Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

licznik nie działa

Jest błąd w obliczaniu zadowolenia z dekoru za skompletowanie znaków zodiaku , już kilka osób z mojego sojuszu zgłasza ze licznik zatrzymuje się. U mnie podobnie od 3 dni mimo zaliczenia całości zadania w każdy dzień licznik stoi na 56 i najczęściej na tej liczbie się zatrzymuje proszę poprawcie ten błąd:)))

Komentarz

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    edytowano 29.01.2017
    anna489 (PL1) powiedział(a):
    Jest błąd w obliczaniu zadowolenia z dekoru za skompletowanie znaków zodiaku , już kilka osób z mojego sojuszu zgłasza ze licznik zatrzymuje się. U mnie podobnie od 3 dni mimo zaliczenia całości zadania w każdy dzień licznik stoi na 56 i najczęściej na tej liczbie się zatrzymuje proszę poprawcie ten błąd:)))
    Aniu  błędu nie ma u Mnie też zadowolenie ma wysokość 56. Jest to zależnie nie od zadań tylko od zgromadzonych punktów zodiaku jeśli masz na danym znaku 100 % to wtedy wskaźnik zadowolenia rośnie.

    Magda 

    Ps polecam do przeczytania informację na forum w sprawie tego eventu 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/143906/18-01-2017-chinski-nowy-rok-nowy-sezon-jezdziecki-i-inne#latest
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Niestety licznik stoi, co dzień zaliczam zadania i mam 43 % od 2 dni, ani drgnie. inni też podobnie
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    Niestety licznik stoi, co dzień zaliczam zadania i mam 43 % od 2 dni, ani drgnie. inni też podobnie
    Aniu  błędu nie ma u Mnie też zadowolenie ma wysokość 56. Jest to zależnie nie od zadań tylko od zgromadzonych punktów zodiaku jeśli masz na danym znaku 100 % to wtedy wskaźnik zadowolenia rośnie.

    Magda 

    Ps polecam do przeczytania informację na forum w sprawie tego eventu 
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/143906/18-01-2017-chinski-nowy-rok-nowy-sezon-jezdziecki-i-inne#latest
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Kochani !!
    Jak nie ma błędu skoro dzisiaj zakończyłam zadanie aktywności i nadal licznik zadowolenia nie drgnął a sam znak konia dzisiaj podniósł  się dużo. Licznik stanął 26-go stycznia  i ani drgnie, pokazuje 43%  i 9 .
    Inni gracze u nas tez mają tak samo, Proszę zgłoście to a nie każecie mi czytać po raz enty regulamin eventu !!
  • anna489 (PL1)anna489 (PL1) PL1 Posty: 42
    Wszystko jasne :)) błędu nie ma tylko zdobywanie  100% kolejnych znaków po lewej stronie gwarantuje podniesienie zadowolenie dekoru:))Dziękuje Piotr:)) pozdrawiam
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    wróciłam na farmę i policzyłam , mam 8 zodiaków ponad 100% zadowolenia inni też  i co ? Wg. tego co czytałam powinnam mieć 80% zadowolenia a nie 43 %,
    Pozostali gracze z naszego sojuszu mają tak samo !!! >:)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    edytowano 29.01.2017
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    wróciłam na farmę i policzyłam , mam 8 zodiaków ponad 100% zadowolenia inni też  i co ? Wg. tego co czytałam powinnam mieć 80% zadowolenia a nie 43 %,
    Pozostali gracze z naszego sojuszu mają tak samo !!! >:)
    Ok to jeszcze raz każdy znak ma mieć 100% i każdy z nich ma inną wartość np szczur daje 3 punkty zadowolenia , bawół 7 punktów koń 7 punktów i tak dalej . Ja mam 6 pełnych znaków czyli każdy ma 100% i więcej i mam 56 punktów zadowolenia oczywiście mam jeszcze 2 zodiaki 100 % ale one zmniejszają obiekt z 7*7 na 5*5, 

    Mam nadzieję że to wyjaśnia sprawę 

    Magda

    Ps nie wiem o jakich procentach piszesz bo te 43 to liczba punktów zadowolenia ,a zadowolenie obiekty to chyba 135 jak będziesz mieć zodiaki na 100 %.

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Ale jak to możliwe aby robić dzienne wyzwania i zbierać znaki a licznik stoi już kolejny dzień jak bym nić nie robiła, dzisiaj dalej pokazuje 43 :)  i 9, tak już od 4 dni bez zmian a działam .
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 30.01.2017
    Gaja68 (PL1) powiedział(a):
    Ale jak to możliwe aby robić dzienne wyzwania i zbierać znaki a licznik stoi już kolejny dzień jak bym nić nie robiła, dzisiaj dalej pokazuje 43 :)  i 9, tak już od 4 dni bez zmian a działam .
    Powiększy Ci się dopiero wtedy, gdy kolejny znak (a nie zadanie dzienne) ukończysz, to znaczy dojdzie on do 100 proc. Zadania dzienne same w sobie nie zwiększają zadowolenia, tylko skompletowane w 100 proc. znaki zodiaku. Przykład poniżej z mojej farmy. 

    Jutro będzie dzień małpy. Wykonam zadanie dzienne bez problemu, ale zadowolenie mojej ozdoby mimo to się nie zmieni, aż królik, smok lub wąż nie dojdzie do 100 proc. skompletowanych żetonów. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik