Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Koło fortuny- brak radości z kręcenia :(

Hej! Nie wydaje się Wam że koło fortuny jest monotonne i brak radości z nagród? Nagrody są już mało satysfakcjonujące dla poziomu gracza około 100. Może coś czas w tym zmienić? Inne dekoracje, inne nasiona, inne nagrody zależne po prostu od poziomu gracza. Bo gracz z poziomem 10 i poziomem 100 kręci kołem o te same nagrody- to trochę irytujące. To moje zdanie, ale na pewno inni się ze mną zgodzą.

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Fajnie by było, jakby przy okazji koła, także nagrody w tajemniczych skrzynkach unowocześnili :)

    Bo kupić skrzynkę za 250 złota i znaleźć w niej 7500 dolarów, albo 1 humus, to trochę słabo ;) 
  • może, coś się zmieni... ale grając w tą grę o roku i czekając na wioskę sojuszu od chyba 4 miesięcy to zmiany raczej są bardzo czasochłonne-niestety
  • Pozwólcie, że odkopię wątek, bo aż mnie nosi. Zbierałam i zbierałam żetony, żeby udało mi się wejść do pierwszej piątki. Dwieściekilkadziesiąt sztuk - byłam na pozycji 8.

    Ale nie o tym...

    Chcę się bowiem podzielić opinią, że obecne Koło Fortuny to jakieś nieporozumienie. Niegdyś nagrody były może "dość średnie", ale przynajmniej różnorodne. A przede wszystkim - była w nim jakaś losowość.

    Dziś - na te ponad 200 obrotów - w "9, premiowanym obrocie" ANI RAZU nie wypadły : licencja na złoto, ulepszenie wyglądu budynków, nawet dekoracje. Za to nie zliczę, ile nasion słoneczników i róż zasiliło moje magazyny. Przecież statystycznie jest to wręcz NIEMOŻLIWE, żeby na kilka pól na kole wypadały w kółko dwa (co jaaakiś czas trzecie - humus z wodorostów).

    Mało powiedzieć, że rozgrywka jest teraz niezbalansowana - ona jest perfidnie ustawiona! Widać to nawet po animacji - koło kręci się, kręci, mega szybko, nagle jak mają wypaść nasiona - radykalnie zwalnia. Nawet już nie próbuje zachować POZORÓW LOSOWOŚCI.

    W zwykłych 8 obrotach niegdyś można było wygrać bardziej różnorodne nagrody. A teraz? Czeka się tylko na skrzynki i żeton, bo nic innego nie cieszy.
    Ileż można mieć altan, nasion fiołków i paczek z dolarami po 7 500-20 000? Jak na te ponad 200 żetonów raz udało mi się wygrać te 500 000 to cieszyłam się jak dziecko. A pamiętam czasy, kiedy miałam zaledwie z 16-24 żetonów i w takiej serii 16-24 obrotów zazwyczaj udawało się choć raz trafić w te 500 000 albo nawet 1 000 000...

    To samo ze skrzynkami - jest radość z ich wygrania w Kole, a później otwiera się taką skrzynkę, a tam... karma dla kur, 25 szt. wody albo premia do doświadczenia. No faktycznie...

    Grać się odechciewa...

    Jedno wiem - jak tak to ma wyglądać, JUŻ NIGDY nie kupię żetonów za złoto. Poważnie zastanawiam się w ogóle nad inwestowaniem w złoto i złotem w farmę. Ta gra przestaje być tego warta.

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    popieram, przedmioty z koła, powinny być różne w zależności od poziomu, a i wtedy zmieniane co jakiś czas... a prawdopodobieństwo wypadania, równe... to nie jest jednoręki bandyta!! a może jest?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ciekawe bo ja nie mam żadnej :)  wszystkie od razu rozebrane, gdy tylko architekt sie pojawia :)
  • Popieram. Zbieram żetony jakiś czas a potem bawię się w koło fortuny. Nagrody jak na mój poziom też są śmiechu warte, mało co interesujące, kwoty pieniężne to kpina a nagrody konkretne to chyba są tylko podane dla przykładu i ozdoby bo nigdy nic konkretnego w tym temacie nie wygrałam ale za to multum altanek wygrywam z którymi nie mam pojęcia co robić bo tylko magazyn i zapełniają.
    Na siłę daje je na rozbiórkę do pani architekt ale jakoś to mnie nie satysfakcjonuje.
    Gdyby przynajmniej za złoto je można było sprzedać to jeszcze jakiś zysk by był a tak to tylko człowiek się wścieka.
  • chila66 (PL1)chila66 (PL1) PL1 Posty: 17
    Przyłącze się do was bo to koło to masakra...były zmiany ale dla graczy z levelem powyżej 300 zdobywanie altanek w niezliczonej ilości jest idiotyzmem. Może więcej kreatywności ze strony GS i zróżnicowanie nagrod od poziomu levelu. Z kołem za monety tez zabawa żeby upolować licencje....to jak wygrać w TOTKA:))
    Pozdrawiam graczy:))
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    nie tylko kolo nie przynosi radości i zadowolenia...cala gra  juz nie bawi....to męczarnia
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    A mnie wciąż bawi, robię to co lubię, a na wyścig szczurów nie zwracam uwagi !!!!
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Gra jak inne. Najwazniejszy problem to nagrody. Musi byc podzial w zaleznosci od poziomu gracza, Ja juz ulewam te nasionka roz, slonecznikow itd. Nie dosc, ze na nie nie moge juz patrzec, to u mnie jak chce zasiac, to jako strona startowa zasiewow ukazuja sie wlasnie jako pierwsze te nasionka. Ulewa mi sie, bo do czego one sa potrzebne. Mam kilkaset mln, a w kole fortuny zdobywam np 10 tys, to smieszne. Brak motywacji do gry.
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    dzis zakrecilam kolem- m/innymi- 5 razy nasionka fiolkow, a dodatkowy obrot- nasionka rozy. Brawo moja glupoto. Juz tyle razy obiecywalam sobie, ze poczekam na zmiany nagrod. Tym razem slowa dotrzymam. Moge czekac rok, Koniec szarpania sobie nerw, Zycze Wam powodzenia
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Mimo że temat dotyczy koła zwykłego...to napiszę bo faktycznie zaczynają się tony gromadzić nasion różyczek i fiołków :p śliczne kwiatki...ale co za dużo, to niezdrowo...tu podobnie...gdzie się nie obejrzysz tam różyczki i fiołki...fiołki i różyczki...chciałabym fasolkę :D dlaczego nie ma fasolki w nadmiarze ?
    Może czas wprowadzić do gry nowe nasionka, kwiatków w przyrodzie nie brakuje by znaleźć inspiracje.
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Obecnie mamy swiateczne kolo fortuny, a w nim same badziewia. Ustawione jest tak, zeby zbierac same smieci. Gdzie tu logika, to widac, ze specjalnie tak je ustawiono. Myslalam, ze choc w tym kole cos ciekawszego bedzie, a nadal zasypuja nas nasionkami zakichanych kwiatkow. Wprowadzili tyle zmian na niekorzysc graczy, ze kiedys uleje sie im czkawka. Zostana z naszymi dolaram i naszym zlotem, niech choc oni sie ciesza. Zadnej radosci przedswiatecznej i nuda, no chyba, ze skoczysz do wrozki, a ona Ci powie- zdobedziesz licencje na zloto juuuz za rok

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik