Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 16.08.2016 | Serwer testowy w Big Farm

136

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 22.08.2016

    Asiu - zadaje Ci po raz kolejny pytanie ! co jest do testowania na testerze ????? bo chyba nie grafika :p pooglądałam, stadnina śliczna a reszta stare nudne badziewie na placu. Co zamierzacie tam wprowadzić? Bo chyba nie sądzisz, że będę tam od nowa budować farmy i sojusz ! Ani myślę tego robić. Mieliśmy testować NOWOŚCI !!! GDZIE ONE SĄ ???

    Za to serwujesz nam informacje o reorganizacji GGS. Czy uważasz że nas graczy powinno to interesować, że macie bałagan w firmie i od miesięcy nie jesteście w stanie go uporządkować. To Wasze wewnętrzne sprawy. My chcemy ciekawej gry, do której każdego dnia z wielką przyjemnością przyjdziemy. A mamy stek wykrętów i wieczne prośby z Waszej strony o zrozumienie i cierpliwość. A kiedy Wy w końcu zrozumiecie, że nie mamy ochoty być cierpliwi...logujemy się dla rozrywki i zabawy...a nie po to, by czytać o Waszych problemach.

    Ankieta - cisza...wprowadzone beznadziejne obiekty [lab] cisza...fasady dla fasady...cisza - gdzie reszta fasad? żeby zakryć te ohydne fioletowe chorągiewki !!!

    Kto wymyśla durne oferty dotyczące kupna złota...oferując humus szklarniowy ?

    Jednym słowem Asiu, gra sięgnęła dna.


  • Na normalnym serwerze jak kliknę na pracujący sad lub budynek hodowlany to na menu kołowym wyświetla się ile mam karmy lub nawozu, na serwerze testowym tego nie ma a bardzo by się przydało
  • ja też nie mogę się zalogować ! Co robić ? Wszystko poprawnie żadnego błędu, po wciśnięciu GRAJ lub ZALOGUJ się nic się nie dzieje...
  • Czas budowy i czas produkcji jest skrócony tylko na 160 godzin. Także nic się nie zmieniło.
    Nie dziwię się że nowi gracze są tylko do 20 poziomu i rezygnują z gry. Jest po prostu nudno.
    Wszystko trwa za długo i nie ma co robić (mimo tego ze czas jest na razie o połowę skrócony).
    Miało być coś nowego ale niestety na razie nic.
    Problemy z włączeniem serwera testowego i logowaniem.
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    edytowano 24.08.2016
        Więcej złota!!! Nie 10 000 - a 100 000!!! Więcej dolarów!!! Skoro gra na serwerze testowym nie ma wpływu na serwer główny, to złoto i dolary powinny płynąć szerokim strumieniem - chodzi o maksymalnie szybki rozwój i jak największe możliwości testowania.
         Mało coś tych nowinek do testowania. Spodziewałem się znacznie więcej, zwłaszcza po przeprowadzeniu ankiety. Na przykład takie: Opcja URLOP. Gracz nie może grać, więc wyznacza zastępcę, który może się logować własnym loginem i hasłem przez maksymalnie 21 dni.  Opcja ta z powodzeniem sprawdza się w jednej z gier :)
        Nagrody dla testerów bardzo mizerne. Jeśli dajecie te nagrody tu, na serwer testowy, to powinny być okazałe, wypasione. Natomiast na serwer główny, owszem, mogą by takie "skromne" by nie "zachwiały balansem" :)
    Post edited by mse (PL1) on
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witajcie,

    jeśli macie problemy z zalogowaniem na serwer testowy możecie spróbować wykonać czynności opisane poniżej, są to zalecenia wysyłane najczęściej standardowo przez nasz support, gdyż zazwyczaj pomagają one w rozwiązaniu usterek: 
     
    • Jako pierwsze sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Adobe Flash Player'a. Jeśli nie, znajdziesz najnowszą wersję pod adresem: http://get.adobe.com/pl/flashplayer/.
    • Następnie sprawdź czy na Twoim komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej.
    • Włącz przeglądarkę oraz usuń pamięć podręczną i ciasteczka. Zazwyczaj da się to zrobić przechodząc do opcji Twojej przeglądarki i wybierając historię.
    • Na koniec zresetuj historię Flash. Można to uczynić korzystając ze strony pomocy programu Flash Player: http://www.macromedia.com/support/do...manager07.html, klikając na „Usuń wszystkie”. Po wszystkim należy zrestartować przeglądarkę.
    • Możesz także spróbować zalogować się na innej przeglądarce lub sprzęcie.
    Jeśli wszystkie te zabiegi nie rozwiążą problemu, polecam kontakt z naszym Zespołem Wsparcia Technicznego i dokładne opisanie sytuacji. Link znajduje się pod numerkiem 3 w mojej sygnaturce.
    Miejcie jednak na uwadze, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na serwerze testowym mogą występować błędy i czasowe problemy techniczne, należy więc uzbroić się w cierpliwość i próbować ewentualnie zalogować się ponownie za jakiś czas.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • Witam! od czterech dni jestem na testowym i ani razu nie mogę zebrać plonów. Kreska biegnie,że zbiera i NIC. Co robić?
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 23.08.2016
    Atis555 (PL1) powiedział(a):
    Witam! od czterech dni jestem na testowym i ani razu nie mogę zebrać plonów. Kreska biegnie,że zbiera i NIC. Co robić?
    To samo co napisała Demona powyżej. Przeczyść przeglądarkę, przeloguj się, odśwież stronę. Nic więcej się nie da zrobić. Na testowej błędów jest sporo. Mnie zablokował się magazyn i choć mógł pomieścić 750 jednostek, mieściło się w nim tylko 450. Podejrzewam, że sytuacja mogła być spowodowana faktem, że najpierw poszalałam i postawiłam jeden za złoto, a gdy rozum mi wrócił ;) wyburzyłam i postawiłam normalny. Magazyn czepiał się dokładnie o 300 jednostek, czyli pojemność magazynu za złoto. Wyskakiwał taki błąd:


    Na szczęście po wielokrotnym przelogowywaniu, odświeżaniu, i po północy gdy wskoczyła nagroda za logowanie naprawiło się. Wcześniej musiałam sprzedawać nadmiar towaru ręcznie. A poza tym nagminnie automatyczna sprzedaż nadwyżki towaru blokuje się i trzeba to robić ręcznie.


    Na smakoszu też jest błąd w jednym z zadań, ale dotyczy opisu, zamiast dekoracji, poniżej powinno być domek:


    Zresztą, gdy go wybudowałam zadanie zostało zaliczone.
    Podoba mi się na testowej nowe menu kołowe, jest bardziej intuicyjne, ale... bardzo, ale to bardzo brakuje mi podświetlenia ile posiadamy karm, nawozów, humusów, gdy najedziemy na pracujące pole, zabudowanie. Na głównym serwerze to jest, tutaj zostało tylko przyśpieszenie za złoto, nie fajnie!

    Stadnina ma ciekawą grafikę, ale zmywa się z polami treningowymi i resztą zabudowań typu budynek stadniny, koński targ, kopalnia i coś, co nie wiadomo jeszcze czym będzie???
    Ponadto pomysł aby przenieść statek na kwiatową, jak dla mnie chybiony, a przypłynięcie i odpłynięcie statku jest słabo oznakowane. Wiele razy zapominam w ogóle, że mam statek! Coś z tym powinniście zrobić, może oddzielić w menu miejsce na statek tak jak na głównym serwerze? Poza tym w tej chwili kopalnia wydobywa u mnie złoto, konie nie trenują, a na menu po prawej pusto, nie pokazuje nic. Czasami zaś pokazuje kukurydzę i nie może się zdecydować co pokazać jak koń trenuje.
    Licznik na głównej farmie szwankuje, pokazuje co chce, a nie to co się niedługo kończy.
    Wieża ciśnień wygląda jakby nie działała, bo gdy najeżdża się na menu na sadzie wiśniowym pokazuje 30 jednostek zamiast 27, a na jabłoniowym 10 jednostek zamiast 9. Pobiera też po całych jednostkach i pokazuje brak gdy niby powinniśmy mieć nawozu wystarczającą ilość, za to gdy się przelogujemy "skradziony" nawóz dziwnym trafem pojawia się w naszym magazynie ;)
    O obserwatorium widmo też już pisali inni Gracze.
    Blokuje się również czasami okienko budowy, niby już zakończone, a dopiero po przelogowaniu, lub przejściu kilkakrotnie na inne farmy można ponownie coś budować.
    Drzewko sojuszu to już istna tortura, wolę nie tykać wcale :p


  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Na forum testowej farmy wejść się nie da.
    Miały być codzienne premie - nie ma !
    Gra się ciągle zawiesza, nie można podlać drzewek Sojuszników.
    Bubel, do tego brak środków na rozbudowę. Jak mamy to testować?
    Wykładać własne pieniądze? Myślałam, że to testowanie ma pomóc GGS, tymczasem to kolejny skok na kasę
  • wiosenka66 (PL1) powiedział(a):

    Miały być codzienne premie - nie ma !

    są!!!    tzn ja je mam.  Zajrzyj na skrzynkę email i sprawdź czy czegoś nie dostałaś. 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Mam pytanie !

    Czy na testerze ktoś widział architekta ? bo zauważyłam że Gracze mają podniesione obiekty do poziomu fioletowych chorągiewek.

  • Witam:)
    U mnie na testowym wieża ciśnień nie działa.
  • basia10051 (PL1) powiedział(a):
    Witam:)
    U mnie na testowym wieża ciśnień nie działa.
    Basiu sprawdź dokładnie, przeloguj się i odśwież stronę. U mnie też wygląda, że nie działa, ale po przelogowaniu karma i nawóz pojawia się w zaginionej ilości ;)
  • Helena_bo (PL1)Helena_bo (PL1) PL1 Posty: 50

    Witam :)

    zalicza Wam na testowym serwerze podkowy za załadowanie statku ?

    nawet jak odprawie statek w całości to tylko jakies znikome ilosci zaliczy :( nie ma czym konia trenować

  • Wszystko nieprawda....czyściłam ,przelogowałam dwadzieścia razy i WCIĄŻ NIC> NIE MOGĘ ZEBRAĆ PLONÓW
  • Atis555 (PL1) powiedział(a):
    Wszystko nieprawda....czyściłam ,przelogowałam dwadzieścia razy i WCIĄŻ NIC> NIE MOGĘ ZEBRAĆ PLONÓW
    Napisz do supportu, innego wyjścia nie ma.
  • asia to jest dobry pomysl

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Witam. Na forum z testowej wejść się nie da. Gra przerywana jest kilkadziesiąt razy dziennie. Nie można podlać drzewek Sojuszników. Nagroda za skończenie eventu  UFO nie działa, no i wreszcie pytanie, miały być codzienne nagrody w e-mailu, gdzie one są? gra nie warta świeczki, jedno wielkie oszustwo. Dlaczego u Omara nie ma ani jednej darmowej nagrody? Skąd brać złoto skoro kupować nie warto gdyż przepada? Dlaczego Goście odwiedzający Farmę nie płacą za towar?
  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    edytowano 25.08.2016
    Odwiedzanie sojuszników w celu podlania drzewek działa, gdy odwiedzana osoba już się tego dnia logowała, ale jeżeli ma do zebrania plon z drzewka to też się jej nie odwiedzi, gra w obu przypadkach się zawiesi.
    Jeżeli chodzi o poruszony wcześniej problem z Wieżą Ciśnień to mogę dodać, że posiadając wymaganą ilość (zmniejszoną o bonus z Wieży) to produkcji się nie uruchomi, przykład: sad jabłkowy z Wieżą na pierwszym poziomie wymaga 9 jednostek nawozu, w magazynie znajduje się dokładnie 9 sztuk, ale produkcji nie można uruchomić, trzeba posiadać 10.
    Problem jest też z budą psa. Po rozbudowie na 2 poziom bonus zadowolenia działa, ale pies zniknął, nie chodzi po farmie i nie widać go też w oknie budy. Zrobiło się z niego widmo, podobnie jak z nagrody za wydarzenie UFO i z flagi za Trzy lata BigFarm.
    Post edited by Torian (PL1) on
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 25.08.2016
    To jest serwer testowy w którym gracze mają znaleźć błędy i problemy a nie możliwość posiadania legalnego multikonta, a jak tak czytam te wszystkie komentarze to zastanawiam się czy wszyscy zrozumieli oficjalne ogłoszenia, że na tym serwerze można stracić złoto, dolary i postępy w grze. Jak ktoś chce mieć drugie konto to niech zaloguje się na serwer internacjonal lub z innego kraju, i będzie mieć te same problemy co na serwerze PL1  >:)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Szkoda że miałem rację. Jak zwykle działa niewiele a to co działa to jest jakaś kpina. Złote rady odnośnie przelogowywania, czyszczenia ciasteczek itp. to już nawet nie są śmieszne.
    Nie wiem, gdzie szkoły kończyli informatycy z CGS, ale mnie uczono-może źle-że testuje się nowe funkcjonalności na kopiach BAZY ISTNIEJĄCEJ. Przecież można było zduplikować grę wraz z użytkownikami, albo dać wszystkim poziom np. 100 i niech się ściga kto chce, a poza tym testuje nowe propozycje. Chętnie bym się tak pobawił na luzie w grę.

    Może ktoś uderzyłby się w piersi i przyznał, że to jest kompletny niewypał i znowu chodzi o mniej lub bardziej zawoalowane wyciągnięcie realnych a nie testowych pieniędzy.

    Pisanie do supportu, który nie odpowiada (są tacy co pół roku czekają) bez komentarza.

     Mogło być pięknie jest jak zawsze,. Ktoś może napisze, że mogę nie grać, no to nie gram  już na testowej farmie, bo robienie kolejnej farmy od nowa jest bez sensu

  • Farm Boy, a ja nie bardzo rozumiem Twojego wpisu. Przecież jesteśmy na testowym właśnie po to, aby wyłapywać błędy i o nich pisać, co zresztą robimy.
    A że niektórzy denerwują się, że te błędy są, no cóż... widocznie inaczej nie potrafią ;)

    Swoją drogą te bonusy na testową powinny według mnie obowiązywać przez cały czas i złotem też GGS powinno trochę sypnąć. Szybsza rozbudowa na testowym = szybsze rozpoznanie sytuacji i błędów.
  • przy drugim logowaniu na serwer testowy nie mogę zebrać nic z plonów, ani kukurydzy ani jajek... dziś weszłam na forum i zupełnie tam nic nie ma, żadnego wpisu, żadnej dyskusji...
    Czy ktoś z Was ma też taki problem ?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    A ja mam wrażenie że zapanowało zbiorowe szaleństwo testowania !

    Czy Gracze przeczytali OO? nawet jeśli tak, to zacytuje fragment:  "Bądźcie jednymi z pierwszych Graczy, którzy mogą doświadczyć najnowszych zmian dotyczących nowości w grze! Pomóżcie nam w stworzeniu nowych, wspaniałych elementów gry i dajcie nam feedback do wszystkiego, co jest planowane na najbliższą przyszłość! "

    Co jest na testerze NOWEGO ?

  •   A ja w ciężkim szoku! Dostałam mejla z kodem na prezent za pilne testowanie tych tam staroci i powaliło mnie! Zasłużyłam na 100 sztuk złota, 5 000 dolców i jakieś zdjęcie z pieskiem. Może ggs nawet w dolce ubogie jest? No to  chętnie zasilę ich konto . Bez zbytniej szkody dla zdrowia  i farmy mogę im wrzucić 200 000 000 dolców. No żenada dokumentna!!! A swoją drogą gdzie się wkleja kody prezentowe??? Bo jakowaś ćma mi na oczy padła i znaleźć nie mogę.
      Oj chytruski, chytruski ! :))
  • prosiaczki3 (PL1)prosiaczki3 (PL1) PL1 Posty: 58
    edytowano 26.08.2016
      Już wiem! tam , gdzie się kupuje złotko! Zaraz sobie wkleję i będę się cieszyć nagroda za poświęcony czas  i wysiłek na testowej farmie.
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    prosiaczki3 (PL1) powiedział(a):
      A ja w ciężkim szoku! Dostałam mejla z kodem na prezent za pilne testowanie tych tam staroci i powaliło mnie! Zasłużyłam na 100 sztuk złota, 5 000 dolców i jakieś zdjęcie z pieskiem. Może ggs nawet w dolce ubogie jest? No to  chętnie zasilę ich konto . Bez zbytniej szkody dla zdrowia  i farmy mogę im wrzucić 200 000 000 dolców. No żenada dokumentna!!! A swoją drogą gdzie się wkleja kody prezentowe??? Bo jakowaś ćma mi na oczy padła i znaleźć nie mogę.
      Oj chytruski, chytruski ! :))
    witajcie ::))

    Zgadzam się te 5 000 dolców mnie rozwaliło też mogę dodać dla GGs z 100 000 000 dolców. Złota też skąpią o prime można zapomnieć cierpliwie czekam na indywidualnego prime już od miesiąca ale cóż restrukturyzacja jest to im szkoda ;)
  • Na serwerze testowym pojawił się silos. Czy GGs chce przetestować czy można uzbierać 1 200 000 pkt w 23 godziny? Odpowiem: nie można!

  • Ela436 (PL1)Ela436 (PL1) PL1 Posty: 13
    ja do dzisiaj nie mogę zalogować na farmie testowej pisze zły login a wrócić z powrotem na big farmę wystarczyło że dałam polski i już mogłam grać "a musiałam logować się na testerze bo statek był zablokowany i żeby dodać towar musiałam iść na tester"
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    edytowano 29.08.2016
    Ela436 (PL1) powiedział(a):
    ja do dzisiaj nie mogę zalogować na farmie testowej pisze zły login a wrócić z powrotem na big farmę wystarczyło że dałam polski i już mogłam grać "a musiałam logować się na testerze bo statek był zablokowany i żeby dodać towar musiałam iść na tester"
    "pisze zły login" - Ty napisałaś zły login czy "było napisane zły login"?


Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik