Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Aktualizacja 17.08.2016 | Serwer testowy w Big Farm

Asia07Asia07 Posty: 2,492
edytowano 16.08.2016 w Oficjalne Ogłoszenia

Cześć Farmerzy!

Niedawno wspomnieliśmy o naszym serwerze testowym a teraz chcemy wreszcie rozpocząć nasz testowy program. Bądźcie jednymi z pierwszych Graczy, którzy mogą doświadczyć najnowszych zmian dotyczących nowości w grze! Pomóżcie nam w stworzeniu nowych, wspaniałych elementów gry i dajcie nam feedback do wszystkiego, co jest planowane na najbliższą przyszłość! 

Prosimy pamiętać:

Serwer testowy jest w pierwszej kolejności przeznaczony do wypróbowania nowych funkcji gry w naturalnym środowisku, aby je przetestować. W związku z tym oczekujcie błędów, spodziewajcie się przerw w dostępie do gry, jak również problemów i elementów, które będą irytować. Aby wszystko móc właściwie przetestować można spodziewać się działań czyszczących serwer, włączając w to kasacje założonych na tym serwerze kont, obiektów, czy waluty gry (zwykłej oraz premium). Dotyczy to również złota, które można zakupić na serwerze testowym, ale możecie je stracić, o czym uprzedzamy. 

Zanim zdecydujecie się na zakup złota na serwerze testowym, bądźcie świadomi, że nie jest to żaden trwały zakup a jego wartość najprawdopodobniej zostanie w trakcie gry utracona. 


- Wasze konto na serwerze testowym w żaden sposób nie będzie powiązane z (tak to nazywamy wewnętrznie, Waszym kontem na "live-serwerze", czyli tym rzeczywistym). Cokolwiek zdarzy się na serwerze testowym nie będzie miało wpływu na rzeczywistą grę i Wasze prawdziwe konto.

- Wszystkie konta na serwerze testowym będą nowymi kontami gry. Nie będzie możliwości przeniesienia właściwego profilu gry na serwer testowy lub odwrotnie. 

- Prosimy mieć na uwadze, że - jakkolwiek postaramy się, tak szybko, jak to możliwe zaimplementować wszystkie wersje językowe na serwerze testowym, z założenia gra tam odbywa się w języku angielskim, w przypadku braku tłumaczenia. Niezależnie od kraju pochodzenia, możecie brać udział w rozgrywce na serwerze testowym.

- W przyszłości może się zdarzyć, że dopiszemy Wam wzmocnienia, złoto, czy inne dobra pomocnicze, aby na tym serwerze możliwie szybko zwiększyć poziom gry i być w stanie testować zaawansowane mechanizmy rozgrywki. 

-W oczekiwaniu na Wasze opinie, miejcie proszę na uwadze, że balans gry nie jest na serwerze testowym finalny. Zarówno wartości liczbowe, jak i ceny, czy nagrody mogą ulegać zmianom i z dużym prawdopodobieństwem będą im ulegać. Wydarzenia, które są uruchamiane na serwerze testowym mogą trwać dłużej, krócej lub w zupełnie innym przedziale czasowym niż oryginalnie w grze. Nagrody za Waszą pomoc

Gracze pomagający nam na serwerze testowym będą otrzymywać co pewien czas nagrody! Nagrody te będą, rzecz jasna, powiązane z Twoim głównym kontem, toteż będą Twoje na zawsze. :) Niektóre nagrody będą przyznawane wszystkim Graczom na serwerze testowym, podczas gdy inne będą dostępne wyłącznie dla Graczy, którzy będą aktywnie pomagać w naszej pracy, wysyłając nam raporty o błędach. Więcej szczegółów wkrótce. Aby móc otrzymywać nagrody na Twoje główne konto, musisz zarejestrować się na serwerze testowym za pomocą tego samego adresu e-mail, co w przypadku zwykłego serwera gry!


Forum serwera testowego

Zorganizowaliśmy także forum dla serwera testowego, gdzie Gracze będą mogli łatwo dzielić się z nami swoimi odkryciami i przesyłać nam swoje opinie! Forum dostępne będzie poprzez kliknięcie przycisku przejścia na forum, który widoczny będzie podczas gry na serwerze testowym. Jeśli funkcja ta nie będzie działać poprawnie, możesz użyć też tego odnośnika.

Prosimy pamiętać, że forum testowe nie służy do pogawędek, publikowania wpisów bez związku z tematem czy dyskusji na temat zawartości serwera testowego. Najlepiej prowadzić rozmowy tego typu na zwykłych forach.

WAŻNE
Utworzenie konta na serwerze testowym może być nieco skomplikowane, wiec przeczytajcie koniecznie poniższy fragment i pytajcie, jeśli cokolwiek będzie niejasne :)


Jak stworzyć nowe konto na serwerze testowym

Dołączenie do naszego serwera testowego nie powinno sprawić Ci trudności - na początek wybierz serwer testowy z listy dostępnych serwerów znajdującej się obok flagi na ekranie tytułowym. Kolejnym krokiem będzie stworzenie nowego konta - prosimy o użycie tego samego adresu e-mail, co w przypadku konta głównego, gdyż da nam to możliwość nagradzania Cię prezentami i premiami.

Dostęp do forum dla serwera testowego uzyskacie pod tym adresem:

powinno działać od jutra... http://community.goodgamestudios.com/bigfarm/testboard (lub za pośrednictwem linku do forum prowadzącego bezpośrednio z gry na serwerze testowym). Powinniście móc się tam zalogować swoim prawdziwym kontem z forum. 

Jeśli automatyczny login się nie powiedzie, należy otworzyć stronę z Waszym językiem, wybrać serwer (tutaj prosimy o wybór Waszego właściwego serwera gry) i zalogować się oryginalnymi danymi logowania na właściwe forum. 

W przypadku pytań, zapraszamy do DYSKUSJI


Bawcie się dobrze na serwerze testowym!

- Asia

HjpBRtepng

edit: Zmiana terminu aktualizacji

Post edited by Asia07 on

Komentarz

 • Asia07Asia07 Posty: 2,492
  Drodzy Farmerzy! 

  Rozpoczęcie aktualizacji jest wstępnie planowane na okolice godziny 14:00. 

  Miłego dnia! :) 
 • Asia07Asia07 Posty: 2,492
  edytowano 16.08.2016
  UWAGA: Zespół Big Farm zdecydował się o przesunięciu terminu aktualizacji. Nową datę wyznaczono na jutro, tj. 17.08.2016. 


  - Asia


 • Asia07Asia07 Posty: 2,492
  UWAGA: Dzisiejsza aktualizacja jest wstępnie planowana na godzinę 14:00 (zaczynamy standardowo od serwerów partnerskich, w drugiej kolejności od głównych). O ewentualnych zmianach będziemy informować. 


  Pozdrawiam 
 • Asia07Asia07 Posty: 2,492
  Drodzy Gracze, 

  dzisiejsza aktualizacja nie spowoduje przerwy w dostępie do gry. Uzyskaliśmy informacje, że zmiany będą nieodczuwalne na zwykłym serwerze gry. Poinformujemy Was na forum o tym, gdy dostęp do serwera testowego zostanie uruchomiony i będziecie mogli z niego skorzystać. 

  Do usłyszenia!
  - Asia
 • Asia07Asia07 Posty: 2,492
  Serwer testowy powinien być już dostępny. Zapraszamy! 


Sign In to comment.