek lub przez ich członków którzy w niewyjaśnionych okolicznościach poprzechodzili i przechodzą do innych sojuszów ,zarażając ich chorobą walki za złoto. Ten sojusz od kilku dziesięciu zawodów jest na 1 miejscu , i tu rzuca się pytanie: Czy w tym sojuszu niema graczy z GGS którzy mają kody na nielimitowane złoto i dolary ?.Czy to nie podstęp ze strony GGS żeby manipulować graczami by kupowali złoto ? Czy GGS nie zmnieniło właściciela ,bo przez ostatnie 2 lata ta gra się zmnieniła diametralnie na gorsze.A wrcając do tematu moderatorów : nie dają rady już wymyślać kłamstw którymi nas karmią od jakiegoś czasu a teraz gdy rozgorzała dyskusja o bubel chiński po prostu się wycofali bo zabrakło im synonimów które by nas graczy uspokoiło cho ciasz na chwile ale wszystko ma swe granice i cierpliwość która w naszym przypadku (na pewno większość się ze mną zgodzi) się wyczerpała lub jest na granicy
    W ogóle nie zdziwiłabym się jakby były takie "wtyki" kuszące innych graczy do wydawania prywatnych pieniędzy na złoto. Bo skoro innym "graczom" się udało to czemu nie przysłowiowemu Kowalskiemu?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Wspaniały event! Rewelacja! Miałem parę żetonów Fyku ... Faku F..k Feik...  Szu.. a niech je cholera weźmie. 
    żadna siła mnie nie zmusi do zakupu za złoto tego czegoś, oddaję walkowerem ten, to coś. Szkoda czasu i złota.
    pozdrawiam
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    a wiecie co mnie najbardziej wkurzyło - pisali nam, że mamy wydać szczęśliwe monety, bo jak nie wydamy, zabiorą, przepadną.. stracimy..
    Więc, Ci którzy przez tyle dni wyczekiwali swoich wymarzonych ofert i się ich nie doczekali, w końcu wydali na byle g...., aby tylko coś z tego mieć, bo inaczej przepadną, tak nam pisano i to w Oficjalnych Ogłoszeniach.
    A tu się okazuje, że monety nadal siedzą grzecznie w magazynie, nic im się nie stało, a nawet są nagrodą w tej "Szkole .....", czyli będzie z nich jakaś korzyść...
    A mogłam zostawić te swoje monety, które uzbierałam na irlandzki kurnik, wcale by nie przepadły , a może za chwilę się okaże że mogłabym je wydać dużo korzystniej, niż wtedy. gdy nas kłamali, że przepadną..
    eh szkoda słów

    No i proszę Kasiu - w chwili obecnej na naszym serwerze jest wydarzenie ,,Świetne oferty,, w których walutą są szczęśliwe monety.
    Nie tak dawno Moderator pisał, aby zakupić za resztę posiadanych monet coś co Nam się przyda, gdyż monety miały przepaść a dzisiaj mamy event w którym walutą są złote krążki.
    Czy ktoś tu robi z Nas ..... ?
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    martaola1 (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    a wiecie co mnie najbardziej wkurzyło - pisali nam, że mamy wydać szczęśliwe monety, bo jak nie wydamy, zabiorą, przepadną.. stracimy..
    Więc, Ci którzy przez tyle dni wyczekiwali swoich wymarzonych ofert i się ich nie doczekali, w końcu wydali na byle g...., aby tylko coś z tego mieć, bo inaczej przepadną, tak nam pisano i to w Oficjalnych Ogłoszeniach.
    A tu się okazuje, że monety nadal siedzą grzecznie w magazynie, nic im się nie stało, a nawet są nagrodą w tej "Szkole .....", czyli będzie z nich jakaś korzyść...
    A mogłam zostawić te swoje monety, które uzbierałam na irlandzki kurnik, wcale by nie przepadły , a może za chwilę się okaże że mogłabym je wydać dużo korzystniej, niż wtedy. gdy nas kłamali, że przepadną..
    eh szkoda słów

    No i proszę Kasiu - w chwili obecnej na naszym serwerze jest wydarzenie ,,Świetne oferty,, w których walutą są szczęśliwe monety.
    Nie tak dawno Moderator pisał, aby zakupić za resztę posiadanych monet coś co Nam się przyda, gdyż monety miały przepaść a dzisiaj mamy event w którym walutą są złote krążki.
    Czy ktoś tu robi z Nas ..... ?
    Też mnie to wkurrrrrrr.....rzyło, bo Havao pisał abyśmy kupili cokolwiek, więc kupiłam jakieś cholerne karmy, a miałam 30 tys na domek i co, i co ?  i zostałam zrobiona w balona i pewnie nie ja jedna a 100% farmerów ....!!!! siet.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    martaola1 (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    a wiecie co mnie najbardziej wkurzyło - pisali nam, że mamy wydać szczęśliwe monety, bo jak nie wydamy, zabiorą, przepadną.. stracimy..
    Więc, Ci którzy przez tyle dni wyczekiwali swoich wymarzonych ofert i się ich nie doczekali, w końcu wydali na byle g...., aby tylko coś z tego mieć, bo inaczej przepadną, tak nam pisano i to w Oficjalnych Ogłoszeniach.
    A tu się okazuje, że monety nadal siedzą grzecznie w magazynie, nic im się nie stało, a nawet są nagrodą w tej "Szkole .....", czyli będzie z nich jakaś korzyść...
    A mogłam zostawić te swoje monety, które uzbierałam na irlandzki kurnik, wcale by nie przepadły , a może za chwilę się okaże że mogłabym je wydać dużo korzystniej, niż wtedy. gdy nas kłamali, że przepadną..
    eh szkoda słów

    No i proszę Kasiu - w chwili obecnej na naszym serwerze jest wydarzenie ,,Świetne oferty,, w których walutą są szczęśliwe monety.
    Nie tak dawno Moderator pisał, aby zakupić za resztę posiadanych monet coś co Nam się przyda, gdyż monety miały przepaść a dzisiaj mamy event w którym walutą są złote krążki.
    Czy ktoś tu robi z Nas ..... ?
    ja to już sie zastanawiam czy nie napisać do supportu , że w związku z tym, że wprowadzili nas w błąd, po prostu okłamali, niech oddadzą mi moje 60 tys monet a zabiorą z powrotem wszystko to, co za nie kupiłam w desperacji, bo mówili , że przepadną  /wydałam wówczas na same bzdety typu różyczki, ryż, żetony, przedmioty do kolekcji, bo nic lepszego nie było .../ 
    A teraz stoi Pan złoty Omar i skąd mam brać te monety???? 
    Skoro oni na początku roku podają nam plany, jakich aktualizacji możemy się spodziewać na dany rok, czyli planowanie w grze jest długo przed tym, zanim jakiś nowy element trafi do gry.. to kilka miesięcy temu nie wiedzieli, że te szczęśliwe monety znowu pojawią się w grze??
    Myślę , że wiedzieli, tylko celowo wprowadzono nas w błąd, abyśmy teraz zdobywali je za złoto... a nie kitrali po magazynach i czekali na wymarzoną ofertę..

  • Jak to się mówi tylko spokój nas uratuje :) Może dziś dostaniemy wyjaśnienia.
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    martaola1 (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    a wiecie co mnie najbardziej wkurzyło - pisali nam, że mamy wydać szczęśliwe monety, bo jak nie wydamy, zabiorą, przepadną.. stracimy..
    Więc, Ci którzy przez tyle dni wyczekiwali swoich wymarzonych ofert i się ich nie doczekali, w końcu wydali na byle g...., aby tylko coś z tego mieć, bo inaczej przepadną, tak nam pisano i to w Oficjalnych Ogłoszeniach.
    A tu się okazuje, że monety nadal siedzą grzecznie w magazynie, nic im się nie stało, a nawet są nagrodą w tej "Szkole .....", czyli będzie z nich jakaś korzyść...
    A mogłam zostawić te swoje monety, które uzbierałam na irlandzki kurnik, wcale by nie przepadły , a może za chwilę się okaże że mogłabym je wydać dużo korzystniej, niż wtedy. gdy nas kłamali, że przepadną..
    eh szkoda słów

    No i proszę Kasiu - w chwili obecnej na naszym serwerze jest wydarzenie ,,Świetne oferty,, w których walutą są szczęśliwe monety.
    Nie tak dawno Moderator pisał, aby zakupić za resztę posiadanych monet coś co Nam się przyda, gdyż monety miały przepaść a dzisiaj mamy event w którym walutą są złote krążki.
    Czy ktoś tu robi z Nas ..... ?
    Też mnie to wkurrrrrrr.....rzyło, bo Havao pisał abyśmy kupili cokolwiek, więc kupiłam jakieś cholerne karmy, a miałam 30 tys na domek i co, i co ?  i zostałam zrobiona w balona i pewnie nie ja jedna a 100% farmerów ....!!!! siet.
    Dokładnie i ja się tak ,,załatwiłam".
    Posiadałam sporo monet a po ogłoszeniu przez Moderatora wydałam je na jakiś badziew a teraz proszę - ,,Świetne Oferty" zawitały.
    Naprawdę choć bym nie wiem jak się starała to w kulturalny i grzeczny sposób tego nie da rady skomentować ...
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 29.06.2017
    martaola1 (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    a wiecie co mnie najbardziej wkurzyło - pisali nam, że mamy wydać szczęśliwe monety, bo jak nie wydamy, zabiorą, przepadną.. stracimy..
    Więc, Ci którzy przez tyle dni wyczekiwali swoich wymarzonych ofert i się ich nie doczekali, w końcu wydali na byle g...., aby tylko coś z tego mieć, bo inaczej przepadną, tak nam pisano i to w Oficjalnych Ogłoszeniach.
    A tu się okazuje, że monety nadal siedzą grzecznie w magazynie, nic im się nie stało, a nawet są nagrodą w tej "Szkole .....", czyli będzie z nich jakaś korzyść...
    A mogłam zostawić te swoje monety, które uzbierałam na irlandzki kurnik, wcale by nie przepadły , a może za chwilę się okaże że mogłabym je wydać dużo korzystniej, niż wtedy. gdy nas kłamali, że przepadną..
    eh szkoda słów

    No i proszę Kasiu - w chwili obecnej na naszym serwerze jest wydarzenie ,,Świetne oferty,, w których walutą są szczęśliwe monety.
    Nie tak dawno Moderator pisał, aby zakupić za resztę posiadanych monet coś co Nam się przyda, gdyż monety miały przepaść a dzisiaj mamy event w którym walutą są złote krążki.
    Czy ktoś tu robi z Nas ..... ?
    Również kupiłem byle co za wszystkie monety które mi zostały, a teraz takie coś. Jak już zdecydowali ze Omar z monetami będzie stałym elementem w grze, bo raczej dlatego jest. To może chociaż niech zrobią ze podczas jego wizyty, monety wypadają tak jak było w trakcie eventu, w innym wypadku po cholerę jest mi potrzebny jak i tak nic nie kupie?
    Chodź co tutaj pisać, skoro i tak to zostaje u nas, bo przecież moderatorzy zaginęli w akcji.
  • to jest nielogiczne. skąd my mamy wiedzieć jakie karty do siebie pasuja? mi brakło 1 pary :( a poza tym jedna runda i koniec bo te żetony specjane to jedynie za złoto...
  • Wywala mnie z gry cały czas :wink:
  • AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    Wywala mnie z gry cały czas :wink:
    Mnie również wywala.
  • mnie też
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 29.06.2017

    Janinko...jeśli dobrze pamiętasz już pisałam o zaburzonej komunikacji pomiędzy Graczami a GGS. A ucieczka Asi z forum jest tego wystarczającym dowodem. Przekazanie czego Moderatorom nastąpiło ? umieszczenia OO w OO ? a jaka to sztuka wkleić wiadomość? Sztuką jest udzielić wyczerpujących informacji. Przeczytałam że nigdy takich informacji na forum nie było ! Nie było...oczywiście że nie było bo nic w grze nie było...to może nie było o co pytać. Teraz pytanie, goni pytanie...a odpowiedź jedna: czyść śmieci bez końca, zmień przeglądarkę a może kompa :D i czemu wiecznie marudzicie, wyrażacie niezadowolenie, przeca pracownicy GGS 24/7/365 żyły sobie dla Was wypruwają :p a Wy tacy niewdzięczni...niewyrozumiali...

    Ja oświadczam że nie otrzymałam ani jednej odpowiedzi na swoje pytania...a zadałam ich naprawdę dużo. I niech mi nikt nie pisze o tajemnicy firmy...bo zaraz wkleje link co się zawiera w tym określeniu.

  • 7742ps (PL1)7742ps (PL1) Posty: 305
    edytowano 29.06.2017
    no co oni odpierdalają? włączyłem siłacza i zebrałem 12tysi mleka żeby dodać do trzeciego zadania w evencie, więc dodałem ,tym samym zakończyłem projekt sojuszu ..góra sera, dodałem nawet przedmioty kolekcji do niego ,a tu mnie wywaliło z gry, nie można było się zalogować.....no i udało się, ale ku memu zdziwieniu projekt sojuszu nie zakończony a moje mleczko które dodałem do zadania w evencie  wyparowało, a mleko zebrane, krówki do nakarmienia i kolejne 7 godzin czekania

    Ja już nie wiem co oni wyprawiają, qr,,..robią z graczy idiotów???


    złodzieje, pijawki ,,,,, coraz gorsze gnioty nam serwują, a coraz to więcej naszej kasy by chcieli od nas doić, brak słów.

  • edytowano 29.06.2017

    Mam błąd w szkole shikei mam niby 0 tych kwiatków czyli punktów.

     To wyłączcie ten event i włączcie jak będzie naprawiony dopiero. A znowu wyzerowaliście, wszystko ludziom przepadły nagrody za miejsca. Czy nagroda pocieszenia będzie adekwatna do poniesionych strat? Każdy poniósł inną stratę jedni naprawdę dużą. Ignorowanie nas jest niezrozumiałe. Nie jesteśmy w przedszkolu.


  • Witam co sie dzieje z ta gra miałem 39 tys kwiatów i 1 miejsce  a teraz mam 0 kwiatów i 0 nagród chyba jaja  sobie robicie.
  • Kaaroolaa (PL1)Kaaroolaa (PL1) Posty: 20
    edytowano 29.06.2017
    Osobiście nie biorę udziału w tym gównianym evencie, tylko ten jedyny raz brałam kiedy to dali 10 żetonów, ale również widzę, że mam 0 kwiatów, a miałam więcej. Oni robią co im się żywnie podoba, a jak się do nich napisze na supporcie to również gówno zrobią. Gram już tylko i wyłącznie z przyzwyczajenia, nie rajcują mnie rankingi i inne takie. To już się robi nudne, a dodatkowo przysparza problemów.
    Mnie osobiście nie wiem czemu, ale coś tknęło i zostawiłam sobie te szczęśliwe monety.
  • mi kwiatki znikły! niech dają 2 aktualizacje na rok, 5 eventów, ale zrobione porządnie bez błedów
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    o faktycznie u mnie też kwiaty zniknęły, może dzieci zabrały i dały nauczycielom w szkole:)
  • hey

  • cool
    kevin5 (DE1) powiedział(a):
    hey


  • "Omar odwiedzi Wasze farmy 30 maja 2017 (wtorek) w godzinach 0:01 - 23:59. Po tym czasie nie będzie już możliwości wydania ich nigdy więcej. Zatem jeśli w Waszych inwentarzach leżą gdzieś zakurzone, szczęśliwe monety, przyszły wtorek będzie ostatnią szansą na ich zużycie."

    Tak pisał Havao i co widzę wchodząc do gry ? Kupca  w , którym nawet im się nie chciało usunąć kwiatów wiśni czy rzeczy z wyspiarskiej ( które przepadają po zakupie).
  • Krzystofpylak79 (PL1)Krzystofpylak79 (PL1) PL1 Posty: 127
    edytowano 29.06.2017
    Po prostu zrestartowali Badziew bo mineło 24h i od nowa szukają naiwnych by grali i kupywali te żetony tuturutu portki z drutu cholera wie co ale widać że sporo nie czyta forum i dalej kupują te żetony i dorabiają złodzieji z GGS którzy kręcą sobie bekę z nas ile wlezie i przeliczają ile już zarobili na nas i do tego skrzyneczka z żetonikami za 6500 złota może jeszcze kogoś naciągną .LUDZIE OBUDŻCIE SIĘ W KOŃCU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! walą nas w rogi a wy dalej gracie w tą szkułkę za badziewne nagrody .
    Rochma pisze że miała 39 tyś kwiatów dziewczyno ile w to zainwestowałaś ,ile pieniędzy realnych zainwestowałaś w nic za które mogła byś kupić sobie coś fajnego hmm
    Naprawdę drodzy gracze pomyślcie zanim wykonacie jakiś ruch i inwestycje bo pieniędzy w tej grze się NIE ODZYSKUJE
    Rochna przepraszam jeśli cię uraziłem ,ale taka jest prawda
  • Już napisałem do suportu w tej sprawie :))
    Ciekawe co odpiszą )
  • Nic bo mają wakacje a jeśli by odpisali to ich odpowiedz będzie tak pokrętna że aż śmieszna

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik