Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

08.03.2017 | Dzień Św. Patryka, "Społecznościowy" sezon jeździecki i więcej!

11012»

Komentarz

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    iko919 (PL1) powiedział(a):
    jak znaleźć leprechauna>??????
    Znajduję się w okolicach farmy, jest malutki i ubrany na zielono. Pomaga wejście w wydarzenie i zielona strzałka, przekierowuje na stronę na której się znajduję mały karzeł.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    madllen (PL1) powiedział(a):
    Czy ja mogłabym poprosić o przekazie Zespołowi aby zmienili kolor psikusowej "mgiełki" chociażby na tą żółto- zieloną co to we flash'u była, bo ta szara jest kompletnie niewidoczna! 

    bardzo, baardzo ładnie proszę ;) i dziękuję!
    iko919 (PL1) powiedział(a):
    jak znaleźć leprechauna>??????
    Cześć
    Przekaże  Zespołowi prośbę o zmianę koloru mgiełki .Naciśnij zielona strzałkę ona przekieruje Cie  na farmę na której jest Leprechaun. Można powiększyć farmę i go szukać na jej obrzeżach.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Znów mamy event z leprechaunem w tle... I niestety nic się w nim nie zmieniło :( A szkoda, bo event ma niesamowity potencjał...

    I tak sobie pomyślałam, dlaczego GGS nie powtórzył zabiegu z Japońskiego Złotego Tygodnia? Oba eventy są do siebie podobne, a połączenie ich w jeden, byłoby strzałem w dziesiątkę! Dekoracja, którą zbieramy i samodzielnie, i sojuszowo, wybieranie garnków (taki element hazardu w grze;) ), a do tego za zebrane koniczynki moglibyśmy kupić jakieś gadżety u Omara. Wtedy i nagrody rankingowe, jak i marne nagrody za wysiłek nie raziłyby tak w oczy :).

    Bo niestety na razie Dzień Świętego Patryka podsumować mogę jedynie słowami z piosenki De Mono: i widzę tylko... Twoje kapelusze... ;)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Jeszcze raz przeczytałam świetny post Karadok i co stwierdzam ? nic się Patryk nie zmienił, choć już 3 raz zawitał.
    Widać zespół nie widzi potrzeby cokolwiek zmieniać, więc już nie dla mnie to zielone wydarzenie, bo ani dekorki ani nagród za kiepskich wysiłek mi nie potrzeba.
    Nawet flaga ta sama...pewnie Patryk nierentowny, skoro taki sam...bo że mogą powstać nowe dekorki, widać w światowych. Do garnków zajrzę ale przeważają psikusy...trzy pod rząd, to wcale nie bawi...a świadczy tylko o tym, że nasz ulubiony automat trzyma rękę na pulsie :D:p

    Proponuje zespołowi by stworzył dla nas punkt skupu, w którym pozbędziemy się tego co zalega, bo ani z mikołajem ani z sąsiadami badziewia się wyzbyć się nie sposób.
    Też przeczytałem, doskonałe. propozycja nagród z boosterami jest dobra, dodałbym tylko możliwość uruchomienia boostera prze gracza, a nie automat po zakończeniu eventu, gdzie większość jednak może w pracy jest. Naprawdę  nie zawaliłaby się gra od tego
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Oczywiście :D jak zawsze i Karadok i Dog popieram...gra ma potencjał ? napisze, że raczej miała...z boku patrząc, to tak wygląda jakby "rodzice porzucili swoje dziecko, kochane, nagle zostało samo" właśnie takie mam wrażenie, że już wcale firmy nie interesuje ta gra...bo żniwiarki i siewniki...heh żart...nie mam czasu, nie ma mnie w grze...nic się wirtualnym jabłkom nie stanie :p nie zgniją...a szkoda...taki świetny był start...
    Nowe wydarzenia, uatrakcyjnianie wcześniejszych...byłoby miło...gdyby zespół przyjrzał się "swojemu dziecku"
    Lubię kapelusze Karadok...wypadajki są zazwyczaj ładne...tyle ich wypada, że nie wiem ile czego wypada, bo tyle różnych a nic nie idzie do przodu ;)
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Czy mi się zdaje czy dziś miała być wyprzedaż w tęczy?
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Hej dlaczego nikt nic nie mówi na temat wyprzedaży Św Patryka jakby makiem zasiał a przecież miało być od wczoraj
  • Mało, że miała być wyprzedaż to dodatkowo mój skrzat nic nie robi. Od rana czekam na mgiełkę, a tu nić. Więc przepadają mi nagrody od zielonego skrzata. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    Hej dlaczego nikt nic nie mówi na temat wyprzedaży Św Patryka jakby makiem zasiał a przecież miało być od wczoraj
    Cześć
    Wyprzedaże trwają od 14.03.19 do 17.03.19  
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 15.03.2019
    oliwka bis (PL1) powiedział(a):
    Mało, że miała być wyprzedaż to dodatkowo mój skrzat nic nie robi. Od rana czekam na mgiełkę, a tu nić. Więc przepadają mi nagrody od zielonego skrzata. 
    Cześć
    Mgiełka nie zawsze jest widoczna .Zajrzyj do Św.Patryka. Tam na dole jest strzałka. Jeżeli ta strzałka jest zielona to znaczy ze skrzat jest I mgiełka tez musi być.
    Diana
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Czy to są oferty które wiszą nad farmą? bo nic innego nie ma

  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Diano gdzie jet koniec tęczy i wyprzedaże bo nikt z mojego sojuszu nie widzi nie tylko ja a może one są w nocy kiedy śpimy?
  • Przykro mi, ale moja strzałka jest cały czas szara co raczej wskazuje, że skrzat śpi. Ponadto wpadające kapelusze i złote koniczynki nie zwiększają punktów zadowolenia dekoracji.Co mi na to poradzisz Diano?
  • Mam już czynnego skrzata po przeczyszczeniu przeglądarki się obudził.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    oliwka bis (PL1) powiedział(a):
    Przykro mi, ale moja strzałka jest cały czas szara co raczej wskazuje, że skrzat śpi. Ponadto wpadające kapelusze i złote koniczynki nie zwiększają punktów zadowolenia dekoracji.Co mi na to poradzisz Diano?

    Czasem trzeba wyczyścić ciasteczka i pamieć przeglądarkę ,skrzat pojawia się co 5 godzin. Wypadające kapelusze i koniczynki zwiększają poziom zadowolenia dekoracji .
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    marrio13 (PL1) powiedział(a):
    Diano gdzie jet koniec tęczy i wyprzedaże bo nikt z mojego sojuszu nie widzi nie tylko ja a może one są w nocy kiedy śpimy?
    Pojawiają sie od czasu do czasu,W ofercie są do kupienia budynki tematyczne takie jak tropikalny kurnik ,chlew i obora.
    Diana
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Ściema wielka oferty nad farmą to nic nowego i w dodatku wszystko za złoto
  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    eee... bo chyba Zespół coś źle zrozumiał :/  bo ja prosiłam o zmianę koloru mgiełki owszem, ale psikusowej... a jest zmieniona:



    a psikusowa jak była sobie, tak sobie jest... : :/




Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik