Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

27.10.2016 | Wędkowanie na serwerze głównym - Dyskusja

216

Komentarz

  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    Klikam na rybę po kilka razy  i nic ...nie widac zyłki a mam niby spory zapas jeszcze  a ryby jak pływały tak pływaja dalej .Nie dosc ,ze wszystko to jakies zagmatwane to zero sensownych informacji .
  • tez mam ten sam problem nie widać zylki nie da się lowic. Jak moglam jeszcze wczoraj lowic mogę smialo stwierdzić ze dużo trudniej się lowi niż na serwerze testowym. Tu ledwo zacznie się łowić rybe a zyłka już na czerwono i się zrywa nie ma znaczenia czy to mała ryba czy duza.

    Błędy błęddy i jeszcze raz błędy

  • Gdzie można złowić karpie ? bo u mnie nie ma na żadnym z łowisk  :(
  • to wedkowanie to porazka ,na testowym bylo mniej bledow
    GGS dopracujcie nowosci a pozniej nam serwujcie produkt ktory bedzie dzialac jak powinien
    Chyba ze to celowe dzialanie aby pozbyc sie graczy
  • Beti703 (PL1)Beti703 (PL1) PL1 Posty: 433
    Mam taki sam problem z łowieniem ryb jak większość którzy tu pisza trochę to inaczej wyglada jak na testowej całkowicie nie mam kontroli nad żyłka ciagle pęka mam nadzieję ze to tylko bład bo jeśli nie to ja dziękuję za takie łapanie
  • Bertolina (PL1)Bertolina (PL1) PL1 Posty: 32
    złowiłam 7kg karpia ale nie mogłam go przekazać bo wychodził bląd, więc odświeżyłam stronę to zniknął mój karp. Do bani z takim łowieniem
  • mella.p (PL1)mella.p (PL1) PL1 Posty: 7
    Czy ktoś mi może powiedzieć jak się zdobywa nowy poziom wędkowania i jak i gdzie sprawdzić który poziom mam obecnie??
  • Beti703 (PL1)Beti703 (PL1) PL1 Posty: 433
    A tak co do testowej to jeśli mnie pamięć nie myli to była zrobiona między innymi do tego aby likwidować błędy a więc moje gratulacje 
  • Żeby złowić karpie i inne ryby ( po za boss i tunek) należy wejść na skrzynke ze sprzętem i tam wybrać zakładke wabiki i kupić na karpia wabik.

    Potem trzeba przenieść przynete na karpia na prawą strone tam gdzie przenosi się sprzet żeby zacząć łowic.

    Później wchodzisz na wędke otwiera się akwarium i po lewej stronie będą zakładki na dole będzie przynęta na karpie klikasz na nia i jak pojawi się strzałka naciskasz i się karpie dodaja.

    Ja bym poczekała aż naprawią błędy z łowieniem bo szkoda żyłek a naprawdę szybko się zrywaja

  • Butterflyy (PL1)Butterflyy (PL1) Posty: 177
    edytowano 28.10.2016
    na początku zrywało mi żyłki, ale zobaczyłam, że wystarczy "popuszczać" żyłkę tzn nie trzymać długo przycisku myszy tylko patrzeć na wskaźnik ostrzegający o napięciu żyłki, puscić jak będzie czerwony i znów dłużej przytrzymać myszką- spróbujcie- DZIAŁA! :)

    może coś przeoczyłam, ale gdzie można sprawdzić jaki ma się poziom wędkowania?? i ile brakuje do następnego?
  • jak można zostawić złowione ryby na kwiatowej, żeby opróżnić wiaderko?
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    A ja mam następujące pytanie. Czy ryby da się łowić bez myszy? W zapowiedzi było nawet pisane "myszy w dłoń"... Nie używam myszy, działam tylko na touchpadzie, czy mogę w ogóle te ryby łowić, czy od razu sobie darować?
    Wypróbowałam i spieszę z informacją, że można
  • wędkarskie PD i ile brakuje sprawdza się tam gdzie wysyla się Olego na ryby tunka i bossa i tam w prawym gornym rogu jest gwiazdaka z PD jaki obecnie ma poziom i ile brakuje do następnego.
  • Beti703 (PL1)Beti703 (PL1) PL1 Posty: 433
    jak wysyłasz Olga na ryby na górze masz okienko z gwiazdka tam mozesz sprawdzić poz.wędkowania :)
  • To jakaś totalna głupota .Niby ryba łapie haczyk i co dalej mam karpie złapać i nie wiem bo nic nie przybywa.
    Chyba szkoda czasu .Nie wiadomo czy ryba złapana  
  • Beti703 (PL1)Beti703 (PL1) PL1 Posty: 433
    może łapiesz nie te co trzeba użyj wabika na karpie wtedy więcej ci ich się pokaże 
  • Sandra777 (PL1)Sandra777 (PL1) Posty: 43
    edytowano 28.10.2016
    Poziomy zwiększa się poprzez zdobywanie reputacji, a tą z kolei podczas robienia misji, oraz łowienia samemu. Można także ,,łowić" samą reputację, zlecając to Olegowi. Klikasz na Olega - wyślij Olega na ryby - na pierwszej stronie masz pokazane rybki, ale na górze jest zakładka z gwiazdką, klikasz w nią i pojawia się okno z ,,łowieniem" doświadczenia. Na Olegu także sprawdzasz zdobyte doświadczenie i poziom, który masz zdobyty.
  • kupiłam i sie złapał ale mi nic nie pokazuje że go mam
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    O wczoraj zacina mi się gra. Muszę resetować całą przeglądarkę ... :(
    Polecam OPERĘ u mnie działa niezawodnie a mam bardzo wolne łącze
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Obecnie usiłuję zrealizować zadanie "przekaż 20 kg karpi". Usiłuję, bo trudno łowić bez żyłki, którą wprawdzie mam w skrzynce, i to kilka, ale która nie pokazuje się w czasie łowienia. Macham więc sobie co jakiś czas pustą wędką. Zabawa przednia :p 9 kilo udało mi się złapać, a od kilku godzin orka na ugorze. Nie rozumiem po co istnieje serwer testowy, skoro na tym głównym, polskim, wprowadza się aktualizację bez wyeliminowania błędów.

    A co do ryb, ich braku lub innych gatunków niż w zadaniu, to warto się przejść po wszystkich farmach. Gdy złowiłam karpie na głównej, łowisko zaczęło świecić pustkami. Sprawdziłam na kwiatowej - pływają same tunki. Natomiast na smakoszu karpie i jeszcze jakieś, których nazw nie znam. No ale, jak pisałam wyżej, nie będę samą wędką mieszać wody, bo czasu szkoda.
  • 111User1 (PL1)111User1 (PL1) PL1 Posty: 132
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    A ja mam następujące pytanie. Czy ryby da się łowić bez myszy? W zapowiedzi było nawet pisane "myszy w dłoń"... Nie używam myszy, działam tylko na touchpadzie, czy mogę w ogóle te ryby łowić, czy od razu sobie darować?
    Da się, należy przytrzymać touchpad, tylko trzeba uważać na naprężenia żyłki i odpowiednio przytrzymywać i puszczać :) 
  • a jak złowić suma???????
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    mella.p (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś mi może powiedzieć jak się zdobywa nowy poziom wędkowania i jak i gdzie sprawdzić który poziom mam obecnie??
    Witam,
    Nowy poziom wędkowania można uzyskać poprzez zdobywanie wędkarskich punktów doświadczenia za wykonywanie zadań związanych z wędkowaniem, albo poprzez wysłanie Olega na ryby [przy czym należy wybrać drugą zakładkę (pierwsza służy do połowu ryb, a druga do zdobywania doświadczenia), a następnie wybrać ilość wędkarskich punktów doświadczenia jakie chcesz zdobyć - za dolary, lub złoto w odpowiednim czasie).

    Butterflyy (PL1) powiedział(a):
    jak można zostawić złowione ryby na kwiatowej, żeby opróżnić wiaderko?
    Witam Butterflyy,
    Złowione ryby możesz sprzedać tak samo jak wszystkie inne towary, a mianowicie "Zarządzanie farmą" -> "Towary", 3 i 4 strona to ryby. Możesz z nich także przyrządzić potrawy w nowej, śródziemnomorskiej restauracji znajdującej się na farmie kwiatowej, pod warunkiem, że osiągniesz minimum 8 poziom wędkowania.


    Pozdrawiam serdecznie, Havao
  • Yolanda.l (PL1)Yolanda.l (PL1) PL1 Posty: 69
    edytowano 28.10.2016
    Masakra ,nic tu nie jest jasne  jak wylowic ryby ? zlapie jaa  co dalej ,,kliknij w dowolne miejse na ekranie i przytrzymaj mysze ,tylk ja gram bez myszy i jej ne mam lol co zrobic? przycisk na klawiaturze zaden nie skutkuje tylk ryba lata zlowiona i nic nie moge dalej zrobic jak ja zdjac z haczyka ?co dalej bez myszy?

    Ja niestety nie mam mozliwosci ,moja zakladka z gwazdka nestety nie dziala jest niedostepna ,na ryby Olega moge wyslac i t tylko tyle 

    Nie postuj kilka razy pod rząd. Jeśli chcesz coś dodać używaj proszę opcji edycji postów.
    ~Havao

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Yolanda.l (PL1) powiedział(a):
    Masakra ,nic tu nie jest jasne  jak wylowic ryby ? zlapie jaa  co dalej ,,kliknij w dowolne miejse na ekranie i przytrzymaj mysze ,tylk ja gram bez myszy i jej ne mam lol co zrobic? przycisk na klawiaturze zaden nie skutkuje tylk ryba lata zlowiona i nic nie moge dalej zrobic jak ja zdjac z haczyka ?co dalej bez myszy?


    Witam,
    Aby złowić rybę musisz zarzucić wędkę na połów, ryba musi się złapać haczyk, a następnie musisz przyciskając przycisk myszy (lub touchpada) próbować wyciągnąć rybę z wody, ale w taki sposób, aby nie przeciążyć linki (co by się nie urwała). Przy naciskaniu przycisku myszy, lub touchpada - wskaźnik widoczny w lewym górnym rogu powinien dynamicznie poruszać się od zielonego do czerwonego. Musisz stabilizować czerwoną strzałkę na kolorze zielonym/ żółtym, jednak nigdy nie dopuść do tego, żeby czerwona strzałka doleciała do czerwonego koloru, gdyż to spowoduje urwanie się linki i ryba ucieknie.
    Po chwili manewrowania ryba powinna być wyciągana coraz wyżej, aż w końcu wyskoczy z wody i zostanie złapana do wiadra i będziesz mogła ją sprzedać lub przerobić na smakowite dania w nowej restauracji.


    W razie dalszych pytań służę pomocą.
    Pozdrawiam, Havao
    ryba.png 372.4K
  • Yolanda.l (PL1)Yolanda.l (PL1) PL1 Posty: 69
    Dzieki sprobuje ponownie ,jeszcze jedno pytanie ,dlaczego u mnie zakaldka z gwiazdka jest niedostepna ? i ne moge podniesc poziomu ,jedynie moge Olega wyslac na ryby co powinnam zrobic? chcialabym podniesc poziom 
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Yolanda.l (PL1) powiedział(a):
    Dzieki sprobuje ponownie ,jeszcze jedno pytanie ,dlaczego u mnie zakaldka z gwiazdka jest niedostepna ? i ne moge podniesc poziomu ,jedynie moge Olega wyslac na ryby co powinnam zrobic? chcialabym podniesc poziom 

    Być może najpierw musisz ukończyć wcześniejsze zadania dotyczące wędkowania, żeby zakładka z doświadczeniem została odblokowana.
    ~Havao
  • Yolanda.l (PL1)Yolanda.l (PL1) PL1 Posty: 69
    WOW udalo mi sie zlowilam PIERWSZA W ZYCIU RYYYYYBE  :smiley: chociaz trwalo to troche zanim ja wyciagnelam juz chcialam sie poddac ,ale wytrzymalam BRAWO JA    
    Dzieki HAVAO
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 28.10.2016
    Podoba mi się zabawa z wędką, bynajmniej na razie. :D
    Pierwsze tacos z tunka wyprodukowane. :) Nie wiem tylko co się bardziej opłaca produkować na obecnym poziomie czy tacos z tunka czy pieczonego bassa. Trzeba by porównać koszty, ale nie chce mi się liczyć za bardzo.  :blush:  Gdyby ktoś to obliczał to niech napisze proszę. ;)
    Łowię na trochę lepszą żyłkę teraz, haczyki i wędkę o poziom wyższe (nic za złoto), aczkolwiek nawet ten zwykły sprzęt  nie był najgorszy, ryby się czasem zrywały, ale sporadycznie.

    P.S.
    Już obliczyłam, opłaca się lepiej produkować tacos z tunka.;)
    Post edited by ~~Mona~~ (INT1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik