Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

doświadczenie z targu

Pytanie bardziej skierowane do Havao i Demony, ale może ktoś to sprawdzał.


Mam tu misje z doświadczeniem. Do zdobycia jest 145 doświadczenia, za rózne naprawdę różne misje choćby i bardzo duże też maksymalnie się zdobywa 1-2 tyś doświadczenia. Przed zmianą doświadczenia (czyli przed pomnożeniem razy 100 czy 1000 nie pamiętam ile to było) takie nagrody miały jakikolwiek sens, ale w obecnej sytuacji to zakrawa na śmiech i płacz jednocześnie. 

Havao i Demona czy pozostawienie nagród w doświadczeniu jest działaniem intencjonalnym, czy zespół po prostu zgubił to przy wszystkich zmianach? A może to się mnoży przy otrzymaniu? 

Dzięki bardzo za odpowiedź

Komentarz

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    punkty doświadczenia, punkty karmy, złoto, podkowy są tylko dodatkiem czasem więcej czasem mniej ale zawsze są w śmiesznie małych ilościach
  • wiem, tylko że przed zmianą doświadczenia gdzie był on przemnożony ilość zdobywanego doswiadczenia na targu była identyczna jak teraz. kiedys 100 doświadczenia to było coś, teraz to jeden kurnik podsypany niebieską karmą. 
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    edytowano 13.11.2016
    Cześć Mtuszek, 

    Przekazałem Twoje pytanie o poprawność przyznawanego doświadczenia z targu Zespołowi.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Havao
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 13.11.2016
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    wiem, tylko że przed zmianą doświadczenia gdzie był on przemnożony ilość zdobywanego doswiadczenia na targu była identyczna jak teraz. kiedys 100 doświadczenia to było coś, teraz to jeden kurnik podsypany niebieską karmą. 
    Witaj,

    jeśli mogę uzupełnię, bo pytanie było do nas obojga. Temat PD na targu był już niejednokrotnie poruszany z Zespołem BF. W kilku kontraktach po zmianach przeliczania PD, pojawiały się jeszcze PD naliczane po staremu, później zostało to skorygowane.
    U mnie PD w kontraktach jest na poziomie bardzo różnym i zależnym od złożoności zamówienia. Trafiają się kontrakty po 100 - 500 PD, przy kwocie w dolarach w granicach 100 000 - 500 000 $ (często są to kontrakty czasowe). Ale trafiają się także kontrakty za 8 - 12 mln dolarów i posiadają dodatkowo PD w ilości 3 000 - 5 000. Nie liczyłabym na większe kwoty PD w kontraktach, ponieważ było to już opracowywane na nowo i zbilansowane.
    Ponadto nie przypominam sobie aby kiedykolwiek przed zmianą w kontraktach można było zdobyć 100 PD starych czyli 10 000 nowych PD. Bo PD zostały przemnożone przez 100.

    Asia07 powiedział(a):

    Ważne: Wraz z tą aktualizacją wszystkie wartości PD zostaną przemnożone przez 100, aby w bardziej czytelny sposób przeliczać bonusy związane z tym budynkiem. 
    Żadne powiązania dotyczące wartości nie ulegają zmianie. Zmiana ma zastosowanie dla wszystkich wartości PD w grze, granic zwiększania poziomów, nagród, zbiorów, etc. 

    Przykładowo, po aktualizacji zamiast 15 PD będzie wyświetlane 1500 PD.  


    Pozdrawiam,
    Demona

    Post edited by Demona on
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Chyba jednak nie wszystko zostało przeliczone i zbalansowane. Np. 100 pkt za produkcję jabłkowych przekładańców to dla mnie lekka przesada... 
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Zostało przeliczone wedle wytycznych Działu Balansu Gry. Tak wiem, wszyscy uwielbiamy słowo "balans".
    Jednakże Havao napisał Wam, że zadał kolejne zapytanie o tę kwestię, więc musimy poczekać na odpowiedź. Wedle mojej oceny, targ jest jednym z bardziej przydatnych opcji w grze, dzięki której można szybciej zdobywać środki w grze. PD, podkowy, złoto, punkty karmy jak zauważył farm boy są tutaj tylko dodatkiem, a cała rzecz opiera się na zarabianiu dolarów.
    Ten kto liczy na zdobycie większej ilości PD powinien skupić się na innych opcjach w grze, choćby podwójne PD na 48 godzin do wygrania w kole fortuny.

    Pozdrawiam,
    Demona

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik