Strona główna Sugestie, pochwały i krytyka

Wioskowa liga

Witam- mam pytanie do szanownego zespołu,dlaczego Nasz sojusz wygrywając każde wyzwanie od pojawienia się wioskowej ligi mający wskoczyć po ostatnim wyzwaniu przed dzisiejszymi planowanymi "poprawkami"na pozycję drugą, po tych poprawkach jakimś cudem spadł na pozycję 4????? 

Nie dość,że wprowadzacie buble pełne błędów i niedoróbek mając serwer testowy nie wiem po co ,bo chyba do ozdoby.To raz w ostatnim czasie lubujecie się wręcz wprowadzać poprawki przed lub trakcie ms sojuszniczych (gdzie z góry doskonale wiadomo kiedy ms ruszają, bo szanowny zespół sam ustalił stałe daty tego wydarzenia) to w dodatku zabraliście Naszemu sojuszowi długą pracę włożoną w wyzwania zrzucając Nas na 4 pozycję.

Ja bardzo proszę o logiczne wyjaśnienie którego oczekuje w najbliższym czasie,nie za tydzień dwa czy trzy-bo mnie jako gracza mało interesuje,ze zespół nie potrafi zrobić jednej aktualizacji okraszonej masą ilości błędów ,bo to jeszcze jakoś da się zrozumieć ale zabraliście Nam to na co pracowaliśmy systematycznie i długo ,to bardzo nie w porządku.

Komentarz

• Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Witam- mam pytanie do szanownego zespołu,dlaczego Nasz sojusz wygrywając każde wyzwanie od pojawienia się wioskowej ligi mający wskoczyć po ostatnim wyzwaniu przed dzisiejszymi planowanymi "poprawkami"na pozycję drugą, po tych poprawkach jakimś cudem spadł na pozycję 4????? 

Nie dość,że wprowadzacie buble pełne błędów i niedoróbek mając serwer testowy nie wiem po co ,bo chyba do ozdoby.To raz w ostatnim czasie lubujecie się wręcz wprowadzać poprawki przed lub trakcie ms sojuszniczych (gdzie z góry doskonale wiadomo kiedy ms ruszają, bo szanowny zespół sam ustalił stałe daty tego wydarzenia) to w dodatku zabraliście Naszemu sojuszowi długą pracę włożoną w wyzwania zrzucając Nas na 4 pozycję.

Ja bardzo proszę o logiczne wyjaśnienie którego oczekuje w najbliższym czasie,nie za tydzień dwa czy trzy-bo mnie jako gracza mało interesuje,ze zespół nie potrafi zrobić jednej aktualizacji okraszonej masą ilości błędów ,bo to jeszcze jakoś da się zrozumieć ale zabraliście Nam to na co pracowaliśmy systematycznie i długo ,to bardzo nie w porządku.
    Hej Sylwia:)

My też spadliśmy na niższą pozycję może to jakiś błąd. Spokojnie i miłego grania

Magda 

Nie sztuką jest wie­dziec, a zrozumiec.
  • Czołówka się piekli a cała reszta cieszy z rekompensaty :-)
  • :/ U nas to samo przepadło nam to co akurat prawie wygralismy plus spadliśmy w dół i przepadły dwa ataki i jedna obrona. szkoda bo myślałam że taki dodatek do gry to fajna rozrywka, fakt trzeba jej poświęcić wiele czasu i nagrody sie za bardzo nie opłacaja no ale zawsze to jakaś odmiana a po takim czymś to niestety odechciewa się... niby fajnie ze jest tam jakaś rekompensata za straty no ale w sumie przepada cały czas który poświęciliśmy na taką zabawe a dla tak niskiego levelu jak nasz sojuszowy, przepada również satysfakcja za pokonanie przeciwnika.... cóż tak to już jest
    Pozdrawiam  
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 300
    U nas po ostatniej aktualizacji okazało się że mamy karę bo wioska ma ujemne zadowolenie  a było na  plusie,  ciekawe co się zmieniło?? Poza tym gra muli jak by w Matriksie jakimś działała tak momentami spowalnia i daje komunikaty  że wolne pole jest aktualnie zajęte !!!!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik