Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

18.01.2017 | Chiński Nowy Rok, Nowy sezon jeździecki i inne!

1315

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Strzelają :)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Też spoglądam od ok. 12:00 i nic nie widziałam.
    Przy rannych nie było mnie w domu i tak event ciągnie się jak guma do żucia, a właściwie prawie wcale. :neutral:
  • Teraz są fajerwerki.

  • Olba (PL1)Olba (PL1) Posty: 56
    edytowano 21.01.2017
    No i to rozumiem, zadania codzienne zakończone w 2 minuty. :-D Ale czatowanie na fajerwerki to jakaś chora makabra.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    tak, jeszcze 11 minut
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Olba (PL1) powiedział(a):
    No i to rozumiem zadania codzienne zakończone w 2 minuty. :-D Ale czatowanie na fajerwerki to jakaś makabra.
    Dokładnie. :)
    Dobrze jednak, że za jednym zamachem można zgarnąć wszystkie dzienne nagrody. :smiley:
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Widzicie z boku, na Twiterze dają cynki :D już sobie zainstalowałam Twitta w telefonie, będzie powiadomienia przysyłał, no może nie będzie trzeba tak czatować i się wgapiać w niebo, czy strzelają :)
  • frotka (PL1)frotka (PL1) Posty: 51
    edytowano 21.01.2017
    Fajerwerki były o 16.00 czyli po 7,5 h od ostatnich.  Długo.
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    U mnie jest 100tys i 250zł. Są masakryczne różnice w tych kwotach.

    Mam pytanie odnośnie tych wzmocnień, bo nie bardzo rozumiem. Jak np. mam zbiory x4, to co to, tak naprawdę znaczy? Że przy najbliższych 4 zbiorach z czegoś mam dodatkowe obrazki? Np. jak 4 razy zbiorę kukurydzę z pola, to za każdym razem mam +ileś tam obrazków? Chyba nie, bo miałam takie wzmocnienie, zebrałam z młyna i po wzmocnieniu.... Wiec o co chodzi z tymi wzmocnieniami?? Tylko tak łopatologicznie proszę ;p
    Bo każde 10 karmy traktowane jest jako jeden zbiór, dlatego jak zebrałaś młyn, to wykorzystałaś bonus. 
  • Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    U mnie jest 100tys i 250zł. Są masakryczne różnice w tych kwotach.

    Mam pytanie odnośnie tych wzmocnień, bo nie bardzo rozumiem. Jak np. mam zbiory x4, to co to, tak naprawdę znaczy? Że przy najbliższych 4 zbiorach z czegoś mam dodatkowe obrazki? Np. jak 4 razy zbiorę kukurydzę z pola, to za każdym razem mam +ileś tam obrazków? Chyba nie, bo miałam takie wzmocnienie, zebrałam z młyna i po wzmocnieniu.... Wiec o co chodzi z tymi wzmocnieniami?? Tylko tak łopatologicznie proszę ;p
    Jest tak jak myślisz. Czyli np jak z kukurydzy dostajesz 5 jakiegoś znaku to mając użyte wzmocnienie otrzymujesz dodatkowa taka sama ilość dla obrazka które było ustawione na wzmocnieniu. Dlatego jak już tego używać to przy fajerwerkach, bo również i dla wzmocnienia z koszyka liczy się bonus x3. Koszyki odpowiadają ilości zbiorów, ale na młynie, silosie i kompostowniku odpowiadają 10 kramy 1 koszyk itd.
  • ktoś wie o której można się spodziewać wzmocnienia ????tzn fajerwerki
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    milka blues (PL1) powiedział(a):
    ktoś wie o której można się spodziewać wzmocnienia ????
    już było może koło 22 lub 23  ;)
  • Olba (PL1)Olba (PL1) Posty: 56
    edytowano 21.01.2017
    Fajerwerki! Kurde szybko, nie mam pojęcia od kiedy, bo tak weszłam przypadkiem, ale 18 min do końca.
    Czyli będą nas tak zaskakiwać....
  • przed chwilą błyskało a o 10 lub 11 mogą być następne 
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    milka blues (PL1) powiedział(a):
    przed chwilą błyskało a o 10 lub 11 mogą być następne 
    Myślę że tak bo teraz co 3 godziny dają.

    Magda
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Od godz 15  zarobiłam wszystkie 20 nagród i miałam 3 razy fajerwerki najwięcej tych żetonów wyleciało z fiołków ale myślę, że słonecznika to dopiero będzie frajda patrzeć jak lecą ,tylko smoków  procentowo nie zwiększa stanęło na 1% i koniec chociaż wylatuje ich sporo
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    edytowano 21.01.2017
    właśnie sprawdziłam ze słonecznika podczas fajerwerków leci po 630 znaczków
    z laboratorium farmy tez lecą znaczki jakby co...
  • Nina14 (PL1)Nina14 (PL1) PL1 Posty: 28
    Zaczął sie drugi dzień z kogutem - jest 00:15 poczatkowy stan żetonów 191, zebrałam ok. 50 szt. i nadal mam 191 do zebrania .
    Znów błąd?
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Nina14 (PL1) powiedział(a):
    Zaczął sie drugi dzień z kogutem - jest 00:15 poczatkowy stan żetonów 191, zebrałam ok. 50 szt. i nadal mam 191 do zebrania .
    Znów błąd?
    Nie teraz jest dzień szczurka zbieramy tylko żetony z nim.

    Magda
  • znowu błąd w grze od 3:30 fajerwerki.

    Zbiór ze wzmocnieniem a na liczniku cały czas brakuje 92 żetony do 1 poziomu nagrody...

  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    edytowano 22.01.2017
    julcia2011 (PL1) powiedział(a):

    znowu błąd w grze od 3:30 fajerwerki.

    Zbiór ze wzmocnieniem a na liczniku cały czas brakuje 92 żetony do 1 poziomu nagrody...


     

     Nad swoim postem masz odpowiedź- dzisiaj jest dzień szczura, więc do nagród liczą się tylko żetony z tym znaczkiem.
  • Wg "planu" powinny być od 9:30. Zobaczymy jak będzie
  • infiniti (PL1)infiniti (PL1) PL1 Posty: 15
    Były o 6
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 22.01.2017
    Super, że tu piszecie o której były, kurna myślałam, że przespałam :smiley:

    Jak Wam idzie zodiak Wąż???? bo u mnie zdecydowanie najgorzej i nie wiem czy tylko jak tak mam.
    W porównaniu do zeszłego roku wiele łatwiej zbiera się Świnię i Psa , więc na +, ale z drugiej strony, te zodiaki, które dają najwięcej zadowolenia do ozdoby, zdecydowanie - przynajmniej w moim przypadku-  kuleją... bez losowania w kole, może ciężko być je ukończyć, a w wężu mam 4% , to jak mi tyle dzienne będzie się zbierało skończę na 60 % :( kołem za tą cenę kręcić nie zamierzam ..  :/

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik