Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Tajemnicze skrzynie w mistrzostwach

werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
edytowano 04.01.2017 w Sugestie, pochwały i krytyka
Tajemnicze skrzynie w ms to jakaś kpina !!!
Zawartość tych zwykłych była i jest kiepska ale jeszcze do zaakceptowania.... ale nagrody w tych specjalnych .....
Nasiona ananasów, marakui i innych badziewi to jakaś kpina.
Miały być licencje, złotniczki, złoto i żetonki !!!

Na cały sojusz liczący 65 kont na palcach jednej ręki można policzyć osoby które dostały złotniczki czy licencje.
A tak jeszcze na marginesie im więcej zdobytych ptk w ms tym gorsze za nie nagrody.
A o głównej nagrodzie w ms to już nie wspomnę, ze tylko najlepszy sojusz dostaje nagrody w postaci sadu, zagród czy nakładek
-pierwszy sojusz powinien dostać trzy nagrody 
-drugi dwie do wyboru z trzech
-trzeci jedna do wyboru z trzech
Może wtedy była by jakaś walka miedzy sojuszami o pozycje w czołówce.


No i nagroda za pierwszą pozycje w sojuszu tez nie powala.

«134

Komentarz

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    werdakub (PL1) powiedział(a):
    Tajemnicze skrzynie w ms to jakaś kpina !!!
    Zawartość tych zwykłych była i jest kiepska ale jeszcze do zaakceptowania.... ale nagrody w tych specjalnych .....
    Nasiona ananasów, marakui i innych badziewi to jakaś kpina.
    Miały być licencje, złotniczki, złoto i żetonki !!!

    Na cały sojusz liczący 65 kont na palcach jednej ręki można policzyć osoby które dostały złotniczki czy licencje.
    A tak jeszcze na marginesie im więcej zdobytych ptk w ms tym gorsze za nie nagrody.
    A o głównej nagrodzie w ms to już nie wspomnę, ze tylko najlepszy sojusz dostaje nagrody w postaci sadu, zagród czy nakładek
    -pierwszy sojusz powinien dostać trzy nagrody 
    -drugi dwie do wyboru z trzech
    -trzeci jedna do wyboru z trzech
    Może wtedy była by jakaś walka miedzy sojuszami o pozycje w czołówce.


    No i nagroda za pierwszą pozycje w sojuszu tez nie powala.

    O matko a to jeszcze chce ci sie walaczyc o pozycje w czołówce? (za takie jak sam piszesz nagrody- badziewie ) ,to walka z wiatrakami .
    Czołówka od lat jest ta sama ,no moze czasem sie miejscami zamienia i tyle

    Ps. co do skrzyń to masz racje ,tylko ze to nic nie da ,my swoje a Zespół swoje ,aby  do przodu i balans sie im zgadzał a reszta ich nie obchodzi :).
    Dokładnie tak Janinko balans ten magiczny zawsze ma się zgadzać, a My zwykli gracze no cóż jak chcą to niech grają jak nie to trudno :'(
  • Jak tajemnicze skrzynie to tajemnicze skrzynie;proponuje nagrody za 1,2,3 miejsce w mistrzostwach w postaci tajemniczej skrzyni o zawartości od 7500 dolarów do sadu(trudno życie jest okrutne lub sprzyja wszystkim tak samo).Może to sprawiłoby że całe to wydarzenie stało by się bardziej przystępne i  mniej snobistyczne,ostudziło by też co niektóre gorące głowy.POZDRAWIAM :) 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Także uważam te nowe skrzynie za totalną porażkę, tyle ich miałam, i same nasiona w środku.
    Naprawdę już wolę te zwykłe,  choć częściej w nich badziew, ale czasem licka czy 300 złota wpadnie.
    Po chusteczkę te nasiona, to żaden rarytas  :/
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    hej...widzę że temat wrócił...wprawdzie w innym wątku ale wrócił...i pewnie wracać będzie...skoro zapowiedziano nam MS 2 razy w miesiącu...ciekawa jestem dlaczego Gracze świata ;) chcą MS...skoro nagrody takie badziewne :p może ktoś ma jakiś pomysł i odpowie...bo chyba nie liczą że farbowane skrzynie zmienią swoją zawartość, skoro nietajemnicze od dawna są niewiele warte.
  • anna489 (PL1)anna489 (PL1) PL1 Posty: 42
    W imieniu sojuszu Twierdza wyrażam wielkie niezadowolenie z tak  marnych nagród przy tak dużych wymaganiach gry  i nakładach z naszej strony, Taka sytuacja zniechęca totalnie do dalszej walki w mistrzostwach, Na nic się zdały poprzednie prośby i sugestie udajecie tylko ze słuchacie graczy a zwyczajnie ich ignorujecie.  Mistrzostwa co 2 tygodnie to też pomysł nie do przyjęcia, Grę traktujemy jako przyjemną  formę spędzania wolnego czasu a proponuje się nam tyle "wydarzeń"   na raz że ogarniecie wszystkiego staje się niemożliwe i gra zamiast bawić męczy. Bardzo proszę o poważne potraktowanie naszych sugestii , bo coraz więcej graczy rezygnuje z gry lub wybiera inne bardziej atrakcyjne:( 

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    edytowano 06.01.2017
    w skrzyni za zajęcie 9 miejsca w mistrzostwach sojuszu miałam 2 nasiona jeżyny to jest już przegięcie. Jeśli takie mają być nagrody to dojdzie do tego , że będziemy robić jedną misję dziennie bo nagroda jest lepsza. A tak na marginesie takich nasion mam jakieś 500 szt więc to mizerna nagroda jest zwłaszcza dla złotej ligi, może jest to fajna nagroda dla gracza z poziomu 20, który nie robi wyspy. Reasumując w skrzyniach nie mieliśmy złotniczków ktoś w sojuszu miał licencję , a większość nagród to nasiona i trochę karmy z wodorostów szkoda naszego wysiłku.

    Magda
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    U mnie w skrzyni było siedem (7) licencji. Ale tych zwykłych... Poszły na papier tualetowy. 
  • Świniarz (PL1) powiedział(a):
    U mnie w skrzyni było siedem (7) licencji. Ale tych zwykłych... Poszły na papier tualetowy. 
    To dam Ci te wszystkie moja zwykle nasiona które zdobyłem z tych żałosnych skrzyń. Posadzisz sobie wiesz gdze i będzie tam przynajmniej ładnie pachnieć :D:D:D
  • wspaniała nagroda za TOP10 w postaci nasiona figi... z makiem :)
    takie adekwatne podejście GGS do wysiłku graczy :)
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Zgadzam się z poprzednikami. Wcześniej zabrano, jesli chodzi o nagrody, złotniczki i licencję, w złotej lidze. Potem próbowano to ratować wodorostami (nędzne ilości). Teraz stawia się na losowe nagrody ze skrzyń.
    I grałoby to, jakoś, gdyby nie to, że wypadają głównie wyspiarskie nasiona. Błagam, ostatnio dostałam figi x 2. Tak, to wypadło ze skrzyni będącej nagrodą za utrzymanie się w pierwszej dziesiątce w złotej lidze. Delikatnie mówiąc jest to niewspółmierna gratyfikacja w stosunku do wysiłku, który trzeba było włożyć w mistrzostwa w sojuszu na takim poziomie. Jeśli myślicie, że to zachęca do gry, to jesteście, załogo GGS, w błędzie. Figi dostałam poprzednim razem. Teraz nie wydałam ani jednej sztuki złota w czasie wydarzenia. Gracze potrafią kalkulować, o dziwo.
    Nikt nie będzie wydawał realnej gotówki na złoto, by w efekcie dostać ananasy bądź marakuję. Że o fidze z makiem (razy dwa) nie wspomnę.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Dla mnie to jest bez sensu, że jeden gracz dostaje 3 licencje na złoto, albo 8 nasion złotniczka, a 90% sojuszników nędzne nasiona... i to Ci, którzy najwięcej wysiłku włożyli w mistrzostwa - najgorszy badziew dostali. Trochę niesmaczne takie niesprawiedliwe "nagradzanie".
    Oby te skrzynie jak najszybciej przepadły w niebyt, naprawdę ta 1 licencja, albo kilka nasion złotniczka balansu gry nie zaburzały, a chociaż każdy był szczęśliwy jak ją dostał.
    Po tych niesamowitych skrzyniach tylko niesmak pozostaje u większości ...  :|

  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Dla mnie to jest bez sensu, że jeden gracz dostaje 3 licencje na złoto, albo 8 nasion złotniczka, a 90% sojuszników nędzne nasiona... i to Ci, którzy najwięcej wysiłku włożyli w mistrzostwa - najgorszy badziew dostali. Trochę niesmaczne takie niesprawiedliwe "nagradzanie".
    Oby te skrzynie jak najszybciej przepadły w niebyt, naprawdę ta 1 licencja, albo kilka nasion złotniczka balansu gry nie zaburzały, a chociaż każdy był szczęśliwy jak ją dostał.
    Po tych niesamowitych skrzyniach tylko niesmak pozostaje u większości ...  :|

    I to jest właśnie główny problem jaki powstał przez te skrzynki. I tutaj nie chodzi o sam fakt zazdrości, bo ja tam żadnemu członkowi sojuszu nie zazdroszczę zdobycia w tym całym badziewiu nasion licencji albo zlotniczka. Jednak tak jak napisałaś jest to niesmaczne i wcale nie zachęca do wspólnego wysiłku. Ggs już nie raz pisało ze ceni sobie sojusze itp i właśnie to nam ukazują jak bardzo maja gdzieś uczciwa rywalizacje i równe nagradzanie Tylko ta firma potrafi wpaść na pomysł żeby w zawodach w których biorą udział sojusze wprowadzić losowe nagrody. Ehh ta firma :).
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Nie żebym była pesymistką,ale jakoś niespecjalnie wierze,w zmianę zawartości skrzynek a no może dlatego,że szanowny zespół ma zupełnie inne pojęcie nagrody aniżeli sami gracze a zdanie graczy niespecjalnie jest brane pod uwagę gdyby tak było,to sugestie graczy byłyby wprowadzane a nie wciskano by im wiecznej bajeczki,że zostaną przekazane,no może i zostają i na tym się kończy.
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Niestety poprzednicy napisali to , co my  w Luziku2 też uważamy za kpinę z graczy !! Support robi co chce a chce wyciągnąć jak najwięcej złotówek. Gramy bo lubimy naszych znajomych !! Wychodzi na to że według GGS figi i makuje są na wagę złota, a o licencjach , złotniczkach czy żetonach zapomnijmy  :'( a nęcenie nową farmą to tylko dalsze wyciąganie kasy.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 06.01.2017
    Licencja to zaledwie 2 tysiące złota...każdy kto gra, doskonale wie co można zrobić za 2 tysiące złota :p od momentu wprowadzenia nowych MS cały czas trwa przepychanka pomiędzy GGS a Graczami o nagrody...oczywiście na niekorzyść Graczy. Wyjście aby wprowadzić farbowane skrzynie może i nie byłoby takie najgorsze, gdyby w skrzyniach przeważały licencje i złotniczki...ale tak nie jest...przeważają nasiona do szklarni...Już od dawna podkreślamy że to NAGRODY są w większości powodem do uczestnictwa w różnych wydarzeniach. Zastanawiam się ile razy jeszcze ??? trzeba będzie to napisać, żeby dotarło do głów, które [takie odnoszę wrażenie] mają ogromną frajdę w dowalaniu Graczom.
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    U nas były 2 osoby, które dostały złotniczki - z najniższymi lvlami... Obstawiam, że to też była opcja do zachęcenia do gry... Nas "staruszków" nie ma co zachęcać, za bardzo się w sojach zintegrowaliśmy :(
  • Mtuszek (PL1)Mtuszek (PL1) Posty: 487
    edytowano 07.01.2017
    problem jest taki, ze wszyscy narzekają, ale po MS tego nie widać. Jak zresztą po niczym. Wszędzie sypią ludzie złotem to i GGS sie cieszy. jak popatrzylem np na ranking platkow na ang serwerze to sie zdziwilem, u nich sojusze byly o wiele wiele slabsze niz u nas, podobnie gracze, u nich 10 sojusz byłby chyba ledwo w pierwszej pięćdziesiątce. a 10 gracz daleko w trzeciej setce. Za mocno gramy, za duzo kupujemy zlota to i oni podwyzszaja poziom i więcej wymagaja proste. Nasz sojusz odpuścił MS bo nagrody są niewspólmierne ale inni widzę, że nie zwalniają.
  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    widze ze nic sie nie zmieni !!!
    kolejne mistrzostwa a w skrzyniah wielka kupa
    no ale widac ze ludzie juz w misjach nie walcza i zlotka nie wydaja
    tak trzymamy :)))
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    dokładnie tak trzymamy...misje tak :D bez złota :D
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 18.01.2017
    Co do skrzynek nie wiedzieć czemu jakoś niespecjalnie wierzę żeby ich zawartość się zmieniła na bardziej zadowalającą graczy ;)

    Jak już sobie tu weszłam to mam pytanie-czy byłaby możliwość wprowadzenia wyboru ostatniej nagrody w lidze złotej -chodzi mi tu o tą dmuchaną krówkę jest wiele tego typu ozdób,fajnie by było gdyby gracz mógł sobie wybrać np z trzech tego typu dostępnych ozdób,z tymi krówkami to ja już nie mam co robić  ;)

    Gdyby do tych wszystkich dmuchanych ozdóbek doszła żółciutka balonowa kaczuszka..........byłoby fajnie :p
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Zdecydowanie wszystkie skrzynie dawane nam w prezencie ;) powinny zmienić swoją nazwę na "bezwartościowy bubel" i tyle w temacie.
  • Nie do końca takie straszne te skrzynie, dla niektórych potrafią być niespodzianką życia, której nigdy by nie dostali, gdyby nie hojność GGS, najjaśniej nam tutaj panujące i rozświetlające nasz szary, ponury świat ;) Och jakżeż byśmy żyli, gdyby nie Zespół Big Farm i słynny na całe królestwo Dział Balansu Gry... Jego sława niedługo powinna dotrzeć poza nasz układ słoneczny, bo co jak co, ale nie każdy takie cuda potrafi i trzeba to docenić ;) O sławę międzygalaktyczną jeszcze muszą trochę powalczyć, ale kto wie... być może już niedługo i tam o nich usłyszą, czego jako wierni fani bardzo im życzymy!

    Mnie na ten przykład dziś "Złota" skrzynia obdarowała czymś, na co bym w tej grze nie miała absolutnie żadnych szans, ale Wielki Brat patrzy i czuwa, dba, żeby nic co cenne mnie nie ominęło i... ta daaaa
    W ten oto magiczny sposób zostałam szczęśliwą posiadaczką 1 sztuki specjalnego nasionka figi :p No kurczaki, skąd oni wiedzą, że nie robię wyspy watą cukrową płynącej, hę? Aaaa zapomniałam, że oni wiedzą wszystko najlepiej i lepiej niż ja, ty i ty też... wiedzą, jak bardzo byśmy cierpieli, gdybyśmy tych nasion w skrzyniach nie znaleźli ;)
    Co tam licencje, złotniczki, złoto czy inne duperele, jedyne co ma największą wartość to przecież nasionka <3 To bez nich właśnie nie da się żyć.

    Jak dobrze, że GGS wie lepiej :D

    P.S. Malwina śliczna sygnaturka :)
  • Witam a ja zapytam zespol gs czy widzieli mistrzostwa jakiekolwiek tylko z jednym miejscem podium sklada sie z 3 miejsc
  • Te skrzynie to totalna porażka zgadzam się z wszystkimi.wszystkie nagrody do kitu to brązowi maja super skrzynki
  • Ponieważ, jak to już wielokrotnie ustalono, dla twórców gry liczy się wyłącznie rachunek ekonomiczny, jedynym sposobem by zwrócić ich uwagę jest uderzyć ich po kieszeni.
    Dlatego ja podczas tych mistrzostw nie wydałam ani nie kupiłam grama złota (także na rozbudowy czy zakupy) i planuję tak robić dopóki coś nie zmieni się na lepsze.
    Wszystkich was zachęcam do tego samego.
    Ta gra ma sprawiać przyjemność a mistrzostwa w obecnej formie mnie nie bawią. 
  • Ruda_marta (PL1) powiedział(a):
    Ponieważ, jak to już wielokrotnie ustalono, dla twórców gry liczy się wyłącznie rachunek ekonomiczny, jedynym sposobem by zwrócić ich uwagę jest uderzyć ich po kieszeni.
    Dlatego ja podczas tych mistrzostw nie wydałam ani nie kupiłam grama złota (także na rozbudowy czy zakupy) i planuję tak robić dopóki coś nie zmieni się na lepsze.
    Wszystkich was zachęcam do tego samego.
    Ta gra ma sprawiać przyjemność a mistrzostwa w obecnej formie mnie nie bawią. 
    Zadziałało by to tylko i wyłącznie jakby topowi gracze na każdym serwerze tak zrobili. Jest to jednak niemożliwe, wiec póki na nich jest ogromny zarobek to ta gra będzie dalej zmierzać w kierunku wyciągania kasy ze wszystkiego z czego tylko się da. I będzie to trwać do momentu póki nie postanowią zrezygnować z BF. Tak to już bywa w biznesie z grami :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik