Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

List gończy - Wspólne poszukiwanie najbardziej uporczywych błędów

1614

Komentarz

  • ja tez go mam pisalam w tej sprawie to dostawalam odpowiedz ze po aktualizacjach powinny poprawic sie te bledy. faktycznie na jakis czas mialam spokuj. teraz znowu wyskakuja czy czhce zaladowac statek , oddac cos do sklepu nawet na dodatkowej farmie nie moglam ostatnio pieniedzy wymienic bo wyskakiwal mi taki blad a oczywiscie pieniadze znikaly.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Demona powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Ja bardzo często daje zarobić grubasowi targowemu ;) często tak jest, że nie wiem czy zabrało mi kasę i dołożyło jego ofertę czy nie.
    Witaj Malwinko,

    zgłosiłam ten błąd naszemu Zespołowi, niemniej proszę Was abyście się dokładniej przyjrzeli Grubasowi i napisali mi tutaj, czy ktoś zauważył podobne problemy z niedopisywaniem zakupionych produktów do magazynu i wyskakiwaniem informacji o błędzie, którą zamieściła zaczarowana28.

    Pozdrawiam,
    Demona
    @Demona przyjrzałam się dokładnie i na serwerze nk i na głównym jest ten błąd, (sprawdzałam na swoich kontach)
    Grubas spod targu pobiera kasę, jednak nie dopisuje prezentu do magazynu. (po odświeżeniu strony prezent znika, a kasy nie oddaje). Poniżej screeny - mam nadzieję, że zostanie to szybko naprawione, bo w tej chwili to zwykła kradzież ze strony Pana Grubasa  :p

    1. Grubas oferuje mi prezent do kupienia za 95 tys  nie wiem jeszcze co to jest, mój stan konta to 39.808.464 $


    2.   Okazało się iż sprzedał mi 10jednostek zwykłej karmy dla kóz, tak wygląda stan posiadania po zakupie,
    973 j karmy w magazynie, stan konta zmalał o 95 tys, które pobrał Grubas i wynosi 39.713.464 $


    3. po odświeżeniu strony w grze - stan konta pozostaje bez zmian czyli 39.713.464$ jednak ubyło 10j karmy kupionej od Grubasa , obecny stan magazyowy to 963j



    Reasumując kasę pobiera, zakupiona rzecz nie trafia do magazynu.

    Kto ma chęci może to sprawdzić u siebie jak to wygląda.

    1.png 647.3K
    2.png 821.3K
    3.png 1.2M
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    Najgorsze jest to, że ten bład był zgłaszany chyba jeszcze w tamtym roku (jak dobrze pamietam) i Havao wtedy odpisał, że jezeli grubas nie dodaje zakupionych przedmiotów, to tez nie pobiera kasy....
    Mam wrażenie że to ten sam błąd, tylko że , nikomu się nie chciało aż tak tego sprawdzić, jak to profesjonalnie zrobiła zaczarowana ( i łopatologicznie ;) )
    tak postanowiłam sprawdzić, bo mój Pan grubas spod targu ostatnio wpadł w ciąg i sprzedawał mi jedno za drugim co chwilę na wszystkich farmach, skakałam jak szalona z targu na targ, kupowałam ile wlezie, bo i żetony i wodorosty się trafiły, kilka milionów wydałam, a potem się okazało, że prezentów nie ma.. myślałam, że może źle spojrzałam, postanowiałam się bardziej przyjrzeć temu oszukiście spod targu i wyszło szydło z worka.... w moim przypadku niestety  prezentów nie ma , a kasa stracona.
    Napisze do supportu w tej sprawie, ale na głównym serwerze też mam tą samą sytuację, więc myślę, że problem jest na większą skalę.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Masz rację Hiyoona...błąd był i jest...a Kasia ma absolutny talent [gratki] i CIERPLIWOŚĆ [gratki z brawami] za łopatologiczne tłumaczenie obrazowe :D

    Ja napisze o rybkach ponownie...dalej zawiesza się akwarium, dalej nieprawidłowo wyświetla się pojemność skrzynki i wiadra, nie dodaje zakupów do skrzynki itd.

    Nadal wszyscy mają taką samą czytelnie [a pisane o tym było w listopadzie 2016]

    Poza tym pytanie: co z naszym wykolejonym pociągiem ? kiedy zostanie dodane zadowolenie zwykłe i wioskowe ???

    Bo widzę że akcja [akcje] jest [są] wtedy gdy wydarzenia trwa...potem pamięć błędów umiera.  

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 16.02.2017
    A wiecie jak się nazywa ten Grubas spod Targu fachowo???
    Bo jak mam pisać do supportu to wątpię czy oni zajarzą o kogo chodzi, ciężko tam czasem kapują niektórzy,, nawet jak im screena grubasa wyślę  i zaznaczę wielkim czerwonym kółkiem, może być ciężko.  :s

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Ja go Kasieńka nazywam "grubasem targowym" i dla kogoś kto kuma BF będzie to jasne :D

    Hiyoona...sprawa mailowych prezentów wałkuje się w wątku  "prezenty od ggs"

  • Aunet (PL1)Aunet (PL1) Posty: 56
    edytowano 17.02.2017
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Demona powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Ja bardzo często daje zarobić grubasowi targowemu ;) często tak jest, że nie wiem czy zabrało mi kasę i dołożyło jego ofertę czy nie.
    Witaj Malwinko,

    zgłosiłam ten błąd naszemu Zespołowi, niemniej proszę Was abyście się dokładniej przyjrzeli Grubasowi i napisali mi tutaj, czy ktoś zauważył podobne problemy z niedopisywaniem zakupionych produktów do magazynu i wyskakiwaniem informacji o błędzie, którą zamieściła zaczarowana28.

    Pozdrawiam,
    Demona
    @Demona przyjrzałam się dokładnie i na serwerze nk i na głównym jest ten błąd, (sprawdzałam na swoich kontach)
    Grubas spod targu pobiera kasę, jednak nie dopisuje prezentu do magazynu. (po odświeżeniu strony prezent znika, a kasy nie oddaje). Poniżej screeny - mam nadzieję, że zostanie to szybko naprawione, bo w tej chwili to zwykła kradzież ze strony Pana Grubasa  :p
    Żeby być pewnym co jest dopisywane do konta, a co nie, trzeba będzie się chyba temu jeszcze bliżej przyjrzeć. Problemem mogą być zwłaszcza te oferty ze znakiem zapytania, bo przecież nie pamiętamy wszystkich ilości jakie mamy w magazynie.
    U Ciebie Zaczarowana nie ma stuprocentowej pewności, że tej karmy Ci nie dopisało. Piszę o tym dlatego, że zachęcona Waszymi spostrzeżeniami też postanowiłam przyjrzeć się naszemu bohaterowi z targu. U mnie oferta była jawna - 10 szt. karmy dla kóz. Sprawdziłam więc ilość w magazynie (były 124 szt.) i zaakceptowałam ofertę. Pieniądze pobrało, a w magazynie po tej operacji były 144 szt., czyli dopisało 20 szt. a więc więcej niż było w ofercie. Po przelogowaniu kasa była bez zmian, natomiast karmy były 134 szt. Zatem błędnie doliczyło ilość dodanej karmy, natomiast po przelogowaniu jest tak jak być powinno.

    PS. Przed chwilą sprawdziłam jeszcze jedną transakcję. Tym razem tę ze znakiem zapytania. Dostałam tajemniczą skrzynkę. Nie miałam w magazynie żadnej, bo ostatnio wszystkie otworzyłam. Po zaakceptowaniu transakcji pojawiły się dwie, a po przelogowaniu ta jedna nadprogramowa zniknęła.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043

    Aunet (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Demona powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Ja bardzo często daje zarobić grubasowi targowemu ;) często tak jest, że nie wiem czy zabrało mi kasę i dołożyło jego ofertę czy nie.
    Witaj Malwinko,

    zgłosiłam ten błąd naszemu Zespołowi, niemniej proszę Was abyście się dokładniej przyjrzeli Grubasowi i napisali mi tutaj, czy ktoś zauważył podobne problemy z niedopisywaniem zakupionych produktów do magazynu i wyskakiwaniem informacji o błędzie, którą zamieściła zaczarowana28.

    Pozdrawiam,
    Demona
    @Demona przyjrzałam się dokładnie i na serwerze nk i na głównym jest ten błąd, (sprawdzałam na swoich kontach)
    Grubas spod targu pobiera kasę, jednak nie dopisuje prezentu do magazynu. (po odświeżeniu strony prezent znika, a kasy nie oddaje). Poniżej screeny - mam nadzieję, że zostanie to szybko naprawione, bo w tej chwili to zwykła kradzież ze strony Pana Grubasa  :p
    Żeby być pewnym co jest dopisywane do konta, a co nie, trzeba będzie się chyba temu jeszcze bliżej przyjrzeć. Problemem mogą być zwłaszcza te oferty ze znakiem zapytania, bo przecież nie pamiętamy wszystkich ilości jakie mamy w magazynie.
    U Ciebie Zaczarowana nie ma stuprocentowej pewności, że tej karmy Ci nie dopisało. Piszę o tym dlatego, że zachęcona Waszymi spostrzeżeniami też postanowiłam przyjrzeć się naszemu bohaterowi z targu. U mnie oferta była jawna - 10 szt. karmy dla kóz. Sprawdziłam więc ilość w magazynie (były 124 szt.) i zaakceptowałam ofertę. Pieniądze pobrało, a w magazynie po tej operacji były 144 szt., czyli dopisało 20 szt. a więc więcej niż było w ofercie. Po przelogowaniu kasa była bez zmian, natomiast karmy były 134 szt. Zatem błędnie doliczyło ilość dodanej karmy, natomiast po przelogowaniu jest tak jak być powinno.

    PS. Przed chwilą sprawdziłam jeszcze jedną transakcję. Tym razem tę ze znakiem zapytania. Dostałam tajemniczą skrzynkę. Nie miałam w magazynie żadnej, bo ostatnio wszystkie otworzyłam. Po zaakceptowaniu transakcji pojawiły się dwie, a po przelogowaniu ta jedna nadprogramowa zniknęła.
    Być może jest tak jak piszesz, nie wykluczam.. te jawne oferty od dawna mi się już nie trafiają, mam tylko znaki zapytania, więc mogłam przetestować na tyle ile mogłam :)
    Ale jestem pewna,  że nie doliczyło mi kupionego Punktu Karmy, bo wiedziałam ile ich miałam przed zakupem.
    Ale tak czy siak coś z tym Grubasem Targowym jest nie tak i powinni go przeanalizować i naprawić jak najszybciej.
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Aunet (PL1) powiedział(a):
    (...)
    PS. Przed chwilą sprawdziłam jeszcze jedną transakcję. Tym razem tę ze znakiem zapytania. Dostałam tajemniczą skrzynkę. Nie miałam w magazynie żadnej, bo ostatnio wszystkie otworzyłam. Po zaakceptowaniu transakcji pojawiły się dwie, a po przelogowaniu ta jedna nadprogramowa zniknęła.
    Witajcie,

    dziękuję za Wasze zgłoszenia dotyczące Grubasa na targu. Problem został już zgłoszony, ale dodam jeszcze Wasze ostatnie spostrzeżenia.
    Potwierdzam również, że Grubas na targu sprzedaje czasem tajemnicze skrzynie i punkty karmy na targu i czasami dopisują się po dwie sztuki, zamiast jednej. Gdy otworzy się jedną i próbujemy otworzyć drugą wyskakuje błąd:



    Z nadprogramowymi punktami karmy jest tak samo, nie można więc wykluczyć, że z karmą i innymi produktami podobnie. Mam nadzieję, że Zespół Big Farm szybko upora się z tym błędem.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • Ja natomiast zapytam o Błyskawiczne wyprzedaże :  a dokładnie chodzi mi o cenę kurnika  1200 000 po 40% obniżce mi daje 720 000 ,  natomiast jest wystawiona 72 000. Taki drobiazg. To może ten kurnik przed obniżką kosztował 120 000 ?  a nie 1200 000. To może  taki drobiazg tylko :) Może ktoś to sprawdzi i poprawi, bo błyskawicznie to nie znaczy niedokładnie :)
    Pozdrawiam :)
  • Błedem jest to, że:
    1. Ciągle trzeba kupować żyłke do wedkowania a jest dość droga
    2. Nie można sprzedać nasion, karmy
    3. Nie można sprzedać tych grejpfrutów, malin, limetek i innych
    4. Jak sie zaloguje to wyskakuje mi z 10 reklam i musze to wszystko zamykać
    5. Za mało przychodów  ze sprzedaży
    5. Za drogie budynki i ulepszenia
    6. Jak zasieje np. kukurydze i otworze nowe okno w kompie żeby np. posłuchać muzyki na YT to zazwyczaj za późno wchodze w zpowrotem z bf i późno zbieram. powinien być jakiś sygnał dźwiekowy lub inny, że sie już wyrosła kukurydza

  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witaj Filla,

    ten wątek służy opisywaniu błędów, natomiast Ty wypisałaś rzeczy, które Ci się nie podobają lub nie spełniają Twoich oczekiwań, natomiast błędami nie są.
    Jeśli chcesz się podzielić sugestiami na temat gry, zrób to w dziale "Sugestie, pochwały i krytyka".

    Pozdrawiam,
    Demona
  • macius1970 (PL1)macius1970 (PL1) Posty: 559
    edytowano 12.03.2017
    Witam :)Nie jest to problem z tych bardzo uciążliwych ale....
       W tabelce "zbiory gotowe" od czasu do czasu zawiesza się zegar i zatrzymuje się w pozycji -00:01 co powoduje brak zielonego paska z info o ukończeniu produkcji.Przez te kilka lat nauczyłem się reagować w tym miejscu na kolor zielony i jego brak sprawia trochę problemów :(
       Wiem że nie tylko u mnie występuje ta usterka dlatego proszę,Havao, o przekazanie informacji do stosownego działu lub osób :) 
       Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 28.03.2017
    Jakby ktoś się zastanawiał, czemu gra nie działa - padły wszystkie serwery :open_mouth:

    ************************************
    NEWS FLASH
    ************************************


    All GGS Games servers are down  
    They are investigating  
    Don`t panic!

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/3457404/#Comment_3457404

  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Dziekuje zaczarowana za info. Już myślałam ze to u mnie cos nie działa. Jesteś niezawodna  :)
  • gra sie nie laduje "licze robaki" i tyle :(
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Super, nic nie działa a mamy końcówkę mistrzostw. Ciekawe, co znów się zepsuło.
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    Demona powiedział(a):
    frotka (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego farma tymczasowa- wyspa zorzy polarnej aktywowała się mimo, że jej nie odwiedzałam? Wczoraj wśród aktywnych farm był znaczek wyspy. Dzisiaj już go nie ma, ale statek nadal żąda owoców (malin, jeżyn itp)
    Witam,

    w takim przypadku proszę skontaktować się z supportem, sprawa będzie rozpatrywana w trybie indywidualnym. Po ostatnich zmianach dodatkowe skrzynie na statku, a także wyspa, odblokowywane będą po ukończeniu zadania, które polega na wymianie dolarów na walutę farmy tymczasowej.
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Zauważyłam , że nie dolicza do magazynu prezentów , które sprzedaje grubas przy targu.
    (...)
    Dziękuję za opisanie tego błędu, u mnie niestety do tej pory nie zaobserwowałam podobnej sytuacji, jednak nie jest wykluczone, że po prostu nie byłam akurat w posiadaniu brzegowej ilości przedmiotów, które chciałam wykorzystać do włączenia opisywanych przez Ciebie funkcji w grze.
    Jeśli ktoś jeszcze z Was zauważył ten błąd w grze, proszę o wpisanie się tutaj, abym mogła określić skalę problemu.

    Pozdrawiam,
    Demona

    ja to zauwazyłam juz dosyc dawno , nawet o tym pisałam na forum , ale widac nie kazdy ma taka moc jak Zaczarowana
    dzieki Ze jestes  Zaczarowana <3
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320

    dzięki  Zaczarowana , już myślałam ze to u mnie , próbowałam ze wszystkich przeglądarek  a oni i tak" liczyli robaki ". :)

    i to wszystko na koniec ms :(

  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    czy mozemy liczyc na rekompensate w tym przypadku??milego dnia zycze:)
  • ciekawe jak dlugo beda te robaki liczyc?
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    w takim tempie to do wieczora jak nic chyba na koniec ms nas zalacza:)to dajcie od razu silos zeby nudno niebylo:)
  • YaroslawGamer (PL1)YaroslawGamer (PL1) PL1 Posty: 187
    edytowano 28.03.2017
    no to MS nam nie zaliczy do konca :( 
    Ale widze ze sprawa jest powazna,
    bo caly serwer GGS chyba szlag trafil :(
    Gra o rycerzech Empire tez mi nie wchodzi :(
    Ciagle tylko ostrza  miecze a ty ciagle licza robaki :(

  • adusias (PL1)adusias (PL1) PL1 Posty: 22
    A ja dziś od godz. 10.00 nie mogę się zalogować do gry :( zakładam, że inni też. Zaraz kończą się mistrzostwa i nie można grać. Jestem zła bo po coś te kilka dni siedziałam i robiłam misje a dziś i tak to bez znaczenia :(

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik