Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

łódź poszukiwacza przygód :/

Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
edytowano 20.04.2017 w Pytania ogólne Big Farm
to jakaś kompletna porażka!

statek cumuje o 1 w nocy! mało osób wtedy klika i nie jest w stanie uzyskać odpowiedniego zaprzyjaźnienia z kapitanem żeby mieć szansę na większa ilość nagród. cóż kto nie klika ten nie ma ale nawet jak się dotrwa do tej koszmarnej godziny to trzeba być przy kompie koło 13-14 żeby móc sobie wybrać nagrodę no chyba kogoś pogięło przecież wtedy większość jest albo w szkole albo w pracy! cóż dostajemy nagrodę z przydziału jeśli zdążymy ją odebrać do 19tej i jaki jest sens naszego zaprzyjaźniania się z kapitanem? przecież nie będziemy siedzieć znowu do tej pierwszej-drugiej w nocy żeby odebrać nagrody, a do rana one i tak nam przepadną!

czy te nagrody nie mogły by wpadać automatycznie każdemu? gracze trochę mniej aktywni nie mają nawet szansy na jakiekolwiek prezenty, a już o jakichś zyskach to nawet nie ma co mówić bo nasiono figi, 10 karm dla kaczek i 1 nawóz szklarniowy za te ilości gwoździ, drewna, jakichś tkanin(!) potrzebne do naprawy statku to jakaś masakra (już nie wspomnę o pasztecikach i bukiecikach, które potrzebne są do prywatnych pakunków)

nie da się tej godziny przesunąć chociaż na północ niby tylko godzina ale godziny przeznaczone na sen powinny być wolne od konieczności klikania??

Komentarz

  • Jakk (PL1)Jakk (PL1) PL1 Posty: 223
    Zgadzam się w pełni! Wczoraj załadowałam mnóstwo towarów za darmo, te 2 nasionka, które dostałam i 10 karmy dla kur to jest NIC do tego, co przekazałam, żenada! :( Nie mówiąc o tym jak ciężko złapać ten statek i o wymaganych produktach, które dopiero od odległego lvlu będzie można zacząć produkować ;)
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Mi się nie udało załapać na statek podróżnika i w naszej grupie chyba nikomu się nie udało, zgadzam się ze godziny nocne powinny być wyłączone z aktywności w grze. Po raz kolejni GGS uważa sięe za pępek świata i ma za nic realne życie.
  • stawki2 (PL1)stawki2 (PL1) PL1 Posty: 14
    To prawda, ten statek podróżnika to jakieś nieporozumienie. Za takie ilości i z niemałym trudem wyprodukowane towary takie marne nagrody. No i pilnowanie godzin przypływów odpływów to już inna historia nie do opanowania. A ta wioska sojusznicza to kolejny chwyt do wyciągania kasy a zysk z tego to jakiś mocno niewidzialny:*

  • żeby ten statek miał jakiś sens to musiałby chyba o 6 rano i 18 wieczorem cumować, bo inaczej tego nie widzę bo to się najzwyczajniej nie opłaca
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,
    Taką sugestię również przekazaliśmy do Zespołu kilka dni temu, gdyż faktycznie godziny przypływu łodzi kapitana Yarnacle do wioski sojuszu są kiepskie i nie pomagają w zbieraniu produktów i naprawianiu łodzi.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • Nie wiem czy taka zmiana godzin coś da jeżeli, będzie stał za krótko. Kto wejdzie do gry później też już nie zastanie łodzi, a dużo osób wchodzi do gry nawet po ósmej rano. W takim układzie to zdarzenie trafi tylko do wybranych osób, a to za mało żeby oddać tyle towaru żeby naprawić łódź i jeszcze zdążyć odebrać nagrody. Wydaje mi się że nagrody powinny czekać do odebrania , przynajmniej te z osobistego ładunku. Ale na razie póki co to w naszym sojuszu już nikt tam nie zagląda , bo i nie ma po co. Jak nic się nie zmieni to pewnie tak zostanie.

     Pozdrawiam

             krzys81

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik