Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Ponowne otwarcie serwera testowego!

110

Komentarz

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ...Nie istniejący sojusz ...dlaczego nie ma go wogule w rankingu ( Sprawiedliwi ) na testowej ..???
    Jest jeszcze jedna sprawa ...ode mnie parę osób już miało odwiedziny - Sami Swoi - ale spora część 
    ludzi nie miało go do tej pory na farmie jak również i ja :( ...czy mamy oczekiwać odwiedzin ..? czy nie ..?

                               Pozdrawiam Basia666

  • Wczoraj założyłam konto, i pierwszy problem pojawił się w momencie gdy chciałam przekazać kasę na konto sojuszu - nie mogłam. i do tej pory pisze mi że: Udział jako nowy członek sojuszu jest możliwy za: i tu pojawia się czas. tylko problem jest taki, że czas się nie zeruje, a wręcz przeciwnie stale się powiększa. a dzisiaj jak weszłam na farmę to nie mogę zebrać z pól jak są posiane nasiona brzegowe. Jeżeli tak będzie na prawdziwych farmach to chyba podziękuję.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Problem ze zbiorami brzegowymi zatkał już chyba większość farm tymczasowych.
  • ela2kos (PL1)ela2kos (PL1) PL1 Posty: 28
    Nie będę się powtarzać. U mnie występuje dokładnie ten sam problem. Nie mogę wpłacać na konto sojuszu, a najbardziej denerwujące, że plony na polach stoją i nie można ich zebrać. Zbierałam jak były posiane pojedyńczo, czyli bez nasion brzegowych. Posiane z nasionami brzegowymi stoją. Magazyn opróżniłam, bo pisze że magazyn pełen i nadal nic się nie dzieje.
  • ja też mam problem ze zbiorami brzegowymi. nawet przelogowanie się nie pomaga
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Witam...
    proponuje wrzucić jakieś eventy na testowym, zaczęło  tam wiać  trochę nudą

    ps. pola się zawieszają przy obsiewaniu nasionami potrzebnymi do wioski sojuszu, nie można nic zebrać ani sprzedać pomimo zerowego stanu w magazynie...
  • ja rowniez majac swoj sojusz a dzialam od poczatku testowej mam ten problem. to przeciez jakas porazka
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Odechciało się testować. Nuda i co chwila coś nie działa
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 06.04.2017
    Niby jakaś naprawa była. Dostaliśmy dekory za błędy, ale z pól nadal nie da się zbierać plonów. Eh...

    EDIT: zebrałem z niektórych pól, a z innych nie po zmianie przeglądarki. Nie wiem na czym to polega...
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Niby jakaś naprawa była. Dostaliśmy dekory za błędy, ale z pól nadal nie da się zbierać plonów. Eh...

    EDIT: zebrałem z niektórych pól, a z innych nie po zmianie przeglądarki. Nie wiem na czym to polega...
    Witam,
    U mnie zbiory naprawiły się po dzisiejszej aktualizacji.
    Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki, a jeśli nie pomoże to proszę o kontakt, spróbuję zaraportować błąd po raz kolejny.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Mam problem, bo nie mogę się zalogować na serwer testowy :(
    Jak sobie na dole strony przestawiam na TEST-SERWER-1, to strona niby się przeładowuje i wraca z powrotem do Polska-1

    Ciacha wyczyszczone, historia przeglądarki też....

    więc czemu tak? :(
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Niestety, jedno na osiem pól uparte...
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Mam problem, bo nie mogę się zalogować na serwer testowy :(
    Jak sobie na dole strony przestawiam na TEST-SERWER-1, to strona niby się przeładowuje i wraca z powrotem do Polska-1

    Ciacha wyczyszczone, historia przeglądarki też....

    więc czemu tak? :(
    Witam,
    Spróbuj zalogować się w trybie incognito przeglądarki.
    Jeśli potrzebujesz pomocy proszę o wiadomość prywatną.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 06.04.2017

    hahaha ale się uśmiałam...ostatnio coraz częściej towarzyszy mi śmiech...aż boki zrywam...a tester jest doskonały :D ...tak...gorące mleko można wyprodukować z termosa...heh muszę ten przepis wypróbować... :D no fantazja nie ma granic...

    Tak rozważam czy nie będzie konieczne zatrudnienie księgowego i paru doradców :D w chwili gdy sojuszowo podejmiemy decyzję o wejściu do wioski...jestem na nie...niestety...

    Ludzie w zespole big farm...chce zbierać fruwające motylki na farmach albo słoneczka...albo robić cokolwiek co pozwoli mojemu mózgowi odpocząć...

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Hiyoonka ale dlaczego wyczekują ? przeca to wydatki ! i straty...Czy Twoja Ekipa ma już rozwinięte farmy na full i nie ma co z dolarkami robić ? myślę że ma do wykonania jeszcze bardzo dużo...
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Licznik miłości - już mi się podoba ;) 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Havao powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Mam problem, bo nie mogę się zalogować na serwer testowy :(
    Jak sobie na dole strony przestawiam na TEST-SERWER-1, to strona niby się przeładowuje i wraca z powrotem do Polska-1

    Ciacha wyczyszczone, historia przeglądarki też....

    więc czemu tak? :(
    Witam,
    Spróbuj zalogować się w trybie incognito przeglądarki.
    Jeśli potrzebujesz pomocy proszę o wiadomość prywatną.

    Pozdrawiam,
    Havao
    Niestety nie da rady.... ale na komputerze na którym miałam zapamiętane hasło loguje się normalnie.
    Mimo, iż wylogowuje, to na drugim komputerze ( na którym gram na codzień, zalogować się nie mogę...
    ale no trudno,,, to tylko serwer testowy..
    Dzięki  o:)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    ja dalej nie mogę się zalogować , ani zmienić hasła 

    Magda
  • ela2kos (PL1)ela2kos (PL1) PL1 Posty: 28
    Chciałabym zadać pytanie - czy u wszystkich był Lester i zaoferował następne 100 mln. złota. W sojuszu w którym obecnie jestem część osób miało zaoferowane przez Lestera taką właśnie ilość złota, a część farmerów oczekuje na niego do teraz i nic. Moim zdaniem to niesprawiedliwe. Odechciewa się testowania tej gry.
  • a ja zapytam z innej beczki...
    większość graczy nie gra na testowym serwerze (ja bym i pograł ale mam konto na Gry.pl więc z wiadomych przyczyn się nie da) i ciekawi mnie czy te wszystkie wioskowe dolary, manufaktury, rośliny brzegowe, nowe postacie, łąki z sojuszowymi końmi będą aktywowane jednocześnie na zwykłych serwerach?? przecież samo ogarnięcie koni wydaje się czymś ponad ludzkie siły, a wszystkie budynki w Wiosce i rośliny brzegowe do tego to chyba kilka % graczy odstraszą na dobre...
  • Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    a ja zapytam z innej beczki...
    większość graczy nie gra na testowym serwerze (ja bym i pograł ale mam konto na Gry.pl więc z wiadomych przyczyn się nie da) i ciekawi mnie czy te wszystkie wioskowe dolary, manufaktury, rośliny brzegowe, nowe postacie, łąki z sojuszowymi końmi będą aktywowane jednocześnie na zwykłych serwerach?? przecież samo ogarnięcie koni wydaje się czymś ponad ludzkie siły, a wszystkie budynki w Wiosce i rośliny brzegowe do tego to chyba kilka % graczy odstraszą na dobre...
    Pozwól że zapytam dlaczego nie możesz zagrać na testserwerze? Pozdrawiam serdecznie  :)
  • bo grając przez Gry.pl nie mam swojego hasła do gry ani przypisanej do gry poczty... więc nijak sie na testera nie mogę zalogować :/
  • No ale utwórz nowe konto,z nowym nikiem albo starym,wsio rawno,choćby to co logujesz się na forum  :)
                                                                   Pozdrawiam
  • adusias (PL1)adusias (PL1) PL1 Posty: 22
    Tak sobie pomyślałam, że fajnie by było gdyby konto testowe było można używać na serwerze głównym. Było by to fajne podziękowanie za testowanie gry :) Wyglądało by to tak: Każde konto testowe podczas testów przenoszone by było na serwer testowy a po ukończeniu testów przenoszone na serwer główny by mogło wspierać swój sojusz. Oczywiście z informacją, że może pójść coś nie tak i może zniknąć :)
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Popieram. Dzięki tym 20 milionom złota moja testowa jest o wiele wyżej rozwinięta niż farma podstawowa :) Chętnie bym zamienił :)
  • mam błąd - nie mogę wejść na targ organiczny na farmie smakosza
  • ela2kos (PL1)ela2kos (PL1) PL1 Posty: 28
    Niestety poprawiony wczoraj błąd wystąpił dzisiaj ponownie. Posiane rośliny z nasionami brzegowymi stoją na jednym z pól. Magazyn opróżniłam, bo pisze że magazyn pełen i nadal nic się nie dzieje. Z czterech pól zebrałam, a z ostatniego ani rusz.
    Również nikt nie odpowiedział mi co do złota które niby Lester rozdawał. Część farmerów dostała, bo Lester się pojawił, a pozostali złoto wydali i nie otrzymali od Lestera nic. To niesprawiedliwe.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik